رفتن به مطلب

نمیدونم برای ارشد چه رشته ایی شرکت کنم...شما میدونین؟

ارسال های توصیه شده

البته اینم بگم که از نظر طراحی پلان فوق العــــــــــــــــــــــاده دارای مشکل هستن.....به عبارتی شماتیکِ شماتیکن.......فقط برای یادگیری شیت بندی و راندو بودن....همین.....واسه همین کیفیت کارا زیاد خووب نیستن

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام مینی جون.

اگه قصد داری در اینده به عنوان هیئت علمی مشغول بشی ،پیشنهاد میکنم این کار و نکن . من هم با این موضوع مواجهم و طبق تحقیقی که کردم برای هیئت علمی شدن باید در دو مقطع اخر تحصیلی رشته های یکسانی داشته باشی ،مگر اینکه دارای یه رزومه قوی باشی تا بتونی در رقابت با بقیه موفق بشی.بنابراین اگه مثل من مجبور نیستی ،این کارو نکن.باز هم یه پرس و جویی در این مورد انجام بده تا مطمئن تر بشی.ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری کسب کردی به منم بگی . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام مینی جون.

اگه قصد داری در اینده به عنوان هیئت علمی مشغول بشی ،پیشنهاد میکنم این کار و نکن . من هم با این موضوع مواجهم و طبق تحقیقی که کردم برای هیئت علمی شدن باید در دو مقطع اخر تحصیلی رشته های یکسانی داشته باشی ،مگر اینکه دارای یه رزومه قوی باشی تا بتونی در رقابت با بقیه موفق بشی.بنابراین اگه مثل من مجبور نیستی ،این کارو نکن.باز هم یه پرس و جویی در این مورد انجام بده تا مطمئن تر بشی.ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری کسب کردی به منم بگی . :icon_gol:

سلام سما جونم

ممنونم بابت اطلاعاتی که دادی عزیزم..:ws37:

راستش نمیدونم کلِ تاپیک رو خوندی یا نه.....اما صحبتایی کخ اوورامان عزیزم داشتن خیلی منطقی و مفید بودن...ینی من مجاب شدم...منم اطلاعاتی پیدا کردم چشم..حتما در اختیارت میزارم:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...