رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره p mehdi q 35

ارسال های توصیه شده

درووووووووووووووووووووووووود:(87):

خوبید؟:dancegirl2:

سی وپنجمین صندلی داغ شده و و نوبت به کاربر ویژه تالار آزاد مهدی هستش:gnugghender:

همانا او را سوختنی بس وحشتناک در انتظار است باشد که او را بسوزانید تا مورد قبول ادمین سایت واقع شود:ws28:

بیاین چوب بذارید زیر صندلیش یکم بخندیم:ws3:

مهدی خداوند رحمتت کند جوون خوبی بودی:ws28:

• Like 21
لینک به دیدگاه

اوه اوه ...

الان انتظار نداشتم شروع بشه ها میذاشتید دم عید

باشه حالا که اصرار میکنید میشینم .. ببینیم چی میشه:ws3:

هر سوالی دوست داشتید بپرسید .. کلا ترس و این مسائل تو کارتون نباشه:whistle:

• Like 9
لینک به دیدگاه

با سلام

کوتاه میپرسم

1- چرا p mehdi q؟

2-کشتار صرب ها در چه سالی اتفاق افتاد؟

3- پسر خاله ی برادر علی دایی کیه؟

4- چند وقته که اومدی نو اندیشان( سال ماه روز ساعت دقیقه ثانیه...)

5- علل اعتراضات علیه نظام سرمایه داری؟

6- چند دقیقه پیش چند دقیقه بود که اومدی وارد شدی تو سایت؟؟

فعلا همینا رو جواب بده تا بعد:gnugghender:

• Like 7
لینک به دیدگاه

1)سن؟و شغل؟

2)شما که خودت مدیر یه انجمن دیگه ای چطور یاست که فعالیت در اینجا بیشتر از انجمن خودته؟

3)نظرت دربازه این دو جمله چیه:

ای کسانی که ایمان آورید کار به کار کسانی که ایمان نیاوردن نداشته باشید

ای کسانی که ایمان نیاورید کار به کار کسانی که ایمان آوردن نداشته باشید

4) دین در زندگی شما چه نقش و تاثیری داشته؟

5)تو راهپیمایی 22 بهمن دیروز شرکت کردی؟

6)یه تعریف از اقتصاد ایران؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود بر حاج پی مهدی کیو.

اما بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب. :icon_gol:

1- چرا در جلساتی که بچه ها جمع میشن نمیایی ببینیمت؟

وجدانا راستش رو بگو،مهمترین علت نیومدنت چیه؟

2- اگر در یکی از روستاهای عقب افتاده هندوستان به دنیا میومدی در قبیله موش پرست ها.

چند درصد امکان داشت به اونیکه امروز به عنوان آفریدگار جهان باورش داری برسی؟

اونوقت اگه به کمال نمیرسیدی،اون دنیا یقه کی رو میگرفتی؟

3- اگه قرار بود تو هرکشوری غیر از ایران زندگی کنی،اون کشور کجا بود و چرا؟

4- به نظرت دست دادن دختر به پسر خیلی چیز عجیبیه که یک عده ازش وحشت دارن؟

چرا اینقدر توی جامعه ما تابو هست؟

5- اگر عاشق یک دختر مسیحی بشی که اصلا نتونی حتی یک لحظه فراموشش کنی و اون دختر هم متقابلا عاشق تو باشه و عاشق مسیح هم باشه و حاضر نشه به خاطرت مسلمان بشه،چرا که مسیح بهش امید و انگیزه و نشاط میده،چه میکنی؟

باهاش ازدواج میکنی یا میگی اگه اسلام نیاوردی منو نمیبینی؟

فعلا همین 5 تا باشه،بعدا اگر عمری برای ما و فرصتی برای شما بود به خدمتتان میرسیم.

• Like 7
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات ali.fatemi4

-----------------------------------------

با سلام سلام سلام

کوتاه میپرسم

1- چرا p mehdi q؟

اولین باری که یه انجمنی عضو شدم مهندسان بود .. اونجا میخواستم مهدی رو انتخاب کنم اسمش انتخاب شده بود قبلا .. بعد مجبور شدم یه پی و کیو اول و آخرش بذارم که هم قشنگ شه هم اسمی انتخاب کرده باشم .. اون دیگه موندگار شد

2-کشتار صرب ها در چه سالی اتفاق افتاد؟ نمیدونم

3- پسر خاله ی برادر علی دایی کیه؟ پسر خاله ش

4- چند وقته که اومدی نو اندیشان( سال ماه روز ساعت دقیقه ثانیه...) خیلی وقته دقیقش میشه 05-06-2010

5- علل اعتراضات علیه نظام سرمایه داری؟ حذف کردن ضعیف ها

6- چند دقیقه پیش چند دقیقه بود که اومدی وارد شدی تو سایت؟؟ تازه اومده بودم

فعلا همینا رو جواب بده تا بعد:gnugghender:

ممنونم که سوال پرسیدی

• Like 4
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات Construction

-------------------------------------------------

1)سن؟و شغل؟

دیگه سنم شد 27 ... شغلمم مهندس کنترل کیفیت یه شرکت شیرآلات بهداشتی ساختمان... کارای بازار و بیزینسشم میکنم

2)شما که خودت مدیر یه انجمن دیگه ای چطور یاست که فعالیت در اینجا بیشتر از انجمن خودته؟

مدیر شدن من در اونجا داستان داره .. منو یکی دیگه از اینجا دعوت کرده بعد همینجوری کشوندن و مدیرم کردن..اما خداییش من اینجا به یه نفرم نگفتم ..

نمیدونم چجوری شما فهمیدی؟ نکنه از بچه های اونجایی اسمتو عوض کردی؟:ws3:

3)نظرت دربازه این دو جمله چیه:

ای کسانی که ایمان آورید کار به کار کسانی که ایمان نیاوردن نداشته باشید

ای کسانی که ایمان نیاورید کار به کار کسانی که ایمان آوردن نداشته باشید

جمله ی اولو که خدا تو سوره بقره آیه الکرسی میگی ... جمله ی دوم هم معمولا کسی عمل نمیکنه

4) دین در زندگی شما چه نقش و تاثیری داشته؟

همه زندگی من تحت الشعاع دینم هست

5)تو راهپیمایی 22 بهمن دیروز شرکت کردی؟

بله شرکت کردم

6)یه تعریف از اقتصاد ایران؟

داغون .... اقتصاد ما افتاده دست یه سری آدم دیوونه

• Like 4
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات Essi

===========================

درود بر حاج پی مهدی کیو.

سلام اسی جان سر فراز کردی

اما بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب. :icon_gol:

1- چرا در جلساتی که بچه ها جمع میشن نمیایی ببینیمت؟

وجدانا راستش رو بگو،مهمترین علت نیومدنت چیه؟

جدی هیچ دلیلی نداشته .. میخوام بیام .. اما هر دفعه یه مشکلی پیش میاد .. وگرنه خیلی دوست دارم بچه ها رو ببینم ..

حالا وجدانا منم ببینید خیلی تصوراتتون عوض میشه .. یهو میبینی تو در برابر من شدی حاجی

:ws3:

2- اگر در یکی از روستاهای عقب افتاده هندوستان به دنیا میومدی در قبیله موش پرست ها.

چند درصد امکان داشت به اونیکه امروز به عنوان آفریدگار جهان باورش داری برسی؟

مسلما تربیت و شرایط محیطی خیلی فرق میکنه

اونوقت اگه به کمال نمیرسیدی،اون دنیا یقه کی رو میگرفتی؟

اونموقع نمیفهمیدم که به کمال نرسیدم .. اونوقت دنبال یقه ی کسی هم نمیگشتم... بعد اون خدایی که من بهش باور دارم تو اون شرایط برخورد متفاوتی با من حالا داشت

3- اگه قرار بود تو هرکشوری غیر از ایران زندگی کنی،اون کشور کجا بود و چرا؟

هر کشوری مزیت ها و معایب خاص خودشو داره .. اما هیچ اسمی رو به عنوان یه جای آرمانی ندارم تو ذهنم .. اما آلمان و کانادا رو برای تحصیل میپسندم

4- به نظرت دست دادن دختر به پسر خیلی چیز عجیبیه که یک عده ازش وحشت دارن؟

چرا اینقدر توی جامعه ما تابو هست؟

ببین من مسلمونم و اعتقادات خاص خودمو دارم .. چون تو دین گفته مشکل داره من تمایلی به شاخ و شونه کشیدن برای دینی که بهش معتقدم ندارم

چه بسا برای خود من هیچ جذابیت خاصی نداشته باشه دست دادن با یه دختر..

5- اگر عاشق یک دختر مسیحی بشی که اصلا نتونی حتی یک لحظه فراموشش کنی و اون دختر هم متقابلا عاشق تو باشه و عاشق مسیح هم باشه و حاضر نشه به خاطرت مسلمان بشه،چرا که مسیح بهش امید و انگیزه و نشاط میده،چه میکنی؟

باهاش ازدواج میکنی یا میگی اگه اسلام نیاوردی منو نمیبینی؟

در هر شرایط دین برام ارجحیت داره .. چه بسا تو زندگی اکثر مواقع چیزای دیگه رو بر دین ارجح قرار میدم... اما در نهایت پشیمونم .. پس در حالت تئوری نمیتونم بگم که دین رو زیر پا میذارم

فعلا همین 5 تا باشه،بعدا اگر عمری برای ما و فرصتی برای شما بود به خدمتتان میرسیم.

خیلی ممنون .. سوالاتو دوست دارم .. بازم بیای خوشحال میشم

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام مَهدي

خوبي؟؟؟

من تورو از باشگاه مهندسان ديده بودمت ولي چرا باهم برخورد نداشتيم؟؟؟

1- به نظر مذهبي مياي جو خانوادگيت مذهبيه يا خودت خيلي به اين قضيه گرايش و علاقه داري؟

2- چرا تا الان ازدواج نكردي؟؟؟ به نظرت يه زن آرماني چه خصوصياتي داره؟

3- به نظره تو درسته به فتواهايي كه مرجع تقليدت ميده عمل كني حتي اگه مغاير با منطق و عقل خودت باشه؟

4- آيا اصلا به نظرت درسته روحانيون توي مسائل سياسي كشور همه كاره باشن؟؟ آيا نبايد روحانيت جدا باشه؟؟

5- نماز ميخوني؟؟؟ تا حالا شده بخواي دوستات و اطرافيانتو ارشاد كني كه آدم باشيدو عبادت كنيدو اين حرفا؟؟

6- شده يه مدتي خيلي گناه كني ولي در عين حال هرچي از خدا بخواي بهت بده آيا نبايد اونوقت بترسي؟؟؟

7- ميتوني يه مقايسه اي بين روحانيون 33 سال پيش با روحانيون الان كني؟؟

8- به نظرت من سياسيم؟؟ من كه اصلا سوالاي سياسي نپرسيدم!:ws52:

9- توي كتاب خوندن به چه موضوعي علاقه داري؟؟چرا؟

10- به نظرت كتاب راهنماي صادقي هست؟؟؟ يعني هرچيزي كه توش مينويسه موسخه (منظورم كتاباي ديني و تاريخي و سياسيه)؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

به مباحث خانه و خانواده علاقه داري؟؟

1- دوست داري اگه زندگي تشكيل دادي خانومت خانه دار باشه يا نه صبح باهم بريد سركار شب باهم برگرديد؟؟

2- دوس داري خونه و زندگيت چجور جايي باشه پر از بچه؟ پر از وسايل؟ پر از عشقو آرامش؟ قشنگ وصفش كن برام

3- چرا اكثريت الان فكر ميكنن ازدواج نكردن واسه دخترا يه موضله؟؟؟ توام جز اون دسته اي كه اينطوري فكر ميكنن؟

4- به نظره من پسراي الان دخترن تو اينطوري فكر نمي كني؟

5- اگه يه دختري گرايشش به مذهب قده تو نباشه و ضعيف تر باشه به نظرت نمي تونه كيسه خوبي برات باشه؟؟

6- چقد زيباييه ظاهري دختر برات مهمه؟؟ كيف ميكني با يه دختر زيبا راه بري نه؟؟ شعار نده راستشو بگو

• Like 4
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات Cinderella

===================

سلام مَهدي

خوبي؟؟؟

سلام سلام .. تو خوبی؟:icon_redface:

من تورو از باشگاه مهندسان ديده بودمت ولي چرا باهم برخورد نداشتيم؟؟؟

نمیدونم والا .. اون موقع ها یه آواتار داشتم دندوناش همه پیدا بود رو اعصاب خیلی ها بود .. شاید رو اعصاب تو هم بوده :ws3:

1- به نظر مذهبي مياي جو خانوادگيت مذهبيه يا خودت خيلي به اين قضيه گرايش و علاقه داري؟

خانوادم مذهبیه .. اما نوع افکار من متفاوته با خانوادم .. ولی هر دومون بچه های خوبی هستیم :w16:

2- چرا تا الان ازدواج نكردي؟؟؟ به نظرت يه زن آرماني چه خصوصياتي داره؟

به خاطر مهیا نبودن شرایط زندگیم .. تازه سربازیم تموم شده ..الان هم دارم درس میخونم هم میرم سر کار .. دیگه زمانی هم نمیمونه

مهم ترین پارامتری که من برای انتخاب یه خانوم برای زندگی مشترک دارم اینه که بهم آرامش بده... البته رابطه باید متقابل باشه

3- به نظره تو درسته به فتواهايي كه مرجع تقليدت ميده عمل كني حتي اگه مغاير با منطق و عقل خودت باشه؟

فتوا که سهله اگر حکم خدا هم مغایر منطق و عقل باشه عمل کردن بهش حماقته ... البته باید منطق ما ناشی از احساسات نباشه

4- آيا اصلا به نظرت درسته روحانيون توي مسائل سياسي كشور همه كاره باشن؟؟ آيا نبايد روحانيت جدا باشه؟؟

به نظر من وضع کنونی مملکت دیگه اسیر باندهایی شده که روحانیت و غیر اون همه برای بردن و خوردن( هر کس با یه بهونه ای) دارن تلاش میکنن .. اما خیلی ها به اسم دین دارن کارشونو پیش میبرن که این از همه غم انگیز تره

اما به نظرم اگر روحانیون از اول به آموزش مبانی دینی میپرداختن تا ورود به کارهای سیاسی و اجرایی الان اینقدر همه دین گریز نشده بودن .. هر چند که خیلی هاشون عرضه ی تبلیغ اسلام رو هم ندارن !

5- نماز ميخوني؟؟؟ تا حالا شده بخواي دوستات و اطرافيانتو ارشاد كني كه آدم باشيدو عبادت كنيدو اين حرفا؟؟

نماز یکی از اصول های زندگیه منه ... من با هر کی دوست شدم که نماز نمیخونده دائم ازش خواهش میکردم که نماز بخونه .. اما کسایی که نمیشناسم و زیاد رابطه ای ندارم باهاشون رو اصلا چیزی نمیگم

اما فقط در مورد نماز سعی میکنم بگم .. وگرنه سایر موارد اگر کاری خوبه بهتره آدم اول خودش انجام بده .. اگر ظاهر خوبی داشته باشه بقیه خودشون میفهن که باید انجام بدن !

6- شده يه مدتي خيلي گناه كني ولي در عين حال هرچي از خدا بخواي بهت بده آيا نبايد اونوقت بترسي؟؟؟

آره اکثر مواقع اینجوریه ... حتما نمیترسم که بازم گناه میکنم دیگه

7- ميتوني يه مقايسه اي بين روحانيون 33 سال پيش با روحانيون الان كني؟؟

اونا سعی میکردن خودشون اول حرکت کنن بعد مردم .. الان خیلی هاشون از عقب مردمو به حرکت فرا میخونن!

8- به نظرت من سياسيم؟؟ من كه اصلا سوالاي سياسي نپرسيدم!:ws52:

من تو رو میشناسم تا حدودوی .. علی رغم اینکه همه میگن خلاف میزنه .. اما به نظر من خیلی بی شیله پیلیه ای

9- توي كتاب خوندن به چه موضوعي علاقه داري؟؟چرا؟

من اون موقع ها که میتونستم با علاقه ی خودم مطالعه کنم ... علاقه به مطالعه در زمینه ی کیهان داشتم .. اما الان دیگه مجبورم که در زمینه ای کارم بیشتر مطالعه کنم

10- به نظرت كتاب راهنماي صادقي هست؟؟؟ يعني هرچيزي كه توش مينويسه موسخه (منظورم كتاباي ديني و تاريخي و سياسيه)؟؟

به نظر من غیر از کتابی که از طریق وحی از خدا رسیده هیچ کتابی دیگه نمیتونه کاملا موثق باشه .. چون در بهترین شرایط هر کس نظر شخصی خودشو نوشته .. بهتره هدف از مطالعه پیدا کردن حقیقت از بین مطالب غیر واقعی باشه .. معمولا آدم اگر نیتش خوب باشه موفق میشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات Cinderella

===================

به مباحث خانه و خانواده علاقه داري؟؟

آره بپرس:ws3:

1- دوست داري اگه زندگي تشكيل دادي خانومت خانه دار باشه يا نه صبح باهم بريد سركار شب باهم برگرديد؟؟

دوست دارم کار نیمه وقت داشته باشه برای رشد بیشتر .. اما اینکه شب برگرده خونه نه دیگه ... این اسمش زندگی نیست.. کاش مردا هم مجبور نبودن شب برگردن خونه .. کاش هر دو از ساعت 4 دیگه کنار هم بودن:icon_redface:

2- دوس داري خونه و زندگيت چجور جايي باشه پر از بچه؟ پر از وسايل؟ پر از عشقو آرامش؟ قشنگ وصفش كن برام

اولش بدون بچه پر از عشق و شور و نشاط همراه با آرامش

بعد از مدتی یه بچه، پر از شور و نشاط و یه عشق سه جانبه و رسیدن به آرامش

بعد از مدت بیشتری یه بچه ی دیگه ، برای تجدید شور و نشاط و در حالی که دست در دست حاچ خانوم داریم برنامه از بچه اولیه کمک میگیریم برای ادامه ی زندگی :ws3:

از اینجا به بعد فیلم تند میشه و تو سر و کله زدن بچه ها و خالی شدن جیب بابا که بنده باشم :w58:

بعد که بچه ها بزرگ شدن و دارن به یه جایی میرسن یک لبخند رضایت بخش و از روی پختگی و دستی نوازش گر بر سر خانواده

بعد از مدتی یه چشمک به حاچ خانوم که بچه ها دارن میرن و دوباره میشه روزای اول همراه با یه شکلک :sigh:

و بعد هم دوست عزیز و گرامی عزرائیل

از توصیف راضی بودی؟:ws3:

3- چرا اكثريت الان فكر ميكنن ازدواج نكردن واسه دخترا يه موضله؟؟؟ توام جز اون دسته اي كه اينطوري فكر ميكنن؟

انسان یه موجود تکی آفریده نشده .. باید دو نفری زندگی کرد ... بهترین حالت این دو نفری زندگی کردن در ازدواجه ... تاخیر افتادنش برای هر دو طرف مشکل سازه .. چون تعادل زندگی به هم میخوره

4- به نظره من پسراي الان دخترن تو اينطوري فكر نمي كني؟

چرا چون اگه مرد بودن نمیرفتن از جیب بابا خرج دوست دختر کنن!

5- اگه يه دختري گرايشش به مذهب قده تو نباشه و ضعيف تر باشه به نظرت نمي تونه كيسه خوبي برات باشه؟؟

بستگی داره .. نمیشه از الان نظر داد

اما اگر فاصله اینقدر زیاد باشه که نشه جبران کرد .. دو طرف اذیت میشن

6- چقد زيباييه ظاهري دختر برات مهمه؟؟ كيف ميكني با يه دختر زيبا راه بري نه؟؟ شعار نده راستشو بگو

آره معلومه که خوشم میاد یه دختر خوشکل باشه .. اما از اینکه هوس باز باشم و هر گلی یه بویی بده بدم میاد:icon_redface:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بازم سلام:ws3:

خوبی ؟

1)به نظرت تراختور چندم میشه ؟

2)بهترین کتاب واسه هیدرولوژی اب های سطحی چیه ؟

3)تا حالا شده نژاد پرست بشی ؟

4)بهترین گوشی ؟

5)کمترین نمرت تو کدوم درس بود ؟

:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام :w02:

مستقیم میریم سراغ سوالا:

1- خودت واسه صندلی داغ داوطلب شدی یا داوطلبت کردن :ws3:

2- چند ساعت در روز مواد میزنی؟ (میری اینترنت) اصلاً معتادی یا تفننی میزنی؟ :ws3:

3- اولین برخوردت تو انجمن با کی بود؟ کسی دعوتت کرد به فعالیت یا خودت شروع به فعالیت کردی؟

4- وضعیت تالار مکانیک رو چطور می بینی؟ اون طرفا خیلی کم سر میزنی فکر کنم :ws52:

5- سه تا از بهترین فیلمایی که دیدی و توصیه میکنی که بقیه هم ببینن.

6- بهترین خاطرت تو انجمن چی بوده؟ اصلاً بوده؟ :ws3:

7- به نظرت چرا معمولاً بحثای گفتگوی آزاد به نتیجه خاصی نمیرسه؟ و چرا خیلی سخت می تونیم به اعتقادات همدیگه (چه از نظر سیاسی، چه مذهبی و .....) احترام بذاریم؟

8- 3تا از بهترین تاپیکایی که تو انجمن دیدی.

9- نقطه قوت و ضعف مهدی چیه؟

10- فعالیتت تو انجمن بیشتر واسه گذران وقته یا اینکه واقعاً تونسته بعضی مباحثش واست آموزنده باشه؟ اصلاً به چه دیدی بهش نگاه میکنی؟ تیریپ شعاری نباشه ها. :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

پاسخ به سوالات ashegh20

========================

بازم سلام:ws3:

خوبی ؟

به به سلاااااااااام آقا... تو خوبی؟

1)به نظرت تراختور چندم میشه ؟

چهارم

2)بهترین کتاب واسه هیدرولوژی اب های سطحی چیه ؟

نمیدونم ...

3)تا حالا شده نژاد پرست بشی ؟

تو عمرم یه بار هم همچین حسی نداشتم .. حتی برتری جویی نسبت به یه ضعیف تر

4)بهترین گوشی ؟

قبلا میگفتم N73 اما الان میگم گوشی هایی که سی پی یوی دو هسته ای دارن :w58:

5)کمترین نمرت تو کدوم درس بود ؟

علم مواد 8 شدم افتادم:icon_redface:

• Like 1
لینک به دیدگاه

پاسخ یه سوالات Cinderella

=======================

سلام :w02:

مستقیم میریم سراغ سوالا:

1- خودت واسه صندلی داغ داوطلب شدی یا داوطلبت کردن :ws3:

من دو سال پیش ثبت نام کردم .. بعد قرار شد 6 ماه بعدش نوبتم بشه .. الان یک سال و نیمه منظرم نوبتم بشه که شد... من مهدی 73 سال سن دارم:ws3:

2- چند ساعت در روز مواد میزنی؟ (میری اینترنت) اصلاً معتادی یا تفننی میزنی؟ :ws3:

معتاد نیستم .. اگر وقت داشته باشم همراه با کارای دیگه انجمن رو هم رفرش میکنم .. کار هم داشته باشم نمیام

3- اولین برخوردت تو انجمن با کی بود؟ کسی دعوتت کرد به فعالیت یا خودت شروع به فعالیت کردی؟

بله یکی دعوتم کرد ..

4- وضعیت تالار مکانیک رو چطور می بینی؟ اون طرفا خیلی کم سر میزنی فکر کنم :ws52:

خیلی تالار خوب و قوی هستش .. فکر کن درس و کار دیگه همش علمی بازی . .. بعد بیام اینجا هم علمی دیگه بسه دیگه ... یکم تفریح هم لازمه:whistle:

5- سه تا از بهترین فیلمایی که دیدی و توصیه میکنی که بقیه هم ببینن.

ایرانی : علی سنتوری - اخراجی های 1 - آتش بس

خارجی: Fast five - agust rush - nothing hill

شرمنده اگر هر کدوم تو یه ژانری بودن :ws3:

6- بهترین خاطرت تو انجمن چی بوده؟ اصلاً بوده؟ :ws3:

یه خاطره مشخص ندارم .. اما خاطرات خوب زیاد دارم

7- به نظرت چرا معمولاً بحثای گفتگوی آزاد به نتیجه خاصی نمیرسه؟ و چرا خیلی سخت می تونیم به اعتقادات همدیگه (چه از نظر سیاسی، چه مذهبی و .....) احترام بذاریم؟

به نظرم هر کس سعی میکنه حرف خودشو بزنه و در جملات دیگری دنبال آتو میگرده تا نکته

8- 3تا از بهترین تاپیکایی که تو انجمن دیدی.

نمیتونم بگم:ws3: بیشتر از سه تاست .. اگه بگم در حق بعضی ها اجحاف میشه

9- نقطه قوت و ضعف مهدی چیه؟

نقطه ی قوت : بی شیله پیله بودن

نقطه ضعف : خیلی زیاده .. آدم درست نیست از خودش بد بگه:ws3:

10- فعالیتت تو انجمن بیشتر واسه گذران وقته یا اینکه واقعاً تونسته بعضی مباحثش واست آموزنده باشه؟ اصلاً به چه دیدی بهش نگاه میکنی؟ تیریپ شعاری نباشه ها. :ws3:

هدفم یه تنوعه تو زندگی .. من خیلی چیز از کاربرا یاد گرفتم .. جدی میگم من خیلی نکته های آموزنده از کاربرای و دوستانم یاد گرفتم

ممنون که اومدی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

خوبي مَهدي؟؟؟

حال ميكنيااااااااااااااااااا هي سوال ميپرسيم :ws3:

من خفنم؟؟ اي بابا اين كلمه اصلا چيه كه به من نسبت ميدي؟؟؟

خب بريم سر سوالا:

اهل فيلم و سينما هستي؟؟

1- تا الان به نظرت تاثير گذارترين فيلمي كه ديدي چي بود؟؟ يكميشو تعريف كن

2- يه ديالوگ معروف كه شنيديو خيلي خوشت اومدو بگو اسمه فيلمشم بگو

3- تا حالا شده فيلميو چند بار ببيني ولي بازم سير نشي؟؟ چه فيلمي؟ از چيش خوشت اومده؟؟

4- از بازيگري خوشت مياد؟؟؟ چرا 90% دختر و پسرا الان عاشق بازيگرين؟؟

5- پيمان معاديو ميشناسي ديگه؟؟ از چه خصوصيت اخلاقيش خوشت مياد؟؟

6- چرا هاليوود اينقد نسبت به سينماي كشورهاي ديگه معروفو پردرآمدتره؟؟ چرا فيلماي اونا با ما زمين تا آسمون فرق ميكنه؟

7- سينما زياد ميري يا كم؟ كدوم سينما؟؟

8- آخرين فيلمي كه تو سينما ديدي چي بود؟؟ كسيم همرات بود؟كي؟

9- به نظرت سينما رفتن و به تبع اون بيرون شام خوردنو اينا يه تفريحه پر خرجه يا نه معموليه؟؟ فك ميكني چند درصد مردم جز تفريحاي عاديشونه؟

10- از چه نوع ژانري خوشت مياد؟؟؟

11- به نظرت آدم زياد فيلم ترسناك ببينه روحيه نسبتا ترسويي پيدا ميكنه يا شجاع؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

پاسخ یه سوالات Cinderella

=======================

سلام

خوبي مَهدي؟؟؟

ممنون خیلی خوبم:w16:

حال ميكنيااااااااااااااااااا هي سوال ميپرسيم :ws3:

راستشو بخوای آره:ws3:

من خفنم؟؟ اي بابا اين كلمه اصلا چيه كه به من نسبت ميدي؟؟؟

من کی گفتم شما فلانی ! من گفتم دیگران یه نظرایی دارن .. من نظرمو در بخش دوم گفتم :ws52: .. اما کلا بیخیال .. من منظورم بد نبود به هر ترتیب

خب بريم سر سوالا:

اهل فيلم و سينما هستي؟؟

آره خیلی ... مخصوصا از وقتی که خواهرم داره کارگردانی میخونه بیشتر ...خدا رو چه دیدیی یهو میبینی منم بازیگر شدم :ws3:

1- تا الان به نظرت تاثير گذارترين فيلمي كه ديدي چي بود؟؟ يكميشو تعريف كن

تاثیر گذار ترین که ندیدم تا حالا ... اما فیلم خوب زیاد دیدم ... بعد تعریف کردنم هم زیاد خوب نیست :whistle:

2- يه ديالوگ معروف كه شنيديو خيلي خوشت اومدو بگو اسمه فيلمشم بگو

تو فیلم علی سنتوری .. اونجا که علی مداد میخواست

ماااااادر ماااااادر یه مداد بده .. بابا یه مداد بده .. یه قلم یه مداد یه چیزی که بشه باهاش نوشت .. یعنی شما هیچ وقت نمینویسید؟!

بعد یه دختر بچه از تو جلسه میاد یه مداد بهش میده

میگه عمو جون دستت درد نکنه

شاید این دیالوگو 100 بار تو خونه گفته باشم:ws3:

3- تا حالا شده فيلميو چند بار ببيني ولي بازم سير نشي؟؟ چه فيلمي؟ از چيش خوشت اومده؟؟

فیلم علی سنتوری - شهرک 13 - اخراجی ها 1 - step up 3

برام جذاب بوده دیگه

4- از بازيگري خوشت مياد؟؟؟ چرا 90% دختر و پسرا الان عاشق بازيگرين؟؟

تو ایرانی ها : بهرام رادان .. حامد بهداد ... مهناز افشار ..

تو خارجی ها : جانی دپ - جولیا رابرتز .. چند تا دیگه هم هست

5- پيمان معاديو ميشناسي ديگه؟؟ از چه خصوصيت اخلاقيش خوشت مياد؟؟

بازیگر خوبیه .. اما بیشتر از حد خودش یهو معروف شد .. تو فیلم جدایی نادر از سیمین، شهاب حسینی به مراتب بهتر بازی کرده بود

6- چرا هاليوود اينقد نسبت به سينماي كشورهاي ديگه معروفو پردرآمدتره؟؟ چرا فيلماي اونا با ما زمين تا آسمون فرق ميكنه؟

هالیوود که هیچی .. کلا اونا خیلی تلاشگر تر از ما هستن .. کارها رو خیلی جدی تر نگاه میکنن .. تو ایران هم اگه همه مثل میر باقری کار میکردن مطمئنا سینمای ایران تفاوت میکرد!

7- سينما زياد ميري يا كم؟ كدوم سينما؟؟

سینما میرم .. اما وقت نمیشه خیلی برم .. چند بار استقلال و پردیس رفتم .. اما بیشتر فیلم تو خونه میبینم

8- آخرين فيلمي كه تو سينما ديدي چي بود؟؟ كسيم همرات بود؟كي؟

یک عاشقانه ی ساده و محرمانه های تهران

سینما استقلال ..

با خواهرم

اگه اون نباشه که من بلیط ندارم:ws3:

9- به نظرت سينما رفتن و به تبع اون بيرون شام خوردنو اينا يه تفريحه پر خرجه يا نه معموليه؟؟ فك ميكني چند درصد مردم جز تفريحاي عاديشونه؟

خب به هر ترتیب یه تنوعه .. اگر این نباشه چی باشه پس ؟

خیلی از جوونا سعی میکنن از جیب بابا هم که شده خرج کنن به این تفریحا برسن

اما خیلی ضایه ست آدمی 15 تومن تو جیبش نداره یکی رو میبره رستوران بهش غذا میده!:ws3:

تو سربازی یه پسره بود میومد تو سرویس از بچه ها پول قرض میگرفت که یه دختره رو ببره پیتزا بده ..

10- از چه نوع ژانري خوشت مياد؟؟؟

درام - ماجرایی

یه فیلم دیگه هم دیدم یادم رفت بگم .. دور افتاده (cast away):ws3:

11- به نظرت آدم زياد فيلم ترسناك ببينه روحيه نسبتا ترسويي پيدا ميكنه يا شجاع؟؟

به نظرم هیچ ربطی نداره ..

به نظرم ترس و شجاعت مربوط میشه به ژنتیک و تا حدودی تربیت

و همینطور آرمان و اعتقاد مستحکم میتونه شجاعت رو تقویت کنه .. البته نه شعار!

=======

ولی جدا ممنونم که اینقدر با حوصله سوال میپرسی .. جدیدا دیگه تو انجمن هیچ کس انگیزه تایپ کردن نداره .. همه ی صندلی داغ های اخیر نهایتا به 4-5 صفحه رسیده ! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام:ws37:

1 نظرت در مورد این جمله

سفره ای از فرط نان ایمان نداشت سفره ای از فرط ایمان نان نداشت

2 فکر نمی کنی تو امضات تناقض هست :ws52:

مخصوصا این قسمتش عقل-دين

3 آشپزی چقدر بلدی؟

4 وظیفه ی انجام چه کارهایی تو خونه بعهده تو ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...