رفتن به مطلب

ایده آل ترین سیستم حمل و نقلی خودتان را بنویسید.

ارسال های توصیه شده

#222222]

809508]سال ها پیش پرواز خنده دار به نظر میرسید ولی امروزه اینطور نیست...شاید الان به این ایده من هم بخندید ولی میتونه عملی بشه.......برای حمل و نقل فردی بالهایی به شکل پرنده میشه ساخت که با پوشیدن آن میشه پرواز کرد و رفت.

همچنین برای حمل و نقل میتوان از خودروهای خورشیدی و یا پیل سوختی استفاده نمود....یا خودرویی که از زباله به جای بنزین استفاده کند و خروجی ان به جای دود ،اکسیژن و آب باشه.

نه اختیار دارید این چه حرفیه ...

جالبه اکثر بچه ها به حمل و نقل هوایی فکر میکنن.

درباره استفاده از حمل و نقل از سیستم های با سوختهای پاک میتونه مشکلات ناشی از آلودگی هارو تا حد زیادی برطرف کنه ، ولی مشکلات ناشی از ترافیک ، تصادفات و ... چی میشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1-اینترنت ایده خوبی بود در واقع لازم نیست ما تغییر مکان بدیم مکان تغییر میکنه

2-طیرالارض:w58:

3-موشک بالستیک

:w16:

دخیخا

چرا ما به یه جایی بریم اون یه جا بیاد کنار ما

تنبل نرو به سایه ...سایه خودش میایه:ws3:

لینک به دیدگاه

فکر کن ملت بدون اینکه هم دیگر رو بشناسن تو نت باهم حرف میزنن

بدون اینکه همدیگرو بشناسن همدیگر و لمس کنن و ......:icon_pf (34):

یاد یه فیلم از نیگول کیدمن افتادم که .................:whistle:

لینک به دیدگاه
#222222]

نه اختیار دارید این چه حرفیه ...

جالبه اکثر بچه ها به حمل و نقل هوایی فکر میکنن.

درباره استفاده از حمل و نقل از سیستم های با سوختهای پاک میتونه مشکلات ناشی از آلودگی هارو تا حد زیادی برطرف کنه ، ولی مشکلات ناشی از ترافیک ، تصادفات و ... چی میشه

خوب چون با پرواز میشه به سرعت صوت رسید و یا حتی از اون فراتر رفت.:ws37:

باید عمده حمل و نقل به وسیله قطارهای شهری انجام شود و در مسیر دوچرخه های رایگان برای استفاده افراد گذاشته شود.

لینک به دیدگاه

تو شهر پیاده روی (البته اگه وقت داشته باشی). بعد دوچرخه . اگه عجله داشته باشم موتور

واسه مسافرت کشتی رو دوست دارم-بعدش بالن و اگه مجبور بشم ، خیلی مجبور بشم ماشین خودم

لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین سیستم حمل و نقل قطار شهری و منو ریل هست البته اگه سیستمی بود که میتونست ادم رو در مبدا تبدیل به ارنزی کنه و در مقصد دوباره ادم رو به شکل اول برگردونه خیلی عالی میشد البته نمیشه فعلا شاید در اینده ای دور این اتفاق عملی بشه

لینک به دیدگاه

تو شرايط فعلي واسه درون شهري مترو بيرون شهري هم هوابيما(:4564:)

اگه يه جوري باشه چشماتو ببندي يه مين بعد اونجايي كه ميخواي باشي خيلي خوب ميشد:w02:

لینک به دیدگاه
اینترنت + سنسورهای حسی (لامسه و حس بویایی ) :w16:

یکم توضیح بیشتر لطفا .... :banel_smiley_4:

1-اینترنت ایده خوبی بود در واقع لازم نیست ما تغییر مکان بدیم مکان تغییر میکنه

2-طیرالارض:w58:

3-موشک بالستیک:ws3:

موشک ؟ w58.gif

مثلا فک کن از آزادی تا انقلاب رو بخوای با موشک بری ... آزادی سوار میشی، جزایر قناری پیاده میشیhanghead.gif

ملاک که فقط سرعت نیست ، ترافیم محور باشید، مشکل ترافیک های سنکین رو حل کنه

سیستم الاغینگ هیبریدی:ws3:

بله، موفق باشی :banel_smiley_4:

من کلا از وسایل حمل و نقل از ماشین و هلی کوپتر خوشم میاد.در کل ادم خودش باید اون وسیله رو برونه.:hanghead:

اینترنت هم خوب بود پائیز امیدوار با یک امید واهی

حمل و نقل هوایی

خوب چون با پرواز میشه به سرعت صوت رسید و یا حتی از اون فراتر رفت.:ws37:

باید عمده حمل و نقل به وسیله قطارهای شهری انجام شود و در مسیر دوچرخه های رایگان برای استفاده افراد گذاشته شود.

خب آره، الان جت های مافوق صوت هم هستن ، این سیستم برای مسافت های طولانی که مساله سرعت پیش میاد خیلی مفیده، ولی برای سفرهای درون شهری ...

ایده استفاده از دوچرخه فوق العادست، تو اکثر شهرهای پر ترافیک دنیا دارن روش کار میکنن

تو شهر پیاده روی (البته اگه وقت داشته باشی). بعد دوچرخه . اگه عجله داشته باشم موتور

واسه مسافرت کشتی رو دوست دارم-بعدش بالن و اگه مجبور بشم ، خیلی مجبور بشم ماشین خودم

وسایلی که برای داخل شهر گفتی خیلی خوبه، ولی چجوری میشه افرادو ترغیب کرد که مشین شخصیشونو داخل شهر نیارن و مثلا از دوچرخه استفاده کنن ؟ :JC_thinking:

به نظر من بهترین سیستم حمل و نقل قطار شهری و منو ریل هست البته اگه سیستمی بود که میتونست ادم رو در مبدا تبدیل به ارنزی کنه و در مقصد دوباره ادم رو به شکل اول برگردونه خیلی عالی میشد البته نمیشه فعلا شاید در اینده ای دور این اتفاق عملی بشه

مونوریل میتونه مشکل ترافیک و تا مقداری حل کنه، ولی باز این مشکل هست که افراد این وسایل رو به وسایل نقلیه شخصی ترجیح میدن یا نه

سیستمی که بعد زمان رو بشکونه :ws3:

یکم توضیح بده لطفا ... :banel_smiley_4:

اژدهای پرنده دوس دارم که دوست من باشه و منو همه جا ببره و دوسم داشته باشه.:hanghead:

دوستان سو تفاهم نشه، منظورشون همون هواپیما بود که با احساس باشه :ws3:

تو شرايط فعلي واسه درون شهري مترو بيرون شهري هم هوابيما(:4564:)

اگه يه جوري باشه چشماتو ببندي يه مين بعد اونجايي كه ميخواي باشي خيلي خوب ميشد:w02:

مترو هست الان، ولی مشکل روان نبودن ترافیک در سطح شهر وجود داره :banel_smiley_4:

میشه پیاده روی از نوع عمومی داشته باشیم...اگه میشد این واسه من بهترین بود...کلا بدوی ام من...:ws3:

پیاده روی تا چه مسافتی ؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

---------------------------------------------------------------------

خب از همه ممنونم که تا اینجا نظرشونو گفتن .

چیزایی که تقریبا بین نظرات همه مشترک بود :

یکی حمل و نقل هوایی هست ( حالا یکی ماشین پرنده، یکی هواپیما، یکی اژدها ، یکی بالن و ...)

قطارهای شهری، اتوبوس های تند رو، استفاده از دوچرخه و ...

اول سفرهای درون شهری رو بررسی میکنیم .

خب فکر کنید همه این وسایل وجود داره ، به نظرتون مشکل ترافیک داخل شهر حل میشه ؟ افراد این وسایل رو به ماشین های شخصی ترجیح میدن ؟

حالا رو این محور پیش بریم که راهکاری برای ترغیب افراد در استفاده از وسایل نقلیه عمومی ارائه بدیم . :a030:

لینک به دیدگاه
پیاده روی تا چه مسافتی ؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

---------------------------------------------------------------------

خب از همه ممنونم که تا اینجا نظرشونو گفتن .

چیزایی که تقریبا بین نظرات همه مشترک بود :

یکی حمل و نقل هوایی هست ( حالا یکی ماشین پرنده، یکی هواپیما، یکی اژدها ، یکی بالن و ...)

قطارهای شهری، اتوبوس های تند رو، استفاده از دوچرخه و ...

اول سفرهای درون شهری رو بررسی میکنیم .

خب فکر کنید همه این وسایل وجود داره ، به نظرتون مشکل ترافیک داخل شهر حل میشه ؟ افراد این وسایل رو به ماشین های شخصی ترجیح میدن ؟

حالا رو این محور پیش بریم که راهکاری برای ترغیب افراد در استفاده از وسایل نقلیه عمومی ارائه بدیم . :a030:

پیاده روی تا خیلی مسافت دور...واسه من که از تجریش تا 4 راه ولیعصر راه میرم...فقط کافیه فضا و مسیر برای پیاده روی وجود داشته باشه..کل تهرانو راه میرم...:hapydancsmil:

در مورد بخش قرمز:

به نظر من اگه حمل و نقل عمومی حتی در همین شرایط فعلی منظم تر و بدون خطر های جانی کنونی در ایران:w58:وجود داشته باشه خیلی از آدما از اطرافیان من لااقل از خودرو شخصیشون واسه تردد تو شهر استفاده نمی کنن...به خدا رانندگی گاهی تو تهران اون قدر اعصاب خرد کن میشه که دوست داری ماشینتو هر جا که هستی پارک کنی و بذاری بری...

لینک به دیدگاه
پیاده روی تا خیلی مسافت دور...واسه من که از تجریش تا 4 راه ولیعصر راه میرم...فقط کافیه فضا و مسیر برای پیاده روی وجود داشته باشه..کل تهرانو راه میرم...:hapydancsmil:

در مورد بخش قرمز:

به نظر من اگه حمل و نقل عمومی حتی در همین شرایط فعلی منظم تر و بدون خطر های جانی کنونی در ایران:w58:وجود داشته باشه خیلی از آدما از اطرافیان من لااقل از خودرو شخصیشون واسه تردد تو شهر استفاده نمی کنن...به خدا رانندگی گاهی تو تهران اون قدر اعصاب خرد کن میشه که دوست داری ماشینتو هر جا که هستی پارک کنی و بذاری بری...

الان امنیت وسایل نقلیه عمومی از لحاظ جانی و تصادفات از ماشین های شخصی که بیشتره :ws52:

لینک به دیدگاه
الان امنیت وسایل نقلیه عمومی از لحاظ جانی و تصادفات از ماشین های شخصی که بیشتره :ws52:

نمی دونم آمار چی میگه...اما وقتی می بینی مردم دارن از اتوبوس میریزن بیرون...یا هر لحظه اس که یه اتفاق شبیه اونی که واسه اون خانم نابینا تو مترو پیش اومد دوباره تکرار شه...خب ترس از وسایل نقلیه عمومی طبیعیه...

لینک به دیدگاه

درسته اول باید فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی رو جا بندازن بعد

البته ما ایرانی جماعت انقده تبل هستیم که حتی حاضر نشیم با کلی فرهنگ اموزی و کلی مسایل دیگه وسیله شخصی رو باز هم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...