رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بر و بچه های مهندسی مواد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 979
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سال نو مبارك

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سیلامممممممممم:ws3: من تازه فهمیدم رشتتون درمورد چیه:ws3: خو حالا که فهمیدم یکی بگه من از کجا باید مقاله های تخصصی علم مواد بیابم:ws3:

قبلا چی جوری فکر می کردین :ws3:

من متاسفانه نمی دونم رئوس مطالب در درس علم موادی که رشته های دیگه می خونن، چی هست !

برای مقاله های تخصصی مثل سایر رشته ها می تونید از دیتابیس های علمی استفاده کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
قبلا چی جوری فکر می کردین :ws3:

من متاسفانه نمی دونم رئوس مطالب در درس علم موادی که رشته های دیگه می خونن، چی هست !

برای مقاله های تخصصی مثل سایر رشته ها می تونید از دیتابیس های علمی استفاده کنید

قبلا فک میکردم مواد مخدر اینا رو شناسی میکنید:ws3: الان دیدم نه مواد صنعتی :ws3: دستت درد نکنه

نمیدونم یه استاد جوون اومده واسه درسمون باید یه پروژه تحویل بدیم خودمون موندیم در باره ی چی بدیم بهش:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام به روي ماهت به چشمان سياهت:ws28:

بچه اینجا چی میکنی الان پیمان میاد یه تشکر میزنه زیر پستت:ws3: منم اومدم سوال داشتم تو چی:ws3: نورد چیه؟نورد سرد نورد گرم :ws3:نورد چی هست اصلا:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه اینجا چی میکنی الان پیمان میاد یه تشکر میزنه زیر پستت:ws3: منم اومدم سوال داشتم تو چی:ws3: نورد چیه؟نورد سرد نورد گرم :ws3:نورد چی هست اصلا:ws3:

سلام مینا جان اینم جواب سوالات گلم

نورد (Rolling) یکی از روش‌های شکل‌دهی مواد دارای قابلیت تغییر شکل پلاستیک است. در دماهای پایین و نزدیک دمای اتاق تنها فلزات و برخی از پلیمرها قابلیت تغییر شکل پلاستیک مناسب از خود نشان می‌دهند. برای افزایش این قابلیت و همچنین شکل‌دهی موادی که در دماهای پایین نورد آنها امکان پذیر نیست، از نورد گرم استفاده می‌شود.

220px-Rolling.png اینم یه شکل واسه فهم بهتر

لینک به دیدگاه

سلام:persiana__hat:

من قبلا اینجا یه خواهری داشتم یادش بخیر . . . :ws37:

به به سیلاااااااااااااااااام خواهری خوفی؟ :aghosh:

یادِ خودت بخیر من هنوزم اینجام:ws3:

سلام.

آره. ولی الان فعلاً نیست، بچه ها خیالشون راحته :ws3:

علیکم:banel_smiley_4: که چی؟ :banel_smiley_4: بچه ها یا ارشدِ ناظم؟؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...