رفتن به مطلب

غول های اعتماد به نفس

ارسال های توصیه شده

میخوام بدونم چرا ، نه واقعا چرا اعتماد به نفس پسرا انقد بیشتر از دختراس ؟!!!!!!!! :w000:

به خدا آدم یه صحنه هایی می بینه تو دانشگاه و کوچه و خیابون باورش نمیشه !!!!! :4564:

نمی دونم دخترا خودشونو خیلی دست کم میگیرن یا پسرا خیلی خودشونو دست بالا حساب می کنن !!!! :icon_pf (34):

.

یعنـــــــــی خـــــــــدای اعتماد به نفسن پسرا :w000:

.

جدا بیاین بررسی کنیم این مسئله رو ببینیم دلیلش چیه !!! خیلی داره عذابم میده جدیدا !!!!hanghead.gif

لینک به دیدگاه

بله ه ه ه

چون ما برتریم، این که گفتن نداره:ws3:

ولی نه، جدا، فکر کنم دلیلش این باشه که چون تو جامعه ما بیشتر از مردها انتظار میره که سختی ها رو تحمل کنند و خودشونو به یه جایی برسونن که بتونن از ناموس و زن و بچه و ... محافظت کنند، و سنگینی زندگی رو به دوش بکشند، و این که تاریخ ما مرد سالاری رو اصل قرار داده، به همین خاطره که مردها یا پسرها اعتماد به نفس بالایی دارن و فکر میکنن امید همه به اونهاست و باید خودشونو نشون بدن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
میخوام بدونم چرا ، نه واقعا چرا اعتماد به نفس پسرا انقد بیشتر از دختراس ؟!!!!!!!! :w000:

به خدا آدم یه صحنه هایی می بینه تو دانشگاه و کوچه و خیابون باورش نمیشه !!!!! :4564:

نمی دونم دخترا خودشونو خیلی دست کم میگیرن یا پسرا خیلی خودشونو دست بالا حساب می کنن !!!! :icon_pf (34):

.

.

جدا بیاین بررسی کنیم این مسئله رو ببینیم دلیلش چیه !!! خیلی داره عذابم میده جدیدا !!!!:hanghead:

آی گفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

اصن یه چیزین هاا...

بابا پسرای دانشگاه ما فکر میکنن از قعر آسمون هفتم نازل شدنicon_pf%20(34).gificon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
بله ه ه هچون ما برتریم، این که گفتن نداره:ws3:ولی نه، جدا، فکر کنم دلیلش این باشه که چون تو جامعه ما بیشتر از مردها انتظار میره که سختی ها رو تحمل کنند و خودشونو به یه جایی برسونن که بتونن از ناموس و زن و بچه و ... محافظت کنند، و سنگینی زندگی رو به دوش بکشند، و این که تاریخ ما مرد سالاری رو اصل قرار داده، به همین خاطره که مردها یا پسرها اعتماد به نفس بالایی دارن و فکر میکنن امید همه به اونهاست و باید خودشونو نشون بدن:banel_smiley_4:
افعال معكووووووووس همه كه يه جور نيستن بعضي از خانوما هم اعتماد به نفس بالايي دارن بهتر از اقايو ناما بايد اقايون اعتماد به نفس داشته باشن زيرا بيشربا جامعه سروكاردارن اعتماد به نفس كمي داشته باشن تو كارو , درامد و بيشرفت و زندكي كم ميارن
لینک به دیدگاه

اون اعتماد به نفس نیست..

شنیدی میگن مثل یه بچه نترسه؟

یه جورایی بعضی‌‌هاشون تاکید می‌کنم بعضی‌‌هاشون که میان تو چشم و آدم فک میکنه از اعتماد به سقف زیاد دارن میترکن رفتار‌های ظاهریشون یه کم آدمو به اشتباه میندازه...درونشون اونقدرم...

اعتماد به نفس جنبه‌های مختلف داره و خود بزرگ بینی‌ هم نباید با اعتماد به نفس اشتباه گرفته بشه... :whistle:

لینک به دیدگاه

از قدیم گفتن:

از هر طرفی بَرام شو می ریزد

می دانم اگر بخوام، او می ریزد!

هرچند که خواستگار پیدا نشده

یک خنده کنم دلش فرو می ریزد! :whistle:

لینک به دیدگاه

داشتن اعتماد به نفس پسرا بد نیست!

اصن داشتن اعتماد به نفس خیلی خوبه :w16:

باعث می شه آدم پیشرفت کنه یا اگر مشکلی براش پیش اومد بتونه اونو رفع و رجوع کنه و زود جا نزنه. یکی از پله های خودشکوفایی اعتماد به نفسه...

اینجا این مسئله بد هست که اعتماد به نفس دخترا عموماً (اما نه همه و نه همیشه) کم تر از آقا پسراست.

باید یه فکری برای این موضوع کنیم.

آره بیاین فکر کنیم..

:ws52::ws38:

لینک به دیدگاه

.

.

جدا بیاین بررسی کنیم این مسئله رو ببینیم دلیلش چیه !!! خیلی داره عذابم میده جدیدا !!!!:hanghead:

الحق که دختره فهمیده ای هستین و واقعیت ها رو خیلی راحت بیان می کنید:ws37: حرف این دختره نگاری رو هم زیاد جدی نگیرین با کلمات بازی میکنه:ws37: اعتماد به نفس و خود بزرگ بینی و کبر و غرور و عزت نفس سرو ته یه کرباسن

اما راهکارش اینه وقتی یکی داره با اعتماد به نفس بالا باهاتون صحبت می کنه تحویلش نگیرید و برید با یه همکلاسی پسر دیگه حرف بزنید:ws37:

لینک به دیدگاه

بخاطر این که پسرا رو چهرشون زیاد حساس نیستن مثل دخترا

و این یکی از دلایل افزایش اعتماد به نفسه

نباید بخاطر نقصهای کوچیک خودتون رو سرزنش کنید تا اعتماد به نفستون کم بشه:ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

اینا توهمه اعتماد به نفس نیست...:banel_smiley_4:

یکی رو احتیاج داره که گاهی آنچنان حالشونو بگیره که تا آخر عمرشون جرئت نکنن ادعا کنن...خواستی بگو در دسترسه:whistle:

لینک به دیدگاه

از بچه گی میگن تو پسری مردی تو میتونی فلان کار رو بکنی، یا اگه پسری خجالتی باشه یا کار اشتباهی بکنه بهش میگن مگه تو دختری؟ این فرهنگ اشتباه باعث میشه پسرها اعتماد به نفسشون زیاد بشه و دختر بچه ای که این رو میشنوه خودباوری نداشته باشه، ما همیشه برای تحقیر عربا میگیم شما دختراتون رو زنده به گور میکردید 1500 سال پیش ولی خودمون هنوز که هنوزه دختر ها رو از طفولیت خورد میکنیم، به نظرم باید از همینجا شروع بشه و خودمون از بچگی اعتماد به نفس دختر ها رو له نکنیم، عامل بعدی هم محدودیت های جامعه و فرهنگ عقب مونده ی ما هست، وقتی دختری با صدای بلند بخنده هممون چپ چپ نگاش میکنیم، وقتی دختری شیطونی کنه هممون فکرای ناجور میکنیم! این دختر چطور باید اعتماد به نفس داشته باشه؟

لعنت به ما مردا خیلی ظلم کردیم در حق اینا خدایی:hanghead:

لینک به دیدگاه
من متوجه نشدم... :ws52: چرا فکر میکنید اعتماد بنفس پسرا بیشتره؟؟ مثالی بزنید... :hanghead:

ببین ، مثلا اگه بخوام از رفتار بچه ها تو دانشگاه بگم ، مثال بارزش وقتیه که همه ارائه داریم !!!!

دخترا کارشون هزار مرتبه بهتره از پسرا ها !!!! ولی انقد خودشونو دست کم میگیرن که گند میزنن به همه چی !!! عوضش پسرا !!!! بخدا میان یه کارای سطح پایینی ارائه میدن که آدم روش نمیشه به یه بچه ی دو ساله نشونش بده !!!! اونوخ میان با اعتماد به نفس کامل ، بدون این که از کسی یا چیزی بترسن جلوی 100 نفر آدم ارائه ش میدن !!! انقدرم موقع ارائه دادن اعتماد به نفسشون زیاده که همه یادشون میره چقد کارشون سطح پایین بوده !!!!!!!!! :icon_pf (34):

حالا این که یه نمونه خیلی ساده س و اونقدرا تو زندگی آدم تاثیر نمیذاره !!!

یا بعضی وقتا می بینم دخترا انقد خودشونو سبک می کنن و ارزش خودشونو میارن پایین که پسرا هرجور دوس دارن باهاشون برخورد می کنن !

.

ببین من اعتقاد دارم در وهله اول ، این رفتار خود آدمه که باعث میشه بقیه با آدم خوب رفتار کنن یا برعکس بد رفتار کنن !

نمیخوام به هیچ پسری توهین کنم ، بگم فلانی چی کم داره و ... ، ولی اینو قبول دارم که هر کس باید حد خودشو رعایت کنه و حدود افراد با هم متفاوته !! حالا تو برخوردای بین پسرا و دخترا ، خیلی وقتا می بینم که پسرا اصلا حدود خودشون رو رعایت نمی کنن ، و فک می کنم دلیلش اینه که دخترا درست رفتار نمی کنن و ارزش خودشونو میارن پایین !!! اینم بخاطر اعتماد به نفس کمشونه !!! و تاثیرات خیلی بدی داره ، خیلی بد ...

.

فک کنم خیلی قر و قاطی حرف زدم :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...