رفتن به مطلب

حامد کمیلی برای همیشه ایران را ترک کرد!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...

حامد کمیلی جمعه قبل در برنامه سینمایی هفت به عنوان مهمان حضور پیدا کرد....حرفی از مهاجرت نزد....ظاهرا شایعه بوده....

در اون برنامه اشاره شد که آقای فرهادی تو آخرین مصاحبه اش...گفته برای ساختن فیلمش به فرانسه رفته....و ادامه کاراش رو در ایران پی می گیره....و قصد مهاجرت نداره....

این دو تا خبر....منبعش از برنامه سینمایی هفت...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
حامد کمیلی جمعه قبل در برنامه سینمایی هفت به عنوان حضور پیدا کرد....حرفی از مهاجرت نزد....ظاهرا شایعه بوده....

در اون برنامه اشاره شد که آقای فرهادی تو آخرین مصاحبه اش...گفته برای ساختن فیلمش به فرانسه رفته....و ادامه کاراش رو در ایران پی می گیره....و قصد مهاجرت نداره....

این دو تا خبر....منبعش از برنامه سینمایی هفت...:icon_redface:

منم از این فرصت استفاده می کنم و اعلام میکنم:خبر پناهندگی علی مکانیک به کشور کانادا شایعه است:w000:

لینک به دیدگاه

با گوشهای خودم شنیدم

3/4 شب پیش

در مصاحبه ای با رضا رشید پور

گفت هر گز این قصد را نداشته و هر گز اینکار را نخواهد کرد

داستانش عبارت از این بود که ایشان برا یه فیلم مشترک هالیوود و بالییوود بهش پیشنهاد داده میشه . فیلمنامه حاوی صحنه های بوده که ایشان میگفتند با اخلاق و معیار های جامعه ما نمیخونده و در ایران رابط مربوطه گفته است که میشه تغییرش داد ولی در سفری به پاریس و مذاکره گفته اند خیر تغییر نمیابد و اقای حامد هم کلا قرار دادی نبسته اند و از ایران نمیروند و ان فیلم هم منتفی شده است ...

همین بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...