رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 67 .... El Roman

کلا با el roman حال...  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کلا با el roman حال...

• 2
    • 18
    • 7

ارسال های توصیه شده

بله ه ه ه ه ه

آقا حامد گل

والا من تقریبا 3-4 ماهه که تو این تالارم، و یه شخصیت هایی ازت برداشت کردم، که میگم

شخصیتی که مطمئنم داری: متعصب، آتیشی ( یعنی از حقت نمیگذری، همه جوره پاش می ایستی ) ، اطلاعات عمومی ات بالاست و در کل تو صحبت کم نمیاری، حرف زور تو کتت نمیره، عاشق و احساساتی

شخصیتی که مطمئن نیستم داری یا نه : از خود گذشته، زیادی رفیق باز، ظاهرا شاد ولی از داخل، آتیش

اگه خلاف گقته هام باشه، به آقایی خودت ببخش:icon_gol:

حامد، بعضی سوزلرین خطرلیدی، اوزونن گوزله.

چوخ نوکرم

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود

من زیاد برخورد نداشتم باهاتون...

اینا رو در شما دیدم:

1-رُک

2-بعضی وقتا خیلی تند میری و بعدا میفهمی که اشتباه کردی و خودتم میپذیری اشتباهت رو...

3-مغرور نیستی

4-منصف

5-یکم زود جوش

6-جنجالی(شاید بشه اسمش رو شیطنت گذاشت)و دوست داری که پرحاشیه باشی!:ws3:

همینا رو دیدم...

• Like 5
لینک به دیدگاه

به به تاپیک بغلی328721_LaieA_060.gif

چی شی وگوئم؟:ws52:

آهان تحلیله اینجا ...:ws3:

حامد برونگرایی است پر از شور و جنبش!

واقع گرا و در جستجوی همه چیز!:ws3:

صمیمی و مودب و در عین حال زود جوش به نظرم صبرش قلیل است:w02:

یکم وقتت رو بیشتر کن برادر674921_LAieA_008.gif

ولی فکر کنم یکم زیادی حرص می خوری...:ws38:

در انتها آرزوی موفقیت و شادکامی :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

ای دخترم منو گول زدی امروز باید همش تحلیل شخصیت کنم:w58:

تورو میبینم یاد ایهان میافتم:ws37:

داستانی داشتیم با اون گل پسر

به هرحال حاشیه نرم بهتره

مثل همه بچه های همسن وسالت پراز انرژی ،دچار یاس فلسفی نااگاهانه واگاهانه مشروط!(توضیحشون رو نمیدم بمونی تو کفش:ws3:)- اون روز یه متنی بود نوشته بود یک جمله های خفنی بلدم ولی بهتون نمیگم بمونید تو کفش...دکتر شریعتی درحال زبون دراوردن-

افکاررادیکالیزه شده توسط اجتماعی که داره نسلمون رو به بدجاهایی سوق میده

عاشق خودتی وخانوادت

به منظم بودنت اهمیت میدی ولی کنترل کاملی برای منظم بودنت نداری وهمین گاها دچار اشفتگیت میکنه

به کوچیکتر از خودت زور نگو بچه....دههه

عشق بند وخیامی:w02:

مدیریت زمان نداری براهمین برنامه ریزی هم نداری ولی خیلی دوست داری همه چی زودتر اوکی بشه...غصه نخور این اپیدمی عمومیه ولی از بندش رهاشو:whistle:

شناخت معنا وهویت خوبه ولی نذار اسیر ناسیونالیسم ورادیکالیسمت بکنه

خوبه که به وجودت وافکارت بها میدی سعی کن روی ایندت برنامه ریزی کنی وبا بودجه بندی زمانی پیش بری

فرض محال محاله بنابراین هیچوقت ناامید نشو

بخون بخون بخون ودوباره بخون وتهش عمل کن

موفق باشی خوش تیپ

• Like 9
لینک به دیدگاه

خوب ای جون الان باید پوستت بکنم تحلیل پوست کنی ال

اول که پسر خوبی

دوم اینکه یکم خیلی شلوغه

سوم اینکه به سی یا ست خیلی گله داره هی میاد منو اذیت میکنه منم هی رو مخش راه میرم خوب اذیت میکنی دیگه:ws3:

چهارم اینکه من اسمشو عوض کرده بود تا چن وقت نمیشناختمش:w02:

درکل بچه خوبیه

• Like 4
لینک به دیدگاه

اول اینکه من به گزینه اول رای دادم... :ws28:

پسر خوب و با شخصیتی هست. :ws37:

با همه خوب و صمیمیه کلا موردی ازش ندیدم... :icon_gol:

احساس میکنم گاهی حرفات شعاری میشه ( البت فقط احساس منه)

اصلا هم منحرف نیست... :whistle:

پس نتیجتا مورد 2 صحیح هست... :w16:

موفق و موید باشی... :a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه

دیگه بیشتر از 3 صفحه نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم باید یه چی بگم:ws3:

مخلص همه کسایی که تا اینجا وقت گذاشتن و چند لحظه به من فکر کردن و چند خط راجع به من نوشتند:icon_gol: تک تک کلماتتون برام خیلی با ارزشه :a030:

فقط دو مورد میگم، یکی در مورد کسایی که دعوت کردم دوستانی بودن که آن بودن و یا دوستایی که تو پروفایل همین بچه های آنلاین دیدمشون، پس اگه کسی رو دعوت نکردم امیدوارم بی ادبی تلقی نشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 البته بعضی از دوستان هم پروفایلشون به روم بسته بود:hanghead:

دوم اینکه همه چیزایی که راجع بهم گفتین یه طرف، این که خیلیاتون بهم گفتین شر و شور یه طرف! واقعا اصلا تو زندگی واقعی اینجوری نیستم:ws3: مگه در جمع معدود دوستان خیلی فابریک، یکی گفته بود وای به حال استادش :w58: من بچه مظلوم میرم میشینم ته کلاس چیکار به استاد دارم :ws3: مگه اینکه بی تربیتی بکنه جوابشو بدم :whistle:

دم همتون گرم، یاشیاسیز :icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

اه اینجا دیگه کجاست؟w58.gif

این حامد مگه شخصیت هم داره که تحلیلش کنیم:whistle::ws38:

سخت ترین کار دنیا تحلیل شخصیت بچه های نواندیشان هست و بسTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

حامد یه پسر شیطونه و یکمم اهل آلودکردن هوای هست .......فکرمیکنه اینجوری مشکلات حل میشهvahidrk.gif

اگر یکم حرف گوش کنه مهندس خوبی از آب درمیاد...........

از من بدتر و رک تر هست

به زبونشون هم خیلی تعصب داره...... وقتی بهش میگم خارجی حرف نزن انگار فحشش دادم....... hanghead.gif

مهربون نیست ولی دلش میخواد ادای مهربونها رو دربیاره...

همه حرفی رو همه جا میزنه بعضی وقتها رعایت نمیکنه خانواده شاید رد بشه.....:whistle:

من گزینه نظری ندارم و زدم چون هنوز نمیدونم قدرت تحمل کردنت و دارم یا نه:w02:

عاشق جنس مخالفه کلا....... ولی احساساتشو خرج نابودی دریاچه ارومیه میکنه......w58.gif

.........

زود رنجه ...لوسه ....... غده ....... خوش تیپ ...... خوش قیافه ........ احساساتی .........رکه ....... بی حوصله...... کم طاقته .... و.........

خیلی چیزیها هست......

عاشق خانوادهش مخصوصا مامانش هست زن بگیره زنش بیچارهست icon_pf%20(34).gif

خودشو بعضی وقتها دست کم میگیره.......:w02:

فعلا همینا

منم بهتره در برم تا ندیدتم وگرنه خونم حلاله امشبth_running1.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

تا اونجایی که نوشته هاتون رو خوندم،از طرز فکرتون خوشم اومد.

اما به نظرم یک کم رگه های نژاد پرستی را دارین. :ws38:

شاید هم به خاطر اون حسی هست که فکر میکنین در حقتون ظلمی شده.

اما شجاعتون در بیان نظرات قابل تقدیره، آنلاین بودن زیادی هم یک نقطه ضعفه.

البته فکر کنم یک کمی هم به همه چیز مشکوکین،شاید از خیلی ها تو زندگی ضربه خوردین.:hanghead:

هر جا هستین موفق باشین.:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلااام...

نمیتونم بگم نمیشناسمت...چون فکر کنم اکثر بچه های نواندیشان شما رو بشناسن...

اما در مورد خصوصیات اخلاقیت میتونم در حد تاپیکهایی که ازت دیدم و پستهات نظر بدم...

.

.

بی ریا...سعی نمیکنه خودش رو فرشته دنیای مجازی نشون بده...

صادق...

حق خواه...دنبال حقیقتی که خودش بهش رسیده با تجزیه تحلیل و مطالعه شخصی ؛نه حقیقتی که دیگران بهش معرفی کردن...

تا حدودی یکدنده...

گاهی تو دنیای مجازی گیر پستهای ترولها میوفته...انرژیت رو + تر خرج کن....

فکر کنم پایه خوبی هم برای اسپم باشه...326719_hi5.gif

همینها دیگه...

شاد باشی همیشه...

• Like 8
لینک به دیدگاه

به نام خدا هستم:ws3:

ال رومن!

اولا که اومده بودم فکر میکردم خیلی سنش بالاست نمیدونم چرا!

بعد که عکسشو دیدم متوجه شدم نه خیلی هم پیر نیست یه ذره پیره:ws3:

ولی در کل ازاون شخصیتاییه که کم گوی و گزیده گوی هستش و پستاش به جای اینکه پر از شکلکای عجق وجق اعصاب خورد کن باشه پر محتوا ست و ارزش خوندن داره!

نمیدونم چرا به نظرم اعصاب نداره بعضی وقتا!صادق هم هستش براش مهم نیست که کسی از پستایی که میزنه خوشش بیاد یا نه

کلا برا خوشامد دیگران کاری انجام نمیده

با سه چراغ سبز برو مرحله ی بعدی:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

الان دیگه اگه اشتباه نکنم اسمش حامده :ws3:

درود اقا حامد :icon_gol:

از یه طرف

من خیلی ساله توی فاروم ها هستم و همه ی کسانی که منو میشناسن میدون اهل باج دادن به هیچکی نبودم چه دختر و چه پسرچه مدیر کل و ادمین چه ارشد چه ویژه و چه پلیس سایت و غیره .

و از طرفی

همیشه ادمی در پی اینه که کسی را با خصوصیات خودش پیدا کنه و بگه اها این خوبه یا این تک خصوصیتش خوبه چون مث خودم هست . بخصوص اگه ان خصوصیات از یه دیدگاه عمومی هم خوب باشه

نتیجه اینکه

1..دوستان دیگه هم اشاره کردن مهمترین خصوصیتی که حامد داره اینه که رک هست وخودش هست و حرفش رو راحت میزنه و معمولا هم روبرو حرف رو میزنه و میگه من اینم و دارم اینو میگم

راستش اگر چه غیبت و خاله زنک بازی در همه جا هست ولی نمیتونم بگم در رابطه با مخالفینش ایشون هم این خصوصیت رو داره یا نه اما میدونم که اجازه میده دیگران خودشون رو پشتش مخفی کنن سوال اینجاست ایا این از ترس و بزدلی ان مخفی شده هاست یا ناشی از تحریکات خود حامد ؟ ولی بیشتر خودم دوست دارم اولی رو قبول کنم چون دومی به حامد نمیخوره و همون اول هم گفتم که خودش رکه ولازم نیست کسی رو جلو بفرسته

2..به نظر میرسه کمی گاهی عصبی بشه و روال منطقی بحث از دستش خارج بشه و بیشتر طرف احساسات رو بگیره این هم یه خصوصیت عام هست توی تحلیل های دیگه هم گفتم که این نکته ی منفی نیست و مقتضای سن هست در این مورد اشکال اینه که اگه زیادی و در زمان طولانی این احساسات بروز پیدا کنه باعث میشه که به عنوان یه صفت بارز رفتاری در نظر دیگران بزرگنمایی بشه و نکات مثبت دیگری رو تحت الشعاع خودش قرار بده

3...اینکه میگن نژاد پرسته من قبول ندارم اما اگه نخواد بر انچه معتقده بصورت علمی وتاریخی و واقعی و منطقی و اپ دیت برخورد کنه و در رابطه با انچه معتقده بیش از واقعیت جانب احساس رو بگیره از نژاد پرستی هم میگذره و وارد مقوله ی شوونیستی میشه که امیدوارم این پیش نیاد همینجا دوست دارم اگه صلاح میدونه موضعش رو با توجه به رک بودنش معلوم کنه که ایا حامد خودش رو یه ایرانی به عنوان اینکه تمامیت ارضی کنونی و شناخته شده ایران رو که حقوق بین المللی انرا برسمیت میشناسه قبول داره یا نه و یا اینکه دوست داره قسمت های جدا شده ی خاک ایران به ایران ملحق بشه یا نه و یا کلا بر عکس ..

4..از نظر مدیریتی که عنوانش رو داره والا من بیشتر فکرمیکنم تالار ازادی باشه ! نمیدونم چرا چیزی به چشم من نمیاد .

5..از نظر مرام سیاسی هم یه جایی نوشته بودند (سبز هستند و نوشته بودند البته قبلش سرخ ) واین برای من خیلی مبهم است البته در مورد خیلی ها نه فقط ایشان . اینجا مهمترین نکته در شرایط کنونی جو ملتهب دنیای مجازی فارسی زبان است . اگر ایشان سبز بودن به معنای جنبشی ازادی خواهانه و رو به رشد در جهت اعتلای دموکراسی در ایران میداند این قابل احترامه اما اگر سبز بودن از نظر ایشان به معنای اینست که دنباله رو سیاست هایی زنگ زده و مهره هایی سوخته و برنامه هایی بی نتیجه که امتحان خود را پس داده اند باشه اگر چه اینم قابل احترامه اما چون بی نتیجه است باید در این مورد خاص تجدید نظر کنن ..

5..به اطلاع اقا حامد و دوستان دیگرمیرساند که بنیانگذار تاپیک های تحلیل شخصیت از 3/4 سال پیش من هستم که ابتدا در سایت فرهیختگان شروع شد و در این سایت با نظم بیشتری ادامه یافت و بعد به جاهای دیگه سرایت کرد تا ان موقع انچه من میدانم قبلش اگه هم بوده به اینصورت نبوده اینرا گفتم تا بنویسم که با وصف این خود من این اولین باری ست که در یک تحلیل این همه دارم مینویسم و این پست بلند بالا را یادگاری گذاشتم و معنای اصلیش اینه که برای حامد احترام قائل هستم

یا علی :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام. ممنون که دعوت کردی....

این اواخر خیلی باهات حال کردم چون دیدم عین خودم رکی. خیلی رکی و این خیلی خوبه.

بچه ها همه چی رو گفتن و فک نکنم دیگه چیز جدیدی بشنوی.

فقط اون چیزی که اسم ال رومن تو ذهن من زنده میکنه؛ دختر بازیه. نه؟؟:w16:

که این خصوصیتت برمیگرده به همین رک بودنت. خدایی 5 6 صفحه ی آخر پروفایلتو یه نیگا بنداز. :))))))))

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام من بگم : یه ترک متعصب هستی سندشم برچسبت همونطور که تو پروفت گفتم خیلی چیزی (همون که عمرانیا هستن:دی) خیلی رکی و حرفتو صریح میزنی که این روزا کمه اهل خاله زنک بازی نیستی ادم ازت سوال میپرسه میخوای ج بدی همش میگی یعنی نمیدونی و مسخره میکنی(اسم اون خواننده هه) اینم بخاطر غرور جوانیه :-" اهل علم خاصی هم هستی همون که پوریا هم متخصصشه:دی در کل من واست خیلی احترام قایلم موفق باشی

• Like 1
لینک به دیدگاه
اول :hanghead:

ال رومن: پانترک، زودرنج (با عزت نفس اشتباه ش گرفتی رفیق)، باحال، فکر کنم خیلی مسافرت باهات بچسبه، از معدود پسرای نتی هستی که من باهاش رابطه م دوستانه و صمیمانه اس (بس که پررویی) :w16:

احتمالا تو خانواده پرجمعیتی بزرگ شدی، سوسول نیستی، منطقی هستی، میدونم ته دلت هنوز پرسپولیسی هستی:ws37:(انکار نکن)

فکر کنم منم اگه پسر میشدم چیزی میشدم؛ اگه نه تو مایه های اسپاو (:whistle:) تو مایه های تو :banel_smiley_4:

چندسال دیگه کچل میشی :ws28:

مرسی:icon_gol: تا تعریفت از پانترک چی باشه:ws37:خانوادمون هم 5 نفره هست، هیچ علاقه ای به پرسپولیس ندارم، البته الان به خاطر دنیزلی بدم نمیاد نتیجه بگیره:ws3: بقیه اش رو هم لطف داشتی:icon_gol:

آدم محکمی هستن

مرسی:icon_gol: امیدوارم:hanghead:

سلام ...

ال رومن یا آلما از نظره من :

حرفاش رو میزنه ، فکر نمی کنم بزاره چیزی تو دلش بمونه ...

به راحتی از موضعش کنار نمیاد ... :w16:

به نظرم از اون استادا میشد که به فقط دخترا نمره میدن ... :ws3:

اعتماد به نفس بالایی داره ...

پایه ی شیطونی و آتیش سوزوندن ... icon_pf%20%2834%29.gif

در کل پسره خوبی هستش ...

-----------

موفق باشی ... :icon_gol:

مرسی:icon_gol:

ديدي که يار چون ز دل ما خبر نداشت* ما را شکار کرد و بيفکند و برنداشت.

مگه میشه حرف تو دل آدم نمونه :hanghead:

نمره که مال دختراس اصلا :ws3:

ال رومن امروز یا حامد زیزو دیروز : برخورد زیادی نداشتم اینا رو همینطوری ! حدس میزنم...اگر اشتباهه ببخشید :icon_redface: شیطون و پیله ، خوش برخورد ، کمی مغرور ، برخی مواقع بی حوصله ، علاقمند به طبیعت ، عکاسی و فتوشاپش هم خوبه ...دیگه دیگه... فعلا همین . ممنون از دعوتت :icon_gol:

مرسی :icon_gol: دستت درد نکنه، تو هم عکسای قشنگی میگیری :ws3:

حامد.....

به نظرم...

پسر شیطون

پایه آتیش سوزی

مهربون و دلسوز.....

فکر کنم از اینایی که پیله میکنی ول کن نیستی(مثه خودم:ws28:)

ساده و صاف:ws37:

روو بازی میکنه......:icon_redface:

نظر منه......ببخشید اگه اشتباهنw58.gif

مرسی :icon_gol: نظر لطفته :w16:

حامد گودوخیه فینگیلی :w02:

حامد بی شوخی و تعارف و این چیزا با معرفت ترین کسی استی ک تو زندگیم دیدم :ws37:

از لحاظ فکری خیلی از هم سن و سالات جلوتری و باز تر فکر میکنی

تو موارد احساسی ی کم ضعیفی ک برمیگرده ب احساساتی بودن و مهربون بودن بیش از اندازت

نسبت ب چیزایی ک واست مهمه و ارزش ب حساب میاد خیلی غیرت و تعصب داری ک قبلنم ی جا دیگه ک تحلیل کردمت گفتم تا وقتی ک بهت آسیب نزنه خیلی هم خوبه ک نسبت ب خانواده یا نژاد یا هرچیزی تعصب داری

خیلی زود از آدما دست میکشی و تا ی دلخوری ب وجود میاد کلا بیخیالش میشی

جنبت خیلی بالاست و ی پوان :ws3: مثبته واسه شخصیتت

کمتر پیش میاد ک غمگین باشی ولی وقتی ک ناراحتی و غمگینی واقعا از اعماق وجودت ناراحتی و تا ناراحتیت برطرف نشه کلا افسرده میشی ک باید ی فکری واسش بکنی :icon_razz:

خیلی ملاحظه بقیرو میکنی اولویتت اول ناراحت نشدنه بقیست واست بعد خودت کلا فردینی استی واسه خودت :ws3:

کارا و ارتباطاطو با هم قاطی نمیکنی و همه چیزت سره جای خودشه فقط درسو نتو با هم قاطی میکنی :دی

کلا خیلی مهربون ساده خوش برخورد احساساتی منطقی ( در بیشتر مواقع ) و با جنبه استی و فقط ی کم تو تصمیم گیریه نهایی و پایبندی ب تصمیمت مشکل داری

در کل تو عزیز دلمی فرنگیس :mornincoffee:

همش دروغه:ws3: بعده 6-7 سال دوستی انتظار نداشتم بیای واقعیت رو بگی، معلومه که الکی تعریف میکنی:ws3: فردیننننننن:ws3: مرسی:icon_gol:

به به ، باد آمد و بوی عنبر آورد :gnugghender:

حامد بیا رک باشیم :ws3: اول از همه خیلی چیز هستی :ws3: (ازونا که گفتم همه عمرانی ها هستن :whistle:)

دوم اینکه شجاعی و حرفتو راحت میزنی و به کسی باج نمیدی ( اینو تو تالا رمدیرا دیدم و خیلی خوشم اومد)

سوم اینکه فک کنم تو دنیای واقعیت دوستات خیلی باهات حال میکنن، شیطون و پر انرژی

چهارم اینکه من خیلی آی لاو یو :w02:

پنجم اینکه ..... اینکههههه ..... ااااااممممممم نمیدونم :ws3:

زنبیلمو میذارم اینجا ، بازم میام :ws3:

مرسی:icon_gol: قرمزه رو که هستم شدید:ws3: بقیه اش رو هم نظر لطفت بود :icon_gol:

خوب منم با شناخت ناقصم میگم امیدوارم اگه جایی به حق نباشه ببخشی دیگه hanghead.gif

اعتماد به نفست خیلی خوبه .... آدم متفکری هم میای و علاقمند به موضوعاتی که کمتر کسی ممکنه به فکرش برسه :ws3:

شوخ طبع ... روی یه چیزی اگه تعصب داشته باشی فک میکنم کمتر پیش بیاد نظرت عوض بشه ...:ws38:

دیگه اگه چیزی یادم اومد دوباره میگمhapydancsmil.gif

مرسی:icon_gol: انقدر بپر تا باز یادت بیاد :ws3:

خب من خیلی وقت نیست با حامت! همصحبت میشم ولی دورادور برخوردها و نظرات و پست دادنهاش رو دیدم...

خب از نظر من :

حامد، شیطونه، زودجوش، در بعضی موارد منطقی و در بعضی موارد بسیار متعصب، مغرور اما اجتماعی، علاقه مند به جنس مخالف (همه هستن ولی خب ایشون تابلوئه :ws28:)

جنبه شوخیش بالاست..جنبه نقدش رو نمیدونم اما فکر میکنم در مورد اصل و نژادش با کسی شوخی نداره، نژاد پرستی و به قول ویویان پانتراک بودنش نقطه ضعفش محسوب میشه از نظر من

به نظرم کمی سست اراده و گاهی هم منفغل و غرغروئه :hanghead:

در کل باهاش حال میکنم موفق باشه :ws3:

در ضمن تیمتون هم سوراخه سوراخه :w02:

مرسی:icon_gol: من اصلا فکر نمیکنم مغرور باشم اما خیلیا بهم میگن :hanghead: پانترک که گفتم بستگی داره تعریف شما چی باشه، ولی نژاد پرستی!! من اگه نژاد پرست بودم الان اینهمه دوست فارس و کرد و عرب و ... داشتم؟ :hanghead: سست اراده رو هم خوب گفتی

در مورد تیممون هم امشب حتما 90 ببین :icon_razz:

این صفحه اول؛ جواب بقیه رو شب میدم صبر کنین :167:

• Like 3
لینک به دیدگاه

من چون تازه واردم كسي رو دقيق نمي شناسم البته به غير چند نفر

تا جايي كه من فهميدم شما ادم رك

فوق العاده زياد عاشق بحث هاي سياسي هستين

يكي از بچه هاي هميشه آن لاين انجمن هستي و قراره اگه ديگه انجمن نيام بياي برم گردونيhapydancsmil.gif

بازم ممنون دعوتم كردم باز يادم اومد ميگم :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

پسر بدی نیست

بعضی وقتا نا مردی می کنه

بعضی وقتا هم به حرفای بقیه گوش نمی کنه فقط حرف خودشو می زنه:vahidrk:

ولی در کل پسر خوبیه:icon_gol:

گاهی وقتا اذیتش می کنم که الان ازش معذرت می خوام:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...