رفتن به مطلب

اولین بار که احساس مالکیت کردین کی بود؟

ارسال های توصیه شده

اولین بار از پولی که تو بانک برنده شده بودم و عیدی هام رفتم که اورکت تیمبرلند اصل خریدم. فکر کنم 14 سال پیش بود . الانم دارمش و هنوزم سالمه

با اولین حقوقم یک ساعت خریدم که اونم هنوز دارم.

کلا از 18 سالگی به بعد همه چیزم رو خودم خریدم حتی لباسهام رو

ماشین و موتور و ....

حس استقلال بهترین حس دنیاست

لینک به دیدگاه

من رو خيلي چيزا احساسه مالكيت ميكنم حتي اگه ماله خودم نباشه!:ws3:

منم از 2.5 سال پيش تا حالا همه چيزامو خودم خريدم ولي هيچي به اندازه يه كادو شيرين نميشه حسه مالكيتم رو كادوهام بيشتر از بقيه چيزاس:ws3:

لینک به دیدگاه
اولین بار از پولی که تو بانک برنده شده بودم و عیدی هام رفتم که اورکت تیمبرلند اصل خریدم. فکر کنم 14 سال پیش بود . الانم دارمش و هنوزم سالمه

با اولین حقوقم یک ساعت خریدم که اونم هنوز دارم.

کلا از 18 سالگی به بعد همه چیزم رو خودم خریدم حتی لباسهام رو

ماشین و موتور و ....

حس استقلال بهترین حس دنیاست

از بانک گفتی .....

اول راهنمایی بودم

دوستام گفتن امین اسمت رو تو بانک زدن

برنده شدی

منو بگو اینجوری :hapydancsmil:

رفتم خونه خوشحال گفتم تو بانک برنده شدم .... :hapydancsmil:

بعد بابام رفت ببینه چه خبره

دید 10 هزار تومن برنده شدم :ws37:

لینک به دیدگاه

من وقتی بچه بودم خودم با دستای خودم با کاغذ رنگیُ اینا فرفره و موشک درستیدم و هر روز مینشستم دم در خونمونُ میفروختم! ولی هیچ وقت فروش نداشت از همون اول شم اقتصادیم پایین بود (حالا چه ربطی داره نمیدونم:w58:)

خلاصه یه بار یکی اومد ازم خرید کرد و من میگفتم 50 تومن ولی اون میگفت 20 تومن بهرحال با 20 تومن راضیم کرد و همون 20 تومن داد!:hanghead:

ولی نیم ساعت بعدش اومد جنسمو پسید و 20 تومنشُ گرفت!!!:sad0::sigh:

ولی تو اون نیم ساعت چه حالی کردم!!!:sigh:

لینک به دیدگاه
من وقتی بچه بودم خودم با دستای خودم با کاغذ رنگیُ اینا فرفره و موشک درستیدم و هر روز مینشستم دم در خونمونُ میفروختم! ولی هیچ وقت فروش نداشت از همون اول شم اقتصادیم پایین بود (حالا چه ربطی داره نمیدونم:w58:)

خلاصه یه بار یکی اومد ازم خرید کرد و من میگفتم 50 تومن ولی اون میگفت 20 تومن بهرحال با 20 تومن راضیم کرد و همون 20 تومن داد!:hanghead:

ولی نیم ساعت بعدش اومد جنسمو پسید و 20 تومنشُ گرفت!!!:sad0::sigh:

ولی تو اون نیم ساعت چه حالی کردم!!!:sigh:

الــــــــهی :sad0::sigh: چه بی معرفت بوده طرف :hanghead:

لینک به دیدگاه

شیرین ترین پولی که تا به حال دستم رسیده ، پاداشی بود که برای طراحی محصول جدید شرکت از مدیر عامل دریافت کردم ، خیلی چسبید !! :gnugghender: ولی حیف دو دستی تقدیم دکتر دندونپزشک برای ارتودنسی کردم :sad0:

لینک به دیدگاه

من از 20 سالگي همه چيزم رو خودم خريدم اما چيزي كه خودم خريدم و خيلي دوسش داشتم

سال 89 بود يه پرايد سفيد خريدم وقتي باهاش رانندگي ميكردم تو حال و هواي ديگه اي بودم عاشقش بودم ........وقتي هم فروختمش حال بدي داشتم و تا مدتها به همه ميگفتم عروسك بود :sad0:

لینک به دیدگاه

سال 89 بود يه پرايد سفيد خريدم وقتي باهاش رانندگي ميكردم تو حال و هواي ديگه اي بودم عاشقش بودم ........وقتي هم فروختمش حال بدي داشتم و تا مدتها به همه ميگفتم عروسك بود :sad0:

لینک به دیدگاه

منم فک میکنم اولین ماشین آدم یه چیز دیگس.... :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...