رفتن به مطلب

حامد کمیلی برای همیشه ایران را ترک کرد!

ارسال های توصیه شده

این خبری است که سینمای ایران را در شوکی جدی فرو خواهد برد، حامد کمیلی بازیگر خوش چهره و با آتیه کشورمان تا ساعاتی دیگر تهران را برای همیشه به مقصد یکی از کشورهای اروپایی ترک خواهد کرد.

کمیلی که این روزها با « اخلاقتو خوب کن» مسعود اطیابی روی پرده نقره ای سینما خوش می درخشد، حدود یک سال است که در هیچ پروژه سینمایی و تلویزیونی حضور نداشته و با هیچ رسانه ای هم گفت و گویی انجام نداده است.

از دلیل این تصمیم غیر منتظره کمیلی خبری در دست نیست، بعد از مهاجر گلشیفته فراهانی، مهاجرت کمیلی می تواند مهم ترین خبر در مورد کوچ هنرمندان جوان کشورمان باشد که باید کمی منتظر بمانیم تا در روزهای آینده اخبار دقیق و البته موثق تری در این باره منتشر شود.

_ بیوگرافی حامد کمیلی:

حامد کمیلی متولد ۱۴ تیر ماه سال ۱۳۶۱ در اصفهان.

دارای مدرک کارشناسس مدیریت بازرگانی و کاردانی کامپیوتر.

دارای ۱۰ سال فعالیت تئاتر در پروندهی هنری خودش.

فصل مورد علاقه : پاییز. چون به گفته ی خودش در پاییز غمی وجود دارد که در عین شادی نهفته هم دارد.

دارای شش سال سابق آشنایی با ساز پیانو.

کارهای مورد علاقه در اوقات فراغت : خواندن فیلنامه / تماشای فیلم / نوازندگی پیانو و همراهی با خانواده.

دارای ۲ برادر ۲ قلو به نام های احسان و ایمان که معماری می خوانند.

( گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ )

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از بازیش تو فیلم " پسر آدم،دختر حوا " خوشم اومد... :ws37:

متاسفانه این فیلمو ندیدم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 ولی نوع بازیش تو فیلمایی که ازش دیدم خیلی لوس و افراطی و شبیه به هم بود... :hanghead:

لینک به دیدگاه

فقط از بازیش تو اولین سریالش که پخش شد فک کنم اسمش پرواز در حباب بود خوشم اومد بعدش دیگه فهمیدم مدلش همونه!!!

خوش به حالش که رفت!:ws37:

لینک به دیدگاه

حیف شد.......sigh.gif

چرا از این دید بهش نگاه میکنید.....

چرا به این دید نگاه نمیکنید که بازیگرامون هم دارن از این کشور میرنsigh.gif حالا چه با بازی خوب چه با بازی بد

فرار مغز ها کم بود.....فرار بازیگرامون هم بهش اضافه شدicon_pf%20(34).gif

هَی وای منicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

سینمای ما پر است از گلشیفته ها و کمیلی ها....

رفتن حامد و امثالش نه سینمای ایران رو تو شوک فرو میبره و نه سینمای خاج از ایران رو غرق در شادی میکنه

مهم خوش امدن یا نیمدن منِ نوعی از بازی این افراد نیست...

مهم اینه که سینمای ایران داره به کجا میره که خیلی ها رفتن رو به قیمت هرگز برنگشتن، خریدن:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود/ فک کنم از اون بد سلیقه ها باشین شما:ws37:
و‌ا :w58:خوب سلیقست دیگه! من از طرز حرف زدن, بازیش که تکراری و به نظر من لوس بود خوشم نمیاد. تو صورتشم به غیر چشماش از بقیه صورتش خوشم نمیاد!

واسه منم دختر کش نبود خو :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...