رفتن به مطلب

ثبت نام چهارمین برنامه تالار گردشگری (شهرک سینمایی)

ارسال های توصیه شده

درود

مرسی از محمدرضا و انوشه ی عزیز به خاطر ترتیب دادن یه برنامه دیگه :icon_gol:

من بدونم دوستام هستن حتما میام ، فقط یه سوال اگه به هر دلیلی از این برنامه به اندازه کافی استقبال نشه باید تا 26 بهمن صبر کنیم ببینیم چند نفر ثبت نام میکنن یا ممکنه زودتر کنسل شدنش اعلام بشه که فکر برنامه های جایگزین بود ؟

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 491
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی هم خوووووب...

واقعا سلیقه به خرج دادین برای انتخاب مکان...

من بسیار بسیار دوست دارم بیام...خصوصا که 5تن ناقص میشه اصلا صلاح نیست...:whistle::ws3:

فقط من احتمالا نظر قطعیم میفته برای روزای آخر...ازون جا که دوستان مستحضر هستن من واقعا گاهی برنامه هام دست خودم نیست...واسه همین مجبورم دقیقه نود تصمیم بگیرم...

• Like 11
لینک به دیدگاه
پست اول (هزینه و ظرفیت) ادیت شد:icon_gol:

حالا که هم هزینه کمتر شده و هم تعداد ظرفیت مسافرین محترم

پاشید بیایید دیگه

چرا هیشکی نمیگه من میام؟!:ws52:

نکنه دارید فک میکنید چطوری با اینکه تعداد ظرفیت مسافرین یه شبه کم شده، اما بجای اینکه هزینه هر نفر افزایش پیدا کنه، کاهش هم پیدا کرده؟!:ws38:

پاشید بیایید بابا؛ اختلاس 3 هزار میلیاردی فقط یه دفه اتفاق افتاد تموم شد رفت:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
درود

مرسی از محمدرضا و انوشه ی عزیز به خاطر ترتیب دادن یه برنامه دیگه :icon_gol:

من بدونم دوستام هستن حتما میام ، فقط یه سوال اگه به هر دلیلی از این برنامه به اندازه کافی استقبال نشه باید تا 26 بهمن صبر کنیم ببینیم چند نفر ثبت نام میکنن یا ممکنه زودتر کنسل شدنش اعلام بشه که فکر برنامه های جایگزین بود ؟

مهند :icon_gol:

دیروز ظرفیت 30 نفر بود که خب باعث میشد احتمال اومدن بچه ها کم باشه

ولی با عوض کردن طرف قراداد که باعث کم شدن هزینه و ظرفیت شد، احتمال جمع شدن 17 نفر هست و ماهم تا روز آخر صبر میکنیم تا ببینیم ظرفیت تکمیل میشه یا نه...5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

با این وجود اگه پیشنهادی داری استقبال میکنیم:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه

نکنه دارید فک میکنید چطوری با اینکه تعداد ظرفیت مسافرین یه شبه کم شده، اما بجای اینکه هزینه هر نفر افزایش پیدا کنه، کاهش هم پیدا کرده؟!:ws38:

پاشید بیایید بابا؛ اختلاس 3 هزار میلیاردی فقط یه دفه اتفاق افتاد تموم شد رفت:ws3:

کیوان جان دلیل کم شدن هزینه با اینکه تعداد هم کم شده، به طور کل به ماشینی که گرفته میشه و ظرفیتش و زمانی که ماشین در دست هست بر میگرده( البته چند بار تو برنامه های مختلف این رو عنوان کردم)

این رو جواب دادم که اگر واقعا برای کسی این موضوع سوال پیش اومد دلیل رو بدونه...

دوستان اگه واسه بقیه هم مثل ایشون سوالی پیش اومد حتما بپرسین که خدای نکرده بعدا مشکلی به وجود نیاد:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه
حالا که هم هزینه کمتر شده و هم تعداد ظرفیت مسافرین محترم

پاشید بیایید دیگه

چرا هیشکی نمیگه من میام؟!:ws52:

همیشه اولشو خوب موافقت میکنی ولی بعدش منهدممون میکنی:sigh:

بچه ها کیوان موافقه با عجله پست نزنید:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه

همتوووووووون باید بیایییییییییییییییییییییییییین :hapydancsmil: دیگه پیش نمیاد هااااا هیشکی تنهایی پا نمیشه بره شهرک سینمایی :hapydancsmil:

بیایین بیایین خوش میگذره :hapydancsmil: به این ارزونی به این خوبی :hapydancsmil:

ستاد تبلیغات نواندیشان :w02:

• Like 15
لینک به دیدگاه

خیلی هم خوب...خوش بگذره....

فکر نکنم بیام...مسیرش طولانیه...

روزش که قطعی شد میام چک میکنم.....اگر شد حتمن میام....

برنامه هام مشخص نیست....معلوم نیست دو نفریم یا 1 نفر....:hanghead:

به خاطر همین تا روز آخر ثبت نام نمیکنم....:hanghead:

خوش باشید...:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام اول یه خسته نباشید به آفجی انوشه و داش محمدم بگم بخاطر هماهنگیاشون و زحمتایی که بدون هیچ چشم داشتی و مرامی واسه رفیقاشون تو نواندیشان کشیدن ومیکشن و خواهند کشید:w02::icon_gol:

سه چیز در زندگی هیچ گاه باز نمی گردد: زمان, کلمات و موقعیت ها

سه چیز در زندگی نباید از دست برود : آرامش, امید و صداقت

سه چیز در زندگی همیشه قطعی نیستند: رویا ها, موقعیت ها و شانس

سه چیز در زندگی از با ارزش ترین هاست: عشق, اعتماد به نفس و دوستان

بچها یه چیز بگم محمدرضا و انوشه تمام سعی شون رو کردن که تا اونجایی که میتونن دل همه رو بدست بیارن و یه جوری برنامه ریزی کنن که اکثریت راضی باشن خود بچها رای دادن وسط هفته باشه مکانشم که زیاد فرقی نمیکنه هدف بیشتر دیداره حالا اون بالا تو ترن هوایی نشد تو شهرک رو تانک میبینیم

من ایشالا حتما جور میکنم که بتونم مرخصی بگیرم بیام :banel_smiley_4:

یه برنامه ام میتونیم تو شهرک اجرا کنیم که خیلی به نظرم جالبه:vahidrk:

یه مسابقه بزاریم بین بچهایی که میان با صحنه ها و دکورهایی که اونجاس هرکی حال داره یه فیلم 2 دقیقه ای بازی کنه و جایزشم انوشه و محمد رضا با مدال و متیاز تو سایت جبران کنن مقلا تو لاله زارقدیم یکی بیاد برقصه:ws3:

• Like 26
لینک به دیدگاه
سلام اول یه خسته نباشید به آفجی انوشه و داش محمدم بگم بخاطر هماهنگیاشون و زحمتایی که بدون هیچ چشم داشتی و مرامی واسه رفیقاشون تو نواندیشان کشیدن ومیکشن و خواهند کشید:w02::icon_gol:

بچها یه چیز بگم محمدرضا و انوشه تمام سعی شون رو کردن که تا اونجایی که میتونن دل همه رو بدست بیارن و یه جوری برنامه ریزی کنن که اکثریت راضی باشن خود بچها رای دادن وسط هفته باشه مکانشم که زیاد فرقی نمیکنه هدف بیشتر دیداره حالا اون بالا تو ترن هوایی نشد تو شهرک رو تانک میبینیم

یه مسابقه بزاریم بین بچهایی که میان با صحنه ها و دکورهایی که اونجاس هرکی حال داره یه فیلم 2 دقیقه ای بازی کنه و جایزشم انوشه و محمد رضا با مدال و متیاز تو سایت جبران کنن مقلا تو لاله زارقدیم یکی بیاد برقصه:ws3:

به حدی این سخنان وسوسه انگیز بود که شاید 4 تا کلاس رو در یک روز بپیچونم:icon_pf (34):

• Like 14
لینک به دیدگاه

به حدی این سخنان وسوسه انگیز بود که شاید 4 تا کلاس رو در یک روز بپیچونم:icon_pf (34):

من حاضر به ترک تحصیلم هستم icon_pf%20(34).gif

• Like 15
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...