رفتن به مطلب

با خوک بیشتر آشنا شویم.

Ehsan

ارسال های توصیه شده

موجودی که اینقدر بی غیرت و کثافت باشه که مدفوع خودش رو بخوره، از خوردن سایر حیوانات ابایی نداره.

کلا لجنی هست برای خوش،همین هم هست که اینقدر لجن بازی دوست داره و مدام تو لجن ها وول وول میکنه.

کثافت هر برکه آب زلالی هم پیدا میکنه سریع شیرجه میزنه توش و اونجا رو به گند میکشه.

واقعا دانشمندان موندن چطوری این خوک کثیف رو از چرخه طبیعت حذفش کنند. :icon_razz:

بازم خوبه که اینجوریه، چون در غیر اینصورت اگه یبوست بگیره از گرسنگی میمیره:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 125
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بازم خوبه که اینجوریه، چون در غیر اینصورت اگه یبوست بگیره از گرسنگی میمیره:sad0:

:ws28:

اینقدر کثافته که معده اش هیچ وقت از کار نمیاسته لعنتی.

لینک به دیدگاه
ببخشیدا ولی من اصلا متوجه نمیشم ما چرا باید گوشت حیوان بخوریم با توضیحاتتونم قانع نشدم

انسان از ابتدا گیاه خوار بوده طول روده اش خودش گواه اینه چون طول روده ی گوشت خواران از ما خیلی کوتاهتره و تو روده ی ما گوشت میگنده(سند علمی هم دارم)

در ضمن ماهیت طبیعت جوریه که غذای هر موجودی آماده هستش و نیازی به تغییر نداره گوشت خواران قابلیت شکار کردن و خام خام خوردن طعمه رو دارن ماهم اگر گوشت خوارزاده شده بودیم باید این قابلیت رو داشتیم ......!

ولی ما حتما باید در گوشت تغییری بدیم تا بشه خوردش(همون پخته شدن)

حتی خدا زرافه رو جوری آفرید که راحت به غذاش دسترسی داشته باشه پس چرا ما وسیله ی طبیعی نداریم برای کشتن حیوونا؟:ws38:

ما بحثی نداریم.:icon_gol:با تشکر

لینک به دیدگاه
ببخشیدا ولی من اصلا متوجه نمیشم ما چرا باید گوشت حیوان بخوریم با توضیحاتتونم قانع نشدم

انسان از ابتدا گیاه خوار بوده طول روده اش خودش گواه اینه چون طول روده ی گوشت خواران از ما خیلی کوتاهتره و تو روده ی ما گوشت میگنده(سند علمی هم دارم)

در ضمن ماهیت طبیعت جوریه که غذای هر موجودی آماده هستش و نیازی به تغییر نداره گوشت خواران قابلیت شکار کردن و خام خام خوردن طعمه رو دارن ماهم اگر گوشت خوارزاده شده بودیم باید این قابلیت رو داشتیم ......!

حتی خدا زرافه رو جوری آفرید که راحت به غذاش دسترسی داشته باشه پس چرا ما وسیله ی طبیعی نداریم برای کشتن حیوونا؟:ws38:

گوشت نخوریم چی بخوریم جاش؟:ws38:

لینک به دیدگاه
اها.

خب برا اینکه یکم دلت قیژ بره عرض کنم که ایران چند ساله داره از بولیوی گوشت لاما وارد میکنه.زیاد به گوشت گوساله ای که بیرون میخری مطمئن نباش

گوشت لاما شيرين هست

چيزي ما بين گوشت شتر و گوساله

مزه اش براي ذايقه ي ايراني چندان مطبوع نيست و لذا نمي شود به جاي گوشت گوساله فروخت

يك مدت دنبال مجوز براي پروار بندي لاما و آلكاپا بودم ولي نشد

سواي گوشت داراي پوست و پشم مناسبي هم هست كه از نظر اقتصادي توليد را به صرفه تر مي كند

كلا در ايران مشكل عدم تنوع مواد پروتييني داريم و همين سبب شده كه از نظر بازار و قيمت با مشكل مواجه باشيم

در قسمت طيور سعي شد با پرورش شتر مرغ بوقلمون بلدرچين كبك قرقاول و... جايگزيني و يا رقيبي براي مرغ ايجاد شود اما عدم حمايت صحيح و نيز عدم سياست و هدف گذاري مشخص با شكست مواجه شد

در بحث گوشت قرمز هم همين مشكل وجود دارد

اما ديري نپايد كه توليد كم در مقابل هزينه ي بالا صرفه را در جايگزيني ساير حيوانات به جاي گاو گوسفند قرار مي دهد و ما شاهد حضور گشوت هايي از قبيل لاما و آلكاپا و ... در ايران خواهيم بود

لینک به دیدگاه
تمام وعده‌های غذاییت گوشته؟:w58: چیزی به غیر از گوشت واسه خوردن نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واسه خوردن خیلی چیزا هست خواستم بدونم چیزای طبیعی که خدا برای انسان آفریده چی هست که بشه طبیعی و بدون دخالت توش خورد و انسان ابزار طبیعی برای به دست آوردنش داشته باشه :ws37:
لینک به دیدگاه
واسه خوردن خیلی چیزا هست خواستم بدونم چیزای طبیعی که خدا برای انسان آفریده چی هست که بشه طبیعی و بدون دخالت توش خورد و انسان ابزار طبیعی برای به دست آوردنش داشته باشه :ws37:
همه این فلسفه بافی ها........ حیوونا موجودات زنده ان, نفس میکشن, دردو حس می‌کنن, زندگی‌ می‌کنن مثل ما!!!! خرخرشونو میبرین پوستشونو میکنین میخورین! همین!

کثییییییییییییییییییییییییییففففففففففففففففففففففففففف و بی‌ رحم(انسان) پاش بیفته یه انسان دیگه رو هم می‌خوره به همین سادگی‌!

خدا کیلو چنده این وسط!

لینک به دیدگاه
همه این فلسفه بافی ها........ حیوونا موجودات زنده ان, نفس میکشن, دردو حس می‌کنن, زندگی‌ می‌کنن مثل ما!!!! خرخرشونو میبرین پوستشونو میکنین میخورین! همین!

کثییییییییییییییییییییییییییففففففففففففففففففففففففففف و بی‌ رحم(انسان) پاش بیفته یه انسان دیگه رو هم می‌خوره به همین سادگی‌!

خدا کیلو چنده این وسط!

برای زنده ماندن در طبیعت باید بی رحم باشی.

گیاه هم زنده است و حیات داره، فقط فرقش با حیوون اینست که زبون نداره.

لینک به دیدگاه

خدا کیلو چنده این وسط!

این حیوون های با احساس برای رفع گشنگی چی کار میکنن؟حیوونات دیگه رو شکار نمیکنن؟:ws37:چرا زندگی حیوونای دیگه رو میگیرن؟

کثیف و بی رحمن؟:hanghead:

خدا کیلو چنده این وسط!

اون پستم در رابطه با این پست پایینی بود.:ws37:

با این منطق برنج هم نمیشه خورد...نون هم نمیشه پخت خورد

میوه رو هم نمیشه شست خورد..اگه میوه خوار هستیم باید بتونیم طبیعی و بدون شستن بخوریم و دچار مشکل نشیم...مثل حیوونای علف خوار

خواستم بدونم چه چیزی میشه خورد؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
برای زنده ماندن در طبیعت باید بی رحم باشی.

گیاه هم زنده است و حیات داره، فقط فرقش با حیوون اینست که زبون نداره.

نه واسه زنده موندن نیازی به گوشت خوار‌ی نیست!

دیگه راجع ب تخیلات حرف نزدم!

لینک به دیدگاه
این حیوون های با احساس برای رفع گشنگی چی کار میکنن؟حیوونات دیگه رو شکار نمیکنن؟:ws37:چرا زندگی حیوونای دیگه رو میگیرن؟

کثیف و بی رحمن؟:hanghead:

اون پستم در رابطه با این پست پایینی بود.:ws37:

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بین حیوونایی که می‌خوری حیوون گوش خوار هم وجود داره؟

من دارم راجع ب انسان حرف میزنم!

با شیرو پلنگ نمیتونم برم صحبت کنم! زبونشونو بلد نیستم!:w02:

لینک به دیدگاه
نه واسه زنده موندن نیازی به گوشت خوار‌ی نیست!

دیگه راجع ب تخیلات حرف نزدم!

بنا به زنده موندن باشه که با خوردن نان جو و آب هم هر روز میشه زنده بود.

یکسری مواد لازمی برای بدن مثلا در ماهی هست که سبب سلامت بدن میشه.

لینک به دیدگاه
ما بحثی نداریم.:icon_gol:با تشکر

اینکه گردن زرافه بلنده تا به برگ درختا برسه مطلبی که توی کودکستان آموزش میدن جای تمسخرش کجا بود نمیدونم!

بنده هم از اول بحثی نداشتم!

لینک به دیدگاه
خیلی از گیاهان هم سمی هستش نمیشه خورد !در ضمن در ضمن در ذات پبیعت میوه ی روی درختی که سم نداره رو کاملا میشه خورد

یه منطقی اوردی که گوشت نمیشه خورد...خواستم ببینم با اون منطق چی میشه خورد:banel_smiley_4:

اگه فرض کنیم انسان وسیله طبیعی برای بالا رفتن از درخت رو داره و میوه سمی نیست و خیلی تمییز روی درخته....میشه خوردش درسته.

فقط میوه میشه خورد؟:ws38:

دوستان لطف کنید دیه از پستای من نقل قول نگیرید چون ربطی هم به عنوان تاپیک نداره و از این همه بحث منطقی واقعا لذت بردم!

باشه نمیخواد جواب بدی...فقط سوال پیش اومده بود

راستی تخم مرغ هم نباید بخورید بی رحمای ****:w000:

لینک به دیدگاه
بنا به زنده موندن باشه که با خوردن نان جو و آب هم هر روز میشه زنده بود.

یکسری مواد لازمی برای بدن مثلا در ماهی هست که سبب سلامت بدن میشه.

من نگفتم زنده موندن تو گفتی‌!!!

میگم یه کم راجع گیاه خوار‌ی مطالعه داشته باشی‌ بد نیست!!!!!!!!!!!!!!!!! هیچ ضرری که نداره هیچ به سلامتی‌ خیلی‌ کمک میکنه! :w16:

لینک به دیدگاه
من نگفتم زنده موندن تو گفتی‌!!!

میگم یه کم راجع گیاه خوار‌ی مطالعه داشته باشی‌ بد نیست!!!!!!!!!!!!!!!!! هیچ ضرری که نداره هیچ به سلامتی‌ خیلی‌ کمک میکنه! :w16:

منم قبول دارم گیاهخواری خیلی خوبه، اما حذف کامل هرگونه گوشتی اعم از سفید و قرمز به نظرت توصیه شده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...