رفتن به مطلب

سری جدید هم اندیشی کاربران تالار معماری

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

آره دیگه؛ اسامیه حاضران رو گفتم %282343%29.gif

-----

...:icon_gol:

امان از حواس پرتی . من فکر کردم میپرسین کیا از اون لیست هستند :دی

در رابطه با این بحث من خیلی وقته که نبودم و زیاد نمیتونم نظر بدم چون نبودم تو تالار .

لینک به دیدگاه
1. در مورد کار هایی که برای ژورنال نهایی قرار داده می شود . باید کامل باشد. و بچه های عمران هم برای سازه کمکمون کنند . البته به نظر من در زیر تالار همکلاسی یا کار های دانشجویی قرار داده شوند. و در همان جا هیئت 3 نفره تشکیل شود . که البته به نظر من اگه یکی از بچه های عمرانی در مورد مسائل سازه در این هیئت باشه . خوب تر می شه .

2. به نظر من برای تقسسیم بندی کار ها این طور عمل کنیم که ابتدا وظایف را بر اساس علاقه کار برها تقسیم بندی می کنیم و مدت زمان 2 ماهه را به عنوان آزمایش در اختیار آن ها قرار می دهیم و بعد از آن مدیران تالار ارزیابی کرده و اگر به طور مثال دیدن خوب کار کرده ولی به افراد بیشتر نیاز هست. آن فرد بیشتر با فراخوان دوباره انتخاب می شود و اگه فرد اول کم کاری کرده باشه در این مدت . شخص دیگری جای آن را می گیرد.

چون واقعا هممون کار داریم و کار های معماری تمومی نداره بنابر این نیاز به همکاری دست جمعی هست تا تالار پیشرفت کنه. مگه مدیران چه گناهی کردند که از انرژی و توانشون بذارند برای استفاده همه. چه بهتر که همه تلاش کنیم و باعث پیشرفت تالار شویم.

با اولی که موافقم

در مورد دومی بله پیشنهاد خوبیه

فکر می کنم باید یک تاپیکی زده بشه تا کسایی که مایل به مشارکتن اعلام آمادگی کنن بعد انتخاب شدنشون دوره آزمایشی شروع بشه بعد از اون اگه تائید شد می شه کاربر ویژه اون بخش و یه سری امتیازاتی دریافت می کنه اگر هم نشد عوض می شه

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

نمی دونم چی بگم.... الان کار بر های معماری زیادی در تالار هستند و هیچ یک شرکت نمی کنند . اگر قرار بر این بود که نظرات را چند نفر می گرفتند و اجرا می کردند نیازی به برگزاری چنین جلساتی نبود. این جلسات برای رسیدن به نتایج مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکنه.

ولی متاسفانه همه در ابتدا کار تایید می کنند و تمایل دارند مشارکت کنند ولی وسط کار چنین وضعی پیش می آید .

بگذریم در مورد تقسیم بندی کار ها به نظر من قاطعیت وجود داشته باشه . و شخصی که مسئولیت را می گیره باید به نحو احسنت نجامش بدهد.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نمی دونم چی بگم.... الان کار بر های معماری زیادی در تالار هستند و هیچ یک شرکت نمی کنند . اگر قرار بر این بود که نظرات را چند نفر می گرفتند و اجرا می کردند نیازی به برگزاری چنین جلساتی نبود. این جلسات برای رسیدن به نتایج مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکنه.

ولی متاسفانه همه در ابتدا کار تایید می کنند و تمایل دارند مشارکت کنند ولی وسط کار چنین وضعی پیش می آید .

بگذریم در مورد تقسیم بندی کار ها به نظر من قاطعیت وجود داشته باشه . و شخصی که مسئولیت را می گیره باید به نحو احسنت نجامش بدهد.

آخه اکثر این کاربرا تازه واردن و خیلی با تالار آشنا نیستن ؛دوست دارن فعالیت کنن اما نمیدونن چطور از کجا شروع کنن,

مثلا farzaneh_fth و.... مطمئنا بعد از مدتی با جو تالار آشنا بشن میتونن همکاری کنن و...

ممنون بابت پیشنهادا, من دیگه باید برم(2326).gif

لینک به دیدگاه

درود...

خوشحال هستم که قدم هایی برای بالا بردن کیفیت تالار معماری و هر چه عملی شدن...نه فقط تدوری بودن فعالیت ها بر می دارین...

من خیلی دوست دارم در این کریکسیون ها شرکت کنم..و اگر زمان به من اجازه بده بسیار علاقه مند هستم که ببینم..و یاد بگیرم....

خیلی خوشحال هستم که این حرکت شکل گرفته...و آرزوی موفقیت می کنم....:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من الان اومدم ولی نمیدونم چه چیزی قراره انجام بشه ، الان پست ها رو میخونم

الان خوندم ، من در زمینه نرم افزار اگه تونستم کمک میکنم ولی خیلی وقتم محدوده ، در ضمن اگه بشه لینک ها رو برام بفرستین خیلی ممنون میشم چون اصلا توی تالار ها نمیگردم.

موفق باشید : )

لینک به دیدگاه

ای بابا من دیر رسیدم......

من ترم پیش خیلی گرفتار بودم و متاسفانه اصلا فعالیت نکردم.این ترم بیشتر گرفتارم اما امیدوارم بتونم فعالیت کنم.حق با شماست تالار یک چیز جمعی هست و همه باید کمک کنن نه این که عده ای بخوان این قدر از وقت و انرژیشون رو این جا بذارن و دیگران استفاده کنند.

در قسمت کرکسیون و بررسی کارها و نرم افزار های معماری می تونم کمک کنم.:w16:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااام بر همگی دوستان.

ممنونم از ونوس جان که زحمت کشید و پیشنهاد منو توی انجمن اعلام کرد.

اما یکی گفته بود که مثلا توی زمینه هتل شاید تعداد اونایی که اطلاعات دارن زیاد باشه اما اونایی که تو زمینه بیمارستان اطلاعات دارن شاید به 2 نفر هم نرسه.

این درسته اما با ایجاد کمی فعالیت میشه کاربرها رو تشویق کرد که در مورد ضوابط و موارد موجود در مورد موضوعی خاص خودشون تحلیل و بررسی کنن. چون وقتی مسئولیتی به عهده شون گذاشته بشه خودشونو ملزم میکنن که دنبالش برن.

بعد میشه اینطوری یه منبعی هم در زمینه های مختلف توی انجمن ایجاد کرد

قبول دارم که این کازها سخته اما اگر واقعا دنبال این هستیم که سطح علمیمون ارتقاء پیدا بکنه باید همه جوره فعالیت کنیم.

در زمینه های مختلف میتونم دوستان رو همراهی کنم.

نرم افزار - آموزش - تحلیل ها و بررسی ها ...

شاید خیلی های دیگه هم باشن اما فرصت آنچنانی نداشته باشن. من هم متاسفانه به دلیل مشغله هایی که دارم کمتر میام . شب ها هم اصلا نیستم. اگر این بحثها رو روز برپا کنید بهتره. یا حداقل توی یه بازه زمانی باشه. مثلا فلان روز از ساعت 9 صبح تا 12 شب.

لینک به دیدگاه

من برای کرکسیون....تحلیل و بررسی و پلان

طراحی...کلا همه جوره هستم ...رو منم برا همه چی حساب کنین...هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

بچه هاببخشید دیروز نشد که تاآخربمونم

منم میخوام توزمینه نرم افزارو... فعالیت کنم اما همونطور که ونوس اشاره کرد تازه واردم وزیاد به تالار آشنایی ندارم :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
من از این بحث جا مونده بودم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

جلسه بعدی تاریخش کی هست؟؟؟ :banel_smiley_4:

نتیجه این بحث چی شد؟؟؟

برای بخش نرم افزارا فعلا یه مسئول انتخاب شده

تاریخ جلسه بعدم معلوم نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...