رفتن به مطلب

عشق واقعی

ارسال های توصیه شده

شاید خیلی ها تون این داستان رو شنیده باشید .چون خودم خیلی سالها پیش اینو شنیدم و برای دوستان میذارم.امیدوارم تکراری نباشه

یه سوال آیا حاضرید در چنین شرایطی همچین کاری رو واسه عشقتون بکنید؟

زن و شوهر جوانی سوار برموتورسیکلت در دل شب می راندند. آنها از صمیم قلب یکدیگر را دوست داشتند. زن جوان: “یواشتر برو من می ترسم” مرد جوان: نه، اینجوری خیلی بهتره! زن جوان: “خواهش می کنم، من خیلی میترسم.” مردجوان: “خوب، اما اول باید بگی دوستم داری!” زن جوان: “ دوستت دارم، حالا میشه یواشتر برونی؟” مرد جوان: “مرا محکم بگیر” زن جوان: “خوب، حالا میشه یواشتر؟” مرد جوان: “باشه، به شرط این که کلاه کاسکت مرا برداری و روی سرت بذاری، آخه نمی تونم راحت برونم، اذیتم می کنه.”روز بعد روزنامه ها نوشتند برخورد یک موتورسیکلت با ساختمانی حادثه آفرید. در این سانحه که بدلیل بریدن ترمز موتور سیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری در گذشت.مرد از خالی شدن ترمز آگاهی یافته بود پس بدون این که زن را مطلع کند با ترفندی کلاه کاسکت خود را بر سر او گذاشت و خواست برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند و این است عشق واقعی!

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا یاد این خاطره افتادم شاید ربطی نداشته باشه ولی گفتنش خالی از لطف نیست

من داشتم تو جاده با ماشین میرفتم که یه موتوری دیدم که با زن و بچه داره تو سرما میره حدود 40 دقیقه هم تا شهر راه بود زدم کنار و به مرده گفتم که من تا شهر میرم می خوای زن و بچتو ببرم که سرما نخورن خودتم آروم با موتور بیا قبول کرد و رسوندمش دم خونشونو رفتم اینم میشه عشق واقعی دیگه

در رابطه با سوالتم باید بگم که تا تو شرایطش نباشم نمیتونم نظر بدم که همچین کاری می کنم یا نمی کنم:ws37:

لینک به دیدگاه

من این داستان رو نشنیده بود خیلی قشنگ بود:ws44:

واقعا نمیدونم که میتونم این کار رو انجام بدم یا نه .... اگه الان هم بگم اره ،و واقعا چنین شرایطی پیش بیاد نتونم همیچین فداکاری رو انجام بدم ، البته شاید هم انجام بدم....

نمیدونم کلا بستگی به شرایطش داره!!!!

لینک به دیدگاه
شاید خیلی ها تون این داستان رو شنیده باشید .چون خودم خیلی سالها پیش اینو شنیدم و برای دوستان میذارم.امیدوارم تکراری نباشه

یه سوال آیا حاضرید در چنین شرایطی همچین کاری رو واسه عشقتون بکنید؟

زن و شوهر جوانی سوار برموتورسیکلت در دل شب می راندند. آنها از صمیم قلب یکدیگر را دوست داشتند. زن جوان: “یواشتر برو من می ترسم” مرد جوان: نه، اینجوری خیلی بهتره! زن جوان: “خواهش می کنم، من خیلی میترسم.” مردجوان: “خوب، اما اول باید بگی دوستم داری!” زن جوان: “ دوستت دارم، حالا میشه یواشتر برونی؟” مرد جوان: “مرا محکم بگیر” زن جوان: “خوب، حالا میشه یواشتر؟” مرد جوان: “باشه، به شرط این که کلاه کاسکت مرا برداری و روی سرت بذاری، آخه نمی تونم راحت برونم، اذیتم می کنه.”روز بعد روزنامه ها نوشتند برخورد یک موتورسیکلت با ساختمانی حادثه آفرید. در این سانحه که بدلیل بریدن ترمز موتور سیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری در گذشت.مرد از خالی شدن ترمز آگاهی یافته بود پس بدون این که زن را مطلع کند با ترفندی کلاه کاسکت خود را بر سر او گذاشت و خواست برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند و این است عشق واقعی!

عشق واقعی به این میگن .مرحبابه این ازخود گذشتگی

لینک به دیدگاه

داستان خوب شیرینی هست و به دل میشینه:icon_gol:

ولی اگه من بجای پسره بودم گاز موتور رو ول می کردم و دنده معکوس می زدم تا سرعت موتور کم بشه و این اتفاق نیفته.:icon_redface:

ولی توی اون شرایط بهترین کار رو کرده:icon_gol:

شاید کمتر کسی چنین شجاعت و از خود گذشتگی داشته باشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اصلا کسی به خاطر تصادف با موتور نمیمیره. تازه میتونست موتور رو بزنه زمین. من همچین کاری نمیکردم، با حاج آقا در میون میزاشتم موضوع رو چون ایشون واردترن، راهنمایی میکردن که چه کنم.

لینک به دیدگاه
اصلا کسی به خاطر تصادف با موتور نمیمیره. تازه میتونست موتور رو بزنه زمین. من همچین کاری نمیکردم، با حاج آقا در میون میزاشتم موضوع رو چون ایشون واردترن، راهنمایی میکردن که چه کنم.

((اصلا کسی به خاطر تصادف با موتور نمیمیره)): مگه يادت نمي آد با هم پشت موتور بوديم،من كلاه كاسكتو بهت دادم اون وقت به يه ساختمون خورديم كه...

لینک به دیدگاه
((اصلا کسی به خاطر تصادف با موتور نمیمیره)): مگه يادت نمي آد با هم پشت موتور بوديم،من كلاه كاسكتو بهت دادم اون وقت به يه ساختمون خورديم كه...

:4564:

لینک به دیدگاه

مرسی از همه دوستان.

:icon_gol:

اما واقعا تصمیم گیری تو همچین شرایطی سخته.آدم باید خیلی عشقش ، عشق باشه که همچین کارایی بکنن.

البته اگه انسانیت تو وجود آدمها زنده باشه فرقی نداره اون طرف عشقش باشه یا نه. آدم گاه لازمه واسه زنده نگهداشتن انسانیت وجودش این از خود گذشتگی ها رو تجربه کنه.

ببخشید تنکس هام خاموشه:sigh:

لینک به دیدگاه
مرسی از همه دوستان.

:icon_gol:

اما واقعا تصمیم گیری تو همچین شرایطی سخته.آدم باید خیلی عشقش ، عشق باشه که همچین کارایی بکنن.

البته اگه انسانیت تو وجود آدمها زنده باشه فرقی نداره اون طرف عشقش باشه یا نه. آدم گاه لازمه واسه زنده نگهداشتن انسانیت وجودش این از خود گذشتگی ها رو تجربه کنه.

ببخشید تنکس هام خاموشه:sigh:

تنکسات خاموش نیست این تالار غیر از پست اول تنکس نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...