رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

یادش به خیر

گذشته

خاطرات خوووب

دوستای خووووب

الان خودمم جز کسایی هستم که کم میام و فعالیتی ندارم متاسفانه....

ایشالا روزی بشه بتونم تمامی دوستان قدیمی رو ببینم

دوستایی که رفتیم پینگ پنگ، دریاچه شورمست، نمایشگاه کتاب و ....

همش خاطره....

:sigh:

لینک به دیدگاه

خاک که می گیره ذهنت...می ری آلبوم عکس هات رو ورق می زنی...

رفتم آلبوم دوستانم رو ورق زدم..چند اسم آوردم اینجا...

نمی دونم اصلا هستن..یا کم هستن..یا کم کم هستن مثه خودم..یا هستن ولی خسته ان که پستی ازشون نمی بینم...یا چشم بصیرت ندارم...

یا اصلا من گیجم که نمی بینمشون(شکلک مو افشان با نیش باز)...

خلاصه...نیت صحبت هست در موردشون و اینکه یادی کنم...

از جماعت شهرساز یک اسم بگم...از فائزه خانوم..یا همون اربنیست عزیز...آخرین بار که فک کنم درگیر درس بودن در مقطعی بالاتر البته...کدویم از موارد بالا هستن نمی دونم...به احتمال زیاد مثه خودم کم کم هستن...یا خسته ن...شهرسازا کلا خسته ن مثه محمد عزیز...(شکلک مو افشان با نیش باز)..

فاطمه خانوم..یا همون فاطیما عزیز...البته زندگی شون چند سالی هست مثه زندگی ما مجردها نیست...ولی خوب یادم هست که زمانی که نهالی بودم در تالار معماری..کمک های شایانی برای آداپته شدنم با این جهان مجازی کرد..کاری که خیلی سخته...خیلی(شکلک مو افشان با نیش باز)

بهرام عزیز..یا همون بهرام اس اچ...اصلا یادم نمیاد سلام و علیکی با هم داشتیم یا نه..ولی بسیار..بسیار انسان مفیدی بودن...یاد می کنم از تاپیک کنکورشون...امیدوارم اون تاپیک دوباره راه بیافته...

میم شیمی عزیز...بسیار متون ادبی ایشون رو دوست می داشتم...

پری.وی عزیز..مدیر سابق تالار شهرسازی...هوشنمدانه مقاله آپ می کرن...بدون خوندن چکیده دانلود می کردم..می دونستم که مطالبشون حتما خوندنی هستن..

سپیده خانوم...یا سپیده.ام.تی عزیز...یار غار بنده در تالار ادبیات در سنوات دور...مسول چند تا از بهترین مسابقات ادبی....ایشون هم کم کم هستن فک کنم..یکم هم خسته ن(شکلک مو افشان با نیش باز)

سجاد عزیز..یا اسپو...هستن یا نیستن؟...به احتمال زیاد این مورد رو من چشم بضیرت ندارم...(شکلک مو افشان با نیش باز)

کهربا عزیز...نیستن انگار..متون ادبیشون رو بسیار دوست می داشتم....

و در آخر...کسی این مدیر تالار معماری رو ندیده؟!...سامیار عزیز کجایی پسر خوب؟....ما رو بد عادت کردی با مطالب خوب و مولفت و رفتی...در اسرع وقت خودت رو به تالار معماری معرفی کن...(شکلک مو افشان با نیش باز)....

هر یوزری...فارغ از اینکه چند یوزر ممکنه یک فرد پشتشون باشه....برای آدم ها خاطراتی رو می سازن...

من غالبا خاطرات خوش دارم...دوست می دارم که هرازچند گاهی دوستانم رو ببینم..حتی اگر کم باشن..یا کم کم باشن..یا خسته باشن...(شکلک مو افشان با نیش باز)

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...