رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره p mehdi q 35

ارسال های توصیه شده

پاسخ یه سوالات jonny depp

=======================

سلام:ws37:

سلام .. خوبی؟ خوش اومدی :w16:

1 نظرت در مورد این جمله

سفره ای از فرط نان ایمان نداشت سفره ای از فرط ایمان نان نداشت

اصالت دین برای این هست که راه و روشی باشه برای زندگی سعادتمندانه .. پس اگر کسی ایمان داشته باشه و نان نداشته باشه یه جای کارش میلنگه ..

بقیه صحبتامو برای سوال بعد میذارم:icon_redface:

2 فکر نمی کنی تو امضات تناقض هست :ws52:

مخصوصا این قسمتش عقل-دين

ببین شاید تو بگی هر کی دین داشته باشه عقل نداره یا برعکسش که خیلی از مذهبی ها میگن که هر کس دین نداره عقل نداره

اما واقعا این مساله با یه جمله تموم میشه؟

دین چیه؟ فرای همه ی بدعت هایی که تو دین گذاشته شده از هر دو قشر بی دین برای کوبیدن دین و قشر به ظاهر دین دار برای سو استفاده از دین

مگر غیز از اینه که خدا انسانو خلق کرده؟ پس منطقیه که خدا هم دستور العمل صحیح زندگی برای مخلوق خودش رو تبیین بکنه

حالا تازه اگر کسی هم بگه که من قبول ندارم که خدا انسان و خلق کرده و خودش به وجود اومده من یه سوالی در ذهنم ایجاد میشه:

مگه انسان با طبیعت درگیر نیست؟ وقتی موجودی روی چیزی اشراف نداره ( یعنی همون طبیعت) چه از نظر مکانی و چه از نظر زمانی .. چطور میتونه به طور تمام و کمال همه ی جنبه های سعادت خودش رو تشخیص بده و به نتیجه شایسته برسه؟

زندگیه بدون دین یه زندگی سراسر شک و تردیده من خودم وقتی از اون جنبه بهش نگاه میکنم ( یعنی بدون دین) همه چی رو نسبی میبینم

نمیخوام بگم که اگه جایگاهم با شما عوض میشد حداقلش با شک این سوالو میپرسیدم:ws3:

========================================

ولی دور از شوخی ممنونم که این سوالو پرسیدی ... من برای همه ی تفکرات احترام قائلم چون هر کس با یه منطقی یه تفکری رو قبول کرده:w16:

و همچنین من میدونم که تو به خاطر دین داران عوام فریب از دین زده شدی و منم مثل تو همه ی این بدی ها رو میبینم و با تموم وجودم حس انزجار دارم ازشون .. اما این یه واقعیته که خوبی همیشه خوبیه و بدی همیشه بدی ... کسی که خوبی میکنه اول از همه خودش در تشعشع آثار مثبت کارش قرار میگره .. و تا حالا هم کسی در تاریخ زندگی بشر با بد بودنش به موفقیت نهایی نرسیده.. پس در نهایت سر خود اونا کلاه رفته نه ما

3 آشپزی چقدر بلدی؟

آشپزی عالییییییی:ws3:

از غذاهای چلو خورشتی گرفته تا آبگوشت و ماکارانی و پیتزا

البته تخصص اصلیم در درست کردن کله پاچه ست :whistle:

4 وظیفه ی انجام چه کارهایی تو خونه بعهده تو ؟

قبلنا که بیشتر خونه بودم جارو کردن خونه با من بود خرید ها رو هم بخشیش رو انجام میدادم

اما الان تقریبا هر روز ساعت 7-8 شب میرسم خونه دیگه نهایتش دو تا نون سنگک بگیرم:icon_redface:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...