رفتن به مطلب

سری جدید هم اندیشی کاربران تالار معماری

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان

سلام و هزاران سلام بر تمام دوستان گل تالار معماری
:icon_gol::a030:

من 1 سال و اندی نبودم و از این بابت از تمام دوستان خوبم عذر خواهی می کنم.
و امیدوارم در بازگشتم بتوانم به سهم خودم مفید واقع شوم.

از این عذر خواهی بگذریم . با توجه به این که هم اندیشی در تمام مسایل بسیار مفید واقع می شود و باعث پیشرفت در یک حرکت جمعی می شود. این جلسه هم اندیشی لازم به نظر می رسد و چون اولین جلسه بعد از مدت ها می باشد. 3 مورد کلی بررسی می شود.

مواردی که در این جلسه بررسی می شود:

1.
بحث پیرامون مسایل تالار از جمله تقسیم بندی وظایف بین کاربر ها

2. بررسی نرم افزار های معماری و چگونگی آموزش آنها

3. نظر شما در مورد روند آموزش و کرکسیون تالار چیست

حتما شرکت کنید...:w00:
:ws3::icon_gol:

دسته گل تک تکتون درد نکنه
:icon_gol:

تاریخ جلسه هم اندیشی شنبه 29/11/1390 ساعت21

jalase.jpg

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
با توجه به اینکه دانشجوها همیشه واسه دفاعهاشون مشکل دارن و الانم پایان ترم و مسلما همه بچه ها طرحهاشونو تازه تحویل دادن یه دفاعیه مجازی اینجا درس کنیم.

یه هیات ژولی هم تشکیل میدیم.

نمیدونم تا حالا یه همچین کاری اینجا انجام شده یا نه.

اما به نظرم بهتریم موقعیت تا هم بچه ها یه کم حرکت بزنن هم یه تنوعی داده بشه.

یعنی یه حالتی مثل صندلی داغ باشه. تا بچه سر ذوق بیان و کاراشونو بذارن.

این پیشنهاد رو ...Mahsa... جون دادن , اما امشب گفتن نمیتونن تو جلسه باشن؛ به نظرم پیشنهاد خیلی خوبیه :w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اهوم پیشنهاد خوبیه...

جنبه آموزشی هم داره

آره؛ منم موافقم؛ خیلییی خوبه؛ باید چند نفر انتخاب شن برای نقد و...:hapydancsmil:

@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;@%1;[/b][/b][/b][/b][/b]@%1;

لینک به دیدگاه
این پیشنهاد رو ...Mahsa... جون دادن , اما امشب گفتن نمیتونن تو جلسه باشن؛ به نظرم پیشنهاد خیلی خوبیه :w16:

منم شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــدا موافقم......hapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

همیشه دوست داشتم دفاع بچه های ترم بالا رو از نزدیک ببینم اما نمیشد......

اگه بشه اینجا مجازیشو برگزار کنیم عالیه......میتونیم بفهمیم برای دفاع چیکار باید انجام بدیمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
منم شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــدا موافقم......:hapydancsmil::hapydancsmil:

همیشه دوست داشتم دفاع بچه های ترم بالا رو از نزدیک ببینم اما نمیشد......

اگه بشه اینجا مجازیشو برگزار کنیم عالیه......میتونیم بفهمیم برای دفاع چیکار باید انجام بدیم:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

آره ؛ خیلی مفیده؛hapydancsmil.gif

من بلد نیستم فراخوان بزنم؛ ای بابا هر کار میکنم نمیشه :ws52:

لینک به دیدگاه

بعد یه چیز دیگه......

من بازم با استقبال نکردن بچه ها مشکل دارم.....

قبول دارم...خیلی فعالیتم کم شده....

اما همون 4 قدو نصفی تاپیک هم که میزنم شاید 2 3 تا از بچه ها بیانhanghead.gif

فکر میکردم با وجود دکمه دعوت کاربرا این کار برای اطلاع رسانی بهتر بچه ها و شرکت مضاعفشون موثر باشه.....اما مثه اینکه تغییری نکرده که هیچ...بد تر هم شده..

متاسفانه بازم موضل تشکر زنی شروع شدهsigh.gif

لینک به دیدگاه

راستی موضوع بحث یادتون نره

1. بحث پیرامون مسایل تالار از جمله تقسیم بندی وظایف بین کاربر ها

2. بررسی نرم افزار های معماری و چگونگی آموزش آنها

3. نظر شما در مورد روند آموزش و کرکسیون تالار چیست

لینک به دیدگاه

1. بحث پیرامون مسایل تالار از جمله تقسیم بندی وظایف بین کاربر ها : با این مورد کاملا موافقم....اینجورب هر کدوم از کاربرا دارای مسئولیت میشن که به نظر من خیلی مفید میشه براشون

2. بررسی نرم افزار های معماری و چگونگی آموزش آنها : راستش با اموزش ارشی کد و اینا موافقم.....اما بحث شرکت کاربرا ست....خیلی از تاگیکهای آموزشی نرم افزار هستن که...hanghead.gif

3. نظر شما در مورد روند آموزش و کرکسیون تالار چیست :

بخش کرکسیونی خیلی خووب پیش رفته به نظر من....روو قسمتهای آموزشی باید بیشتر تمرکز بشه:a030:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

منم با پیشنهاد دفاع از کار ها موافقم ... فقط یه چیز خیلی مهم .

باید برای هر نوع طرحی هیئت 3 نفره تشکیل بدیم... که البته حسن داره . چون این طوری باعث ایجاد هیئت هایی تخصصی تر می شه و عیب داره چون کمی ممکنه باعث سردرگمی بشه. ولی به نظر من حسنش بهتر از عیب هاش هست . به طور مثال در مورد هتل ممکنه تعداد زیادی بتوانند این کار را انجام دهند ولی در مورد بیمارستان شاید دو نفر هم پیدا نشوند که این کارراانجام دهند.

البته به نظر من ابتدا در مورد مسائل ریشه ای تالار بحث کنیم... به نظر شما ها تقسیم بندی وظایف مفید واقع می شه. یعنی تعداد کاربر های تخصصی را بالا ببریم. به طور مثال علاوه بر مدیر و همکار کاربر ویژه هر بخش داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
کسی نیست ؟

4 دقیقه مونده به 9 , %28279%29.gif

ببینیم کیا از معماریا تو انجمنن :

MiNiA

.FatiMa

* Ven000s *

Sepideh.mt

island

Fo.Roo.GH

mah simaa

DDDIQ

sefid barfi

mahdieh1991

azadeh_arch _eng

tina-arch

sam arch

pesar-mashhadi

farzaneh_fth

Mehr@z

بهار

moein.s

من که الان هستم

لینک به دیدگاه
منم با پیشنهاد دفاع از کار ها موافقم ... فقط یه چیز خیلی مهم .

باید برای هر نوع طرحی هیئت 3 نفره تشکیل بدیم... که البته حسن داره . چون این طوری باعث ایجاد هیئت هایی تخصصی تر می شه و عیب داره چون کمی ممکنه باعث سردرگمی بشه. ولی به نظر من حسنش بهتر از عیب هاش هست . به طور مثال در مورد هتل ممکنه تعداد زیادی بتوانند این کار را انجام دهند ولی در مورد بیمارستان شاید دو نفر هم پیدا نشوند که این کارراانجام دهند.

البته به نظر من ابتدا در مورد مسائل ریشه ای تالار بحث کنیم... به نظر شما ها تقسیم بندی وظایف مفید واقع می شه. یعنی تعداد کاربر های تخصصی را بالا ببریم. به طور مثال علاوه بر مدیر و همکار کاربر ویژه هر بخش داشته باشیم.

برا بررسی کارا تو حالت ژوری باید کارا هم کامل گذاشته بشه از پلان تا حجم که یه بحث کلی بشه

می تونیم از بچه های عمران هم برای سازه طرح کمک بگیریم اگه استقبال کنن

و اما در مورد تقسیم وظایف

به نظرم هر کسی بر حسب علاقه و فرصتی که داره اعلام کنه توی کدوم بخش می تونه کمک حال باشه می دونین خیلیا میان می گن فلان کارو می کنیم ولی بعد دیگه خبری نمی شه با تقسیم شدن کارا تالار هم زود به زود آپ می شه هم پیشرفتش بالا می ره

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
من که الان هستم
آره دیگه؛ اسامیه حاضران رو گفتم (2343).gif

-----

به نظر منم خوبه که تو تالار ؛ کاربرای ویژه(یا کاربرای فعال ) بخش داشته باشیم؛ مخصوصا بخش نرم افزار؛ چون حداقل هفته ای 3- 4 بار پیش میاد که کاربرای تازه وارد میان و از بخش نرم افزار سوال دارن و لازمه کسی باشه که کمکشون کنه و ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
برا بررسی کارا تو حالت ژوری باید کارا هم کامل گذاشته بشه از پلان تا حجم که یه بحث کلی بشه

می تونیم از بچه های عمران هم برای سازه طرح کمک بگیریم اگه استقبال کنن

و اما در مورد تقسیم وظایف

به نظرم هر کسی بر حسب علاقه و فرصتی که داره اعلام کنه توی کدوم بخش می تونه کمک حال باشه می دونین خیلیا میان می گن فلان کارو می کنیم ولی بعد دیگه خبری نمی شه با تقسیم شدن کارا تالار هم زود به زود آپ می شه هم پیشرفتش بالا می ره

1. در مورد کار هایی که برای ژورنال نهایی قرار داده می شود . باید کامل باشد. و بچه های عمران هم برای سازه کمکمون کنند . البته به نظر من در زیر تالار همکلاسی یا کار های دانشجویی قرار داده شوند. و در همان جا هیئت 3 نفره تشکیل شود . که البته به نظر من اگه یکی از بچه های عمرانی در مورد مسائل سازه در این هیئت باشه . خوب تر می شه .

2. به نظر من برای تقسسیم بندی کار ها این طور عمل کنیم که ابتدا وظایف را بر اساس علاقه کار برها تقسیم بندی می کنیم و مدت زمان 2 ماهه را به عنوان آزمایش در اختیار آن ها قرار می دهیم و بعد از آن مدیران تالار ارزیابی کرده و اگر به طور مثال دیدن خوب کار کرده ولی به افراد بیشتر نیاز هست. آن فرد بیشتر با فراخوان دوباره انتخاب می شود و اگه فرد اول کم کاری کرده باشه در این مدت . شخص دیگری جای آن را می گیرد.

چون واقعا هممون کار داریم و کار های معماری تمومی نداره بنابر این نیاز به همکاری دست جمعی هست تا تالار پیشرفت کنه. مگه مدیران چه گناهی کردند که از انرژی و توانشون بذارند برای استفاده همه. چه بهتر که همه تلاش کنیم و باعث پیشرفت تالار شویم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...