رفتن به مطلب

شبکه نگین از ژانویه به سبک کانال های آمریکایی.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 81
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:banel_smiley_4: یعنی دخترا دوست ندارن؟:banel_smiley_4: بابا انقدرم دختر ندیده نیستیم:banel_smiley_4:

دوست هم داشته باشن، اینقدر که برای مردها جذابیت داره، براشون جذابیت نداره. :w16:

لینک به دیدگاه
دوست هم داشته باشن، اینقدر که برای مردها جذابیت داره، براشون جذابیت نداره. :w16:

من جملت رو متوجه نشدم میشه بدون سانسور بگی راستی فرکانسش اومده من که هری نت رو بالا پایین کردم فرکانش رو پیدا نکردم:ws3:

لینک به دیدگاه
من جملت رو متوجه نشدم میشه بدون سانسور بگی راستی فرکانسش اومده من که هری نت رو بالا پایین کردم فرکانش رو پیدا نکردم:ws3:

چرا بدون سانسور؟

منظورم این بود، مردها بیشتر به این فیلم ها و سریال ها علاقه دارند، نمیدونم چرا.:ws38:

لینک به دیدگاه
چرا بدون سانسور؟

منظورم این بود، مردها بیشتر به این فیلم ها و سریال ها علاقه دارند، نمیدونم چرا.:ws38:

از بس ندید بدیدن ایشششششششششششششش:ws3:

لینک به دیدگاه

جواب سئوالت کاملا مشخصه ولی نمیدونم میشه اینجا جواب داد یا نه:whistle: باز میان میگن از اینجا خانواده رد میشه و ایناicon_razz.gif

لینک به دیدگاه
جواب سئوالت کاملا مشخصه ولی نمیدونم میشه اینجا جواب داد یا نه:whistle: باز میان میگن از اینجا خانواده رد میشه و ایناicon_razz.gif
چه قدر هم شما خیجالتی و اهل مراعات هستین :w58:حالا بگین ما چشم هامون رو میبندیم.
لینک به دیدگاه
هنوز فکر نکردی باید چیکار کنیم؟زودی باش، شبکه تا هفته دیگه میاد، بیچاره میشیم. :w58:

تا چند سال پیش مامان و باباها این صحنه ها رو سانسور میکردن بچه ها نبینن

الان بچه ها سانسور میکنن اونا نبینن

مملکتی داریم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بله معلومه.

همه فیلم و سریالهای آنچنانی را هم که دیدین.:banel_smiley_4:

خو تنهایی دیدم جلو بقیه ندیدم که خجالت بکشم:ws3:

ولی جدی این فیلم ها هم مثل فیلمهای دیگه هستن، هر فیلمی یه جذابیتی برای بیننده ایجاد میکنه یکی با صحنه های اکشنش یکی با مفهوم عمیقش و یکی هم ممکنه با ناتالی پرتمن! البته بیشتر فیلمهایی که محتوای س.کس دارن کمدی هم هستند من بیشتر به خاطر کمدیش این فیلمها رو میبینم، ولی این فیلمی که صفحه اول گذاشتی به خاطر ناتالی دیدم البته نه به خاطر اندامش چون نکته قوت ناتالی اون دهن بزرگ و خوشگلش هست مخصوصا وقتی داره میخنده وگرنه اندامش همچین مالی نیست:ws3: ولی فیلم خوبی نبود و وقتم طلف شد:sigh: از فیلمهای خوب ناتالی V for vendeta رو برو ببین یکی از بهترین فیلمهایی هست که دیدم و موضوع کاملا اجتماعی داره و یه خفقان رو نشون میده دقیقا عین همینجا:icon_redface:

جواب سئوالتو گرفتی ؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
خو تنهایی دیدم جلو بقیه ندیدم که خجالت بکشم:ws3:

ولی جدی این فیلم ها هم مثل فیلمهای دیگه هستن، هر فیلمی یه جذابیتی برای بیننده ایجاد میکنه یکی با صحنه های اکشنش یکی با مفهوم عمیقش و یکی هم ممکنه با ناتالی پرتمن! البته بیشتر فیلمهایی که محتوای س.کس دارن کمدی هم هستند من بیشتر به خاطر کمدیش این فیلمها رو میبینم، ولی این فیلمی که صفحه اول گذاشتی به خاطر ناتالی دیدم البته نه به خاطر اندامش چون نکته قوت ناتالی اون دهن بزرگ و خوشگلش هست مخصوصا وقتی داره میخنده وگرنه اندامش همچین مالی نیست:ws3: ولی فیلم خوبی نبود و وقتم طلف شد:sigh: از فیلمهای خوب ناتالی V for vendeta رو برو ببین یکی از بهترین فیلمهایی هست که دیدم و موضوع کاملا اجتماعی داره و یه خفقان رو نشون میده دقیقا عین همینجا:icon_redface:

جواب سئوالتو گرفتی ؟ :ws38:

بخاطر دهنش:w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...