رفتن به مطلب

با خوک بیشتر آشنا شویم.

Ehsan

ارسال های توصیه شده

منم قبول دارم گیاهخواری خیلی خوبه، اما حذف کامل هرگونه گوشتی اعم از سفید و قرمز به نظرت توصیه شده؟
هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد اگه درست گیاه خوار‌ی بشه..:w16: خیلی‌ هم برنامه غذایی سالمیه.:w16:
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 125
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد اگه درست گیاه خوار‌ی بشه..:w16: خیلی‌ هم برنامه غذایی سالمیه.:w16:

تو الان گیاهخواری؟ :ws38:

من تجربه اش نکردم ولی تصور نخوردن مرغ بریان و گوشت شیشلیک برام غیر قابل باوره.:icon_pf (34):

شاید هم سعی کنم امتحان کنم، ما برای صبحانه و شام کاملا گیاه میخوریم،اما ناهار !!! :icon_redface:

لینک به دیدگاه
تو الان گیاهخواری؟ :ws38:

من تجربه اش نکردم ولی تصور نخوردن مرغ بریان و گوشت شیشلیک برام غیر قابل باوره.:icon_pf (34):

شاید هم سعی کنم امتحان کنم، ما برای صبحانه و شام کاملا گیاه میخوریم،اما ناهار !!! :icon_redface:

تا جایی‌ که بشه... اینجا ایران است گیاه خوار‌ی هم توش سخته!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

وقتی‌ به اینکه یه موجود زنده بوده و این گوسفنده رو داری می‌خوری فک کنی‌ خوردنش غیر قابل باوره!(واسه من البته!)

لینک به دیدگاه

من یه عروسک خوک دارم خیلی خوشگله :hapydancsmil:

فکر کنم تنها حیوونی باشه که رنگش صورتیه :ws37:

من یه خوک دیدم که موهاشو زده بودن لخت و صورتی بود :ws3:گوشت خالی بود ، وقتی راه میرفت تلپ تلپ میکرد !:ws3:

خالهای جالبی هم دارند مثلا صورتی با خال سیاه :w58:

با اجتماعی بودنشونم موافقم بعضی ها حتی خوک دست آموز دارن !!من مشکلی با این حیوون ندارم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینکه گردن زرافه بلنده تا به برگ درختا برسه مطلبی که توی کودکستان آموزش میدن جای تمسخرش کجا بود نمیدونم!

بنده هم از اول بحثی نداشتم!

بنده اونقدر بی ادب نیستم که با شما که نمیشناسم با تمسخر صحبت کنم.اگه توجه کرده بودین یه قسمت از گفته هاتون رو قرمز کرده بودم.چون ما تو اصل با هم اختلاف نظر داریم پس باید خیلی میرفتیم به قبل.شما اعتقاد داری خدا به یه دلیلی زرافه رو اینجوری افریده اما من اعتقاد دارم به نظریه تکامل.واسه همین هم انسان رو جزو حیوون ها میدون.میبینید ما تو اصل تفاهم نظر نداریم.واسه این گفتم پس ما بحثی نداریم.چون نتیجه نداشت.قصد جسارت نداشتم.اگه باعث ناراحتیتون شدم معذرت منو پذیرا باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ميگن اولين حيواني كه انسان موفق به اهلي كردنش شد خوك بوده دليلش هم اين بود كه از انسان نميترسيد

اين پديده اهلي كردن خيلي حركت مهمي در تاريخ بشريت بوده چون با اين كار ديگه مجبور نبود براي شكار و به دست اوردن غذا جون خودش را به خطر بياندازه

بنابراين خوك جز اولين حيواناتي هست كه به اجداد و نياكان ما كمك زيادي كرد قدرش رو بدونيم جدا

لینک به دیدگاه
داشتم فکر میکردم چرا گربه نجس نیست اما خوک نجس هست. :ws38:

بعد از خوك هم گربه دومين حيواني بود كه اهلي شد بعدش سگ بعدش بز بعدش گاو....

خب چي شد به نتيجه اي رسيدي ؟

لینک به دیدگاه
اسي حالا چي شد به فكر خوك افتادي ؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من

وین حرف معما نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو

چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

لینک به دیدگاه
بعد از خوك هم گربه دومين حيواني بود كه اهلي شد بعدش سگ بعدش بز بعدش گاو....

خب چي شد به نتيجه اي رسيدي ؟

به این نتیجه رسیدم به همون دلیلی که گربه نجس نیست، خوک نجس هست. :w58:

لینک به دیدگاه
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من

وین حرف معما نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو

چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

اين شعرم آچار فرانسه شده هرجا كم ميارم زودي ميندازيم وسط

لینک به دیدگاه
شايد چون خوك همه چي ميخوره از اشغال گرفته تا فضولات خودش

خوب در غرب برای بهداشتی بودن سوسیس و کالباس خوک،نمیذارن همچین کاری بکنه.

به نظرت حلال میشه دیگه؟

لینک به دیدگاه
خوب در غرب برای بهداشتی بودن سوسیس و کالباس خوک،نمیذارن همچین کاری بکنه.

به نظرت حلال میشه دیگه؟

اولش فك كردم هوس گوشت خوك كردي ولي به نظر مياد خوك و گربه بهانه است مسله اصلي همون اصل نجاست و حلال و حرومه ...

واقعا اگه بگن گوشت خوك حلاله ميخوري ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...