رفتن به مطلب

قصه تکراری تحقیر مادرید در برابر بارسا [1-2]

ارسال های توصیه شده

نمی خوام سرتون رو با نوشته هام درد بیارم

فکر کردم گفتم چی عنوانی پیدا کنم

همین عکسا گویا هستن دیگه:w16::ws3:

carlespuyolcelebvrealmadrid_576x324.jpg

ericabidalcelebratesvreal_576x324.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:hapydancsmil:music.gif62izy85.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gif:girl_angel::Laie_28::2rqfst4::dancegirl2::w42::w14::w31::w70::w330::heartshape2::ws49::connie_24::2eaoapgxehimkak1y7e:ws17::boos:

لینک به دیدگاه

یعنی آبیدال گل برنه شاهکاره :ws3: دیگه هیشکی با آدم شرط بندی نمیکنه سر ال کلاسیکو :4564: همه ی رئالیا هم میدونن بازندن و براشون طبیعی شده :ws28:

این عکسا مال دیروزه؟ :ws52: فابرگاس ریشش بیشتر نبود؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

متاسفانه باید عرض کنم رئال یک فاکتور بسیار مهم رو فراموش می کنه در بازی اوونم روح جمعیه

در نیمه اول رئال هم توپ و هم زمین رو داشت اما بارسلونا با استفاده بازی جمعی تونست مورینیو رو دوباره شکست بده.

در هر حال این باخت ها چیزی از شایستگی های تیم بزرگی چون رئال مادرید کم نمی کنه گرچند بارسلونا هم تیم بزرگیه.

لینک به دیدگاه

بازی وبرد بارسا فراتر از فوتباله، از بازی اونا میشه درس اخلاق گرفت! تلاش برای پیروزی بدون توهین به حریف! ولی رئال شکست همراه با باخت اخلاق! رئال فقط بازی رو نباخت!

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا طرفدار هر تیمی میشم ، این چند وقت همش میبازه از رقیبش

اون از پیروزی که همش داره از استقلال میبازه اینم از رئال TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه

اون از پیروزی که همش داره از استقلال میبازه اینم از رئال :4564:

حالا طرفداره رئال باشی اشکال نداره (خیلی هم خوبه) ، ولی حتماً در مورد پیروزی تجدیده نظر کن ... :whistle:

لینک به دیدگاه

اون از پیروزی که همش داره از استقلال میبازه اینم از رئال TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

اشکال کارت اینه که از اول طرفداره تراکتور نشدی :w02:

لینک به دیدگاه

ما از موفقیت اشباع شده ایم

قبلا هم گفتم این راهی که شوما میرین ما 60 سال پیش رفته ایم و آسفالت هم کرده ایم تازه برای شوما:w16:

رئال صد تا هم بخوره محبوب قلوبه و بارسا برای من چیزی جز دستمال دستشویی نیست:a030:

دور دور شماست همانطور که 2001 ما همه افتخاراتو درو میکردیم

نوبت شما هم سر میاد ...پس اینقدر جوگیر نشید:vahidrk:

لینک به دیدگاه
حالا طرفداره رئال باشی اشکال نداره (خیلی هم خوبه) ، ولی حتماً در مورد پیروزی تجدیده نظر کن ... :whistle:

اشکال کارت اینه که از اول طرفداره تراکتور نشدی :w02:

بذارید طرفدار همین تیما بمونم بقیه تیما به کارشون برسن ، طرفدار هر تیمی شم اون تیم بیچاره میشه :ws3:

لینک به دیدگاه
بذارید طرفدار همین تیما بمونم بقیه تیما به کارشون برسن ، طرفدار هر تیمی شم اون تیم بیچاره میشه :ws3:

آقاژون ، شما چه اصراری داری طرفدار پیروزی باشی؟ :w000:

لینک به دیدگاه
یعنی آبیدال گل برنه شاهکاره :ws3: دیگه هیشکی با آدم شرط بندی نمیکنه سر ال کلاسیکو :4564: همه ی رئالیا هم میدونن بازندن و براشون طبیعی شده :ws28:

این عکسا مال دیروزه؟ :ws52: فابرگاس ریشش بیشتر نبود؟ :ws52:

آره عکسا واسه دیشبه

لینک به دیدگاه
ما از موفقیت اشباع شده ایم

قبلا هم گفتم این راهی که شوما میرین ما 60 سال پیش رفته ایم و آسفالت هم کرده ایم تازه برای شوما:w16:

رئال صد تا هم بخوره محبوب قلوبه و بارسا برای من چیزی جز دستمال دستشویی نیست:a030:

دور دور شماست همانطور که 2001 ما همه افتخاراتو درو میکردیم

نوبت شما هم سر میاد ...پس اینقدر جوگیر نشید:vahidrk:

برو کنار باد بیاد سهیل:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

real eftezah bud dishab! bazie ghabli bainke 3-1 bakhte bud amma kheili behrar bud! nemidunam chera tu in bazi aslan khob bazi nemikard! amma ba in hal baiad eghra kard,hich timi tu donia,hata nimi az ghodrate timie barca ru nadare! joz manchester k unam ba bazikonei mamooli

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...