رفتن به مطلب

سرشماری بچه های انجمن نواندیشان

Neutron

شما اهل کدام قسمت کشور هستید؟  

155 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما اهل کدام قسمت کشور هستید؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جیمی جان یه همچین تاپیکی بوده تو انجمن من الان تو تالار گردشگری پیداش کردم که محمد استارتش کرده

http://www.noandishaan.com/forums/thread7216.html

فکر کنم این دو تا تاپیک در آخر با هم ادغام بشه بهتر باشه البته گزینه های نظرسنجی این تاپیک خیلی کامل تر و مرتب تره:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منطقه شمالی (تهران، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین)

:w58:

من تا دو دقیقه پیش فک میکردم اصالتاً تهرانی هستم، نگو شمالی حساب میشم با این تقسیم بندیت!! :w58:

من رای ندادم! :w000:

ببخشید یاد یه خاطره افتادم، شرمنده اینجا مطرح میکنم، قصد اسپم یا جسارت به کسی رو ندارم.

یه چند سال پیش خونه ی یه بنده خدایی رفته بودیم، یه شخصی اونجا بود که لهجه ی شدید رشتی داشتن (با عرض معذرت از رشتی های عزیز، اصلا قصد اهانت ندارم) خلاصه یه نفر توی جمع ازش پرسید شما بچه کجایی؟؟؟ با همون لهجه ی به شدت رشتی گفت: "من بچه نافِ تهرونم!" :ws28:

اون موقع نفهمیدم چرا اینو گفت، اما الان حدس میزنم احتمالا این تقسیم بندی رو داشته :ws28:

لینک به دیدگاه
جیمی جان یه همچین تاپیکی بوده تو انجمن من الان تو تالار گردشگری پیداش کردم که محمد استارتش کرده

http://www.noandishaan.com/forums/thread7216.html

فکر کنم این دو تا تاپیک در آخر با هم ادغام بشه بهتر باشه البته گزینه های نظرسنجی این تاپیک خیلی کامل تر و مرتب تره:icon_gol:

منم میخواستم همینو بگم، آخه یکی دوروز پیش توش رای دادم :ws3:

لینک به دیدگاه
منی که غرب به دنیا اومدم

شمال شرقی دانشگاه می رم

و تهران خونه خودمه و بین این سه در حال سفرم باید کدومو بزنم؟؟؟؟:w16:

شما بزن افغانستان :5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws3:

میان گین سه تاش رو بگیری میشه افغانستان :w02:

لینک به دیدگاه
شما بزن افغانستان :5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws3:

میان گین سه تاش رو بگیری میشه افغانستان :w02:

ولی شما خیییلی زحمت میکشیا... :there:

اگه پسر بودم بهت رای میدادم...:w02:

چپ میریم راست میایم هستی.:w02:

لینک به دیدگاه

ما رای دادیم! ولی میدونی چیه؟؟ متاسفانه من رگ و ریشه م اینجایی نیست! واسه همین هیچ وقت دوسش نداشتم! همیشه حس بدی داشتم بخاطر اینکه تربیتم با محیط زندگیم فرق داره. همیشه گفتم اگه روزی بتونم ترک می کنم شهرم رو!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...