رفتن به مطلب

شبکه نگین از ژانویه به سبک کانال های آمریکایی.

ارسال های توصیه شده

شبکه نگین، یک کانال جدید تلویزیونی دو زبانه (فارسی و انگلیسی) با کیفیت بالا از کاناداست که علاوه بر پخش بروی شبکه جهانی نت و سیستم جی ال ویز تی وی در کانادا و آمریکا، بزودی بروی ماهواره یوتلست W3A برای بینندگان ما در ایران و اروپا هم پخش خواهد شد.

فرکانس دریافت این شبکه از ماهواره هم تا چند هفته دیگر اعلام میشود.

کانال نگین تی وی، هم با فرمت HD و هم با کیفیت معمولی SD از همون یک کانال پخش خواهد شد. ریسیورهای معمولی و رایج، قادر به دریافت برنامه های شبکه نگین با کیفیت خوب هستند اما برای دریافت و تماشای برنامه های این کانال با کیفیت عالی اچ دی، به ریسیورهای مدرن MP4H.264 HD و تلویزیون اچ دی نیاز دارید.

y4pgv0l1lr5eqzlj60q.jpg

یشتر از ده سریال پر طرفدار آمریکایی و اروپایی با زیرنویس یا دوبله فارسی، بسیاری از اونها برای اولین بار و بدون سانسور در شبهای مختلف هفته از شبکه نگین پخش خواهند شد؛ سریالهایی چون:

how i met your mother, gossip girl, house md, breaking bad, californication, secret circle, weeds, lost..and much more to come

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 81
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شبکه نگین برای گروهها و طیف های سنی مختلف برنامه ها و سریال های تلویزیونی خاص حودشون را در نظر گرفته و در ساعتها و شبهای مناسب با اعلام کردن یا نشون دادن کد (لگو) رده بندی گروه سنی برای تماشای برنامه، به پخش اونها می پردازد.

به عنوان نمونه سریال های "کالیفرنیکیشن" و "برکینگ بد" که از محتوای سکــس، خشونت و دراگز (مواد مخدر) برخوردار هست، در ساعت یازده شب به وقت ایران در شبهای میانی هفته که قرار نیست نوجوانان زیر شانزده سال اینطور برنامه ها را از تلویزیون تماشا کنند نمایش داده خواهند شد.

مسئولیت تماشای برنامه های این شبکه به قدرت تشخیص و صلاحدید افراد خانواده واگذار شده و این، سیاست کلی شبکه نگین خواهد بود.

این شبکه یک رسانه آزاد ایرانی-کانادایی است که به سانسور حذف و محتوای برنامه ها اعتقاد ندارد و مخاطبان خود را انسانهای آزاد، متمدن و مسئول میشناسد.

باور ما بر اینست که تصمیم اینکه بینندگان این شبکه در ایران و دیگر کشورهای جهان چه چیزی ببینند یا نبینند با خودشان هست نه به کارگزاران و گردانندگان رسانه.

ما سیاست سانسور سریالها و برنامه ها در دیگر کانالهای ایرانی را به هر دلیل نمی پذیریم و توهین به شعور مردم ایران تلقی می کنیم.:icon_gol:

.

dts7tniqnelnedv2t5hn.jpg

لینک به دیدگاه

اخرین اطلاعیه این شبکه :

اشخاص یا خانواده‌هایی که با برنامه‌های این شبکه بدلیل ساختار فکری یا فرهنگی و مذهبی خود مشکل دارن هیچ مجبور نیستن شبکه نگین رو تماشا کنند و میتونن از دیدن این کانال کلا صرفنظر کنند اما اگه این گزینه رو انتخاب میکنند و کانال نگین تی‌وی را روشن میکنند مسولیت تماشای هر برنامه با خود بیننده هست . م

ا بینندگان خودمون را عاقل، بالغ، آزاد اندیش و صاحب شعور و حق انتخاب میشناسیم و قرار نیست در زمان پخش برنامه‌ مخصوص بزرگسالان، گروههای سنی غیرمجاز به تماشای اون برنامه بنشینند.

پیامهای بازرگانی و تبلیغات مربوط به مصرف مشروبات الکلی و ابزار سکــس، آموزش بازیهای کازینو و فش شوهای لباس زیر فقط در محدوده زمانی پخش برنامه‌های بزرگسالان و در ساعتهای دیر وقت شب (غالبا بعد از یک بامداد به وقت تهران) پخش خواهند شد. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

نظر دوستان در مورد آغاز به کار چنین شبکه هایی چیه؟

به نظرتون ما در حال یک گذار فرهنگی هستیم؟

این شبکه ها خوبن یا بدن،با توجه به ملاکی که خودتون از بدی یا خوبی دارین.

لینک به دیدگاه
نظر دوستان در مورد آغاز به کار چنین شبکه هایی چیه؟ به نظرتون ما در حال یک گذار فرهنگی هستیم؟ این شبکه ها خوبن یا بدن،با توجه به ملاکی که خودتون از بدی یا خوبی دارین.
به نظر من گذر خیلی وقته انجام شده؛ مگه ماهواره چیز جدیدیه؟ فکر کنم بیشتر از 10 ساله ماهواره ها به خونه های مردم راه پیدا کردن؛ مگر شماها قبلا چی میدیدید تو ماهواره؟ اینا فقط تفاوتشون اینه که به زبان فارسی برنامه پخش میکنن؛ مثلا ما ترکها از همون روزهای اول همین برنامه ها رو داریم تو تلوزیونای ترکیه میبینیم؛ تاثیر فرهنگی مسلما داشته ولی من تفاوت محسوسی بین خودمون و جاهای فارس زبان احساس نمیکنم، این شبکه خوبیش انه که برنامه های رو بر اساس گروه سنی پخش میکنه بر خلاف فارسی وان (البته من شنیدم که فارسی وان اخطار +18 به بیننده هاش نمیده خودم ندیدم برنامه هاشو)
لینک به دیدگاه

والامن شنیدم که فقط به صورت اچ دی هست و ریسور های معمولی قادر به گرفتن این شبکه نیست

در ضمن من با اینجور کانالها موافقم و بچه هام هم میتونن ببینن چون فقط تا ساعت 10 شب بیدار هستن و با این که تمام کاناهای دستگاه به جز پرونو ها باز هست هر وقت احساس کنن برانامه به دردشون نمیخوره خودشون میرن تو اتاق و یا با کامپیوتر و یا با هم بازی میکنن:ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من گذر خیلی وقته انجام شده؛ مگه ماهواره چیز جدیدیه؟ فکر کنم بیشتر از 10 ساله ماهواره ها به خونه های مردم راه پیدا کردن؛ مگر شماها قبلا چی میدیدید تو ماهواره؟ اینا فقط تفاوتشون اینه که به زبان فارسی برنامه پخش میکنن؛ مثلا ما ترکها از همون روزهای اول همین برنامه ها رو داریم تو تلوزیونای ترکیه میبینیم؛ تاثیر فرهنگی مسلما داشته ولی من چیز تفاوت محسوسی بین خودمون و جاهای فارس زبان احساس نمیکنم، این شبکه خوبیش انه که برنامه های رو بر اساس گروه سنی پخش میکنه بر خلاف فارسی وان (البته من شنیدم که فارسی وان اخطار +18 به بیننده هاش نمیده خودم ندیدم برنامه هاشو)

خوب برنامه های فارسی1 که مثبت 18 نیستن.:banel_smiley_4:

این اولین باره که یک شبکه چنین برنامه هایی به زبان فارسی پخش میکنه.

و مخاطبان شبکه های فارسی مثل من وتو خیلی بیشتر از شبکه های خارجیه.:w16:

لینک به دیدگاه
والامن شنیدم که فقط به صورت اچ دی هست و ریسور های معمولی قادر به گرفتن این شبکه نیست

نه به هر دو صورت پخش میشه، اگه رسیور پیشرفته تر داشته باشین،گویا تصویرش هم با کیفیت تر پخش میشه.:ws52:

لینک به دیدگاه
به نظر من گذر خیلی وقته انجام شده؛ مگه ماهواره چیز جدیدیه؟ فکر کنم بیشتر از 10 ساله ماهواره ها به خونه های مردم راه پیدا کردن؛ مگر شماها قبلا چی میدیدید تو ماهواره؟ اینا فقط تفاوتشون اینه که به زبان فارسی برنامه پخش میکنن؛ مثلا ما ترکها از همون روزهای اول همین برنامه ها رو داریم تو تلوزیونای ترکیه میبینیم؛ تاثیر فرهنگی مسلما داشته ولی من تفاوت محسوسی بین خودمون و جاهای فارس زبان احساس نمیکنم، این شبکه خوبیش انه که برنامه های رو بر اساس گروه سنی پخش میکنه بر خلاف فارسی وان (البته من شنیدم که فارسی وان اخطار +18 به بیننده هاش نمیده خودم ندیدم برنامه هاشو)

بله دقیقا همینه ما هم از اون وقتی که ماهواره اومد داشتیم اول ترکیه بود و وقتی دیجیتال اومد رفتیم سمت اروپا

البته به نظرم ماهواره ترک برنامه های خیلی جالب تری داشت یه سریال میداد به نام روحسار که هم جالب بود هم خنده داره:ws3:

لینک به دیدگاه
نه به هر دو صورت پخش میشه، اگه رسیور پیشرفته تر داشته باشین،گویا تصویرش هم با کیفیت تر پخش میشه.:ws52:

بله ریسور اچ دی واقعا تصویر عالی داره بدون هر گونه نویز و چارخونه چارخونه شدن انگار که دارن ادما از صفحه میزنن بیرون:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب برنامه های فارسی1 که مثبت 18 نیستن.:banel_smiley_4: این اولین باره که یک شبکه چنین برنامه هایی به زبان فارسی پخش میکنه. و مخاطبان شبکه های فارسی مثل من وتو خیلی بیشتر از شبکه های خارجیه.:w16:
مگه این چی قرار پخش کنه؟! این فیلمه رو میگی مثلا؟ من دیدم فیلمه رو فیلمه محتوای س.کسی داره ولی صحنه هاش کنترل شده هستند! اتفاقا این فیلم نتیجه گیریه خوبی داره، تو فیلم ناتالی پرتمن و این پسره اولش قرار میزارن باهم فقط دوسته تختخوابی باشن به قول خودشون و آخر فیلم به این نتیجه میرسن س.کس اگر همراه با عشق باشه لذتبخش تر هست، خوب این نتیجه گیریه خوب و مثبتی هست دیگه، یعنی فارسی وان از اینا هم پخش نمیکرد؟ پس چرا اینهمه سرو صدا کرد؟ :-؟ (شکلک ندارم)
لینک به دیدگاه
خوب برنامه های فارسی1 که مثبت 18 نیستن.:banel_smiley_4:

این اولین باره که یک شبکه چنین برنامه هایی به زبان فارسی پخش میکنه.

و مخاطبان شبکه های فارسی مثل من وتو خیلی بیشتر از شبکه های خارجیه.:w16:

اخه مثبت 18 که دیگه حرف نمیزنن عمل میکنن و یه زبان بین الملی هست و نیاز به دوبله نداره:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
مگه این چی قرار پخش کنه؟! این فیلمه رو میگی مثلا؟ من دیدم فیلمه رو فیلمه محتوای س.کسی داره ولی صحنه هاش کنترل شده هستند! اتفاقا این فیلم نتیجه گیریه خوبی داره، تو فیلم ناتالی پرتمن و این پسره اولش قرار میزارن باهم فقط دوسته تختخوابی باشن به قول خودشون و آخر فیلم به این نتیجه میرسن س.کس اگر همراه با عشق باشه لذتبخش تر هست، خوب این نتیجه گیریه خوب و مثبتی هست دیگه، یعنی فارسی وان از اینا هم پخش نمیکرد؟ پس چرا اینهمه سرو صدا کرد؟ :-؟ (شکلک ندارم)

فارسی1 حتی صحنه های بوسه را هم سانســور میکنه، این هیچ محدودیتی تو سانسور نداره.

برای شما شاید عادی باشه،اما برای خیلی ها نه.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
بله دقیقا همینه ما هم از اون وقتی که ماهواره اومد داشتیم اول ترکیه بود و وقتی دیجیتال اومد رفتیم سمت اروپا البته به نظرم ماهواره ترک برنامه های خیلی جالب تری داشت یه سریال میداد به نام روحسار که هم جالب بود هم خنده داره:ws3:
زمان آنالوگ که دولتشون هم اسلامی نبود خیلی هم آزاد بودن و برنامه های بد بد هم داشتن :دی بالاتنه که کلا آزاد بود! ولی الان با اومدن حکومت اسلامی عین برنامه های ایران شده نهایتش شده لب :-w ندیدم این سریاله رو :-؟ من از بچگی چرخ و فلک محمد علی رو دوست داشتم :دی:دی
لینک به دیدگاه
اخه مثبت 18 که دیگه حرف نمیزنن عمل میکنن و یه زبان بین الملی هست و نیاز به دوبله نداره:ws28::ws28::ws28:

بالاخره یک چیزهایی میگن.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بالاخره زمان این رسیده که مردم ما تو هر گروه سنی که هستن تشخیص بدن یه برنامه براشون مناسب هست یا نه...

تو کشورهای دیگه شبکه های رسمی هم بعد از ساعت 12 برنامه های بزرگسالان رو پخش میکنه...اون وقت دیگه کسی به پسر 14_ 15 سالش نمیگه برو بخواب...خودش با توجه به فرهنگش نمیشینه پای تی وی...

لینک به دیدگاه
فارسی1 حتی صحنه های بوسه را هم سانســور میکنه، این هیچ محدودیتی تو سانسور نداره. برای شما شاید عادی باشه،اما برای خیلی ها نه.:icon_pf (34):
خوب عادت میکنن؛ مامانه هم اولین بار که ماهواره گرفتیم داشت خودکشی میکرد:دی ولی بعد از چند ماه چهار نفری نمیتونستیم کنترل رو از دستش بگیریم :دی
لینک به دیدگاه
بالاخره یک چیزهایی میگن.:icon_pf (34):

اره از کلمات اوه و یس خیلی استفاده میکنن و لی فکر میکنم این سریالهایی که نام بردی منفی 16 باشن در ضمن فارسی وان چون اون صحنه ها رو نداره و به زبان فارسی هست و همش نشون میده که خیانت و عشق رو به فارسی تبلیغ میکنه و دوبله هم هست و محتوای سنی هم نداره خیلی بد اموزیه بیشتری داره از یه کانالی که محتوای سنی داره و بچه ها و بزرگتر ها حواسشون هست

لینک به دیدگاه
زمان آنالوگ که دولتشون هم اسلامی نبود خیلی هم آزاد بودن و برنامه های بد بد هم داشتن :دی بالاتنه که کلا آزاد بود! ولی الان با اومدن حکومت اسلامی عین برنامه های ایران شده نهایتش شده لب :-w ندیدم این سریاله رو :-؟ من از بچگی چرخ و فلک محمد علی رو دوست داشتم :دی:دی

اخه شاید به سنت قد نده این که میگم من 12 سالم بود و الان 30 سال دارم یعنی برای 18 سال پیش هست اره اون موقع شبکه های ترک ازادی بیشتری داشتن و حتی استرپیز کامل هم نشون میدادن که هنوز هم مدارکش تو خونمون موجوده

اون زمان من چون کامل ترکی رو بلد نبودم یه کتاب ترکی استانبولی گرفتم تا کامل حرفاشون رو متوجه بشم و این شد که ترکیه استانبولی رو بهتر از ترکیه خودمون یاد گرفتم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...