رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 32 ... delnavaz عزیز

ارسال های توصیه شده

:girl_blush2:

ممنون سرباز جان.. فک کنم اسمتون امیر رضا بود:hanghead:

از بس رو مخه ادمینی مسابقه دو گذاشتم بنده خدا مجبور شد بزنه

همینجا جا داره دوباره ازش تشکر کنم

اما خب مدیری بهتر از من پیدا نمیکنه:vahidrk:

منم ارزوی موفقیت میکنم .. ایشالا همیشه در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین

یه دونه از اون پل ماکارونیاتم باسه ما بیار:ws3:

:flowerysmile:

اره خودمم

الان براتون ميفرستم تو پروفايلتون :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ایهیم زوتی اشکم میات.. اما نه با صدا بلند ... وقتی جوابه مهربونیمو محبتمو برعکس بدن

زوتی ناراحت میشم

تازه بهدشم فکر میتنم شاید من مقصر بودم:hanghead:

ممنون پرسیتا جان که اومدی عزیزم

خواهش می کنم گلم یکمی روحیاتت مثل خودمه:w70:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اهم اهم

سلام علیکم خواهر متین :ws3:

چی بگم متین همشو بگم ؟:دی

دختر خیلی خوبیه مهربونه ، سعی میکنه اگر کمکی از دستش بر بیاد از کسی دریغ نکنه و دوست هم نداره کسی از دستش ناراحت باشه

ولی یه ویژگی دیگه داره که خصوصیات بالایی رو تحت تاثیر میذاره اونم اینه که تا جایی در ویژگی های بالا جلو میره که منافع خودش به خطر نیفته ............ گاهی ممکنه در ظاهر سعی کنه کارای بالا انجام بشه ولی در باطن عمل سعی میکنه جوانب احتیاطو در نظر بگیره که برای خودش مشکلی پیش نیاد

این موضوع در ظاهر شاید خوب نباشه ولی بعضی جاها اتفاقا نشانه عقل و درایت متین هستش و نشون دهنده این هستش که کمتر زمانی ممکنه آسیب بخوره تو زندگیش مثه کارو تحصیلو این چیزا(و من تحسینش میکنم) ............. ولی گاهی و در برخورد با برخی افراد ممکنه جنبه خودخواهی به خودش بگیره اینجاست که باید حواسش باشه .............:ws3:

دوست داره رفتار و اطلاعاتش نشون دهنده قدرتش باشه نه اینکه خودش از خودش تعریف کنه ..........

گاهی هم کنترل خودشو تو یه سری مسائل روحی از دست میده ولی سعی میکنه نذاره ظاهرش نشون بده ........

فعلا همینا ....... بعدا شاید بازم بیام :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:w888: :w888:

ظاهراً خسیس هم هست ... :ws3:

ادامه ندارد ...

:w589::w589:

خیلی هم نازم

:ws3:

بچه خوبیه :ws37:

آروم و خونسرده

بدی ندیدم ازش

ممنون میلاد جان که دعوتمو قبول کردی اومدی:icon_gol:

اما خونسرد نبیدم:4chsmu1:

دوست داشتنی

مهربون

فعال

علاقمند به زیست

راحت و صمیمی

ممنون سارا جان.. درست گفتم نه؟:ws52:

خوبی از خودته عجیجم

:4uboxsmiley:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوش اخلاق

مهربون

با جنبه

شیطون

قد بلند و خوشکل :icon_redface:

:icon_redface:

مسی مسی .. افسانه ژونم:flowerysmile:

خیلی خوشحالم کردی اومدی عزیزم

:626gdau:

متین عزیز دختر خوب

آروم

خوش برخورد

خوشگل(عکستو بده ببینم دیجه):ws3:

اسمش خیلی قشنگه

خیلی خانومهه:icon_gol:

کوهنوردم هست

میریم کوه.. اما همش نفس نفس میزنم:ws3:

.. دیگه وسطاش اینجوری میشم:imoksmiley:

باجه باجه.. بیا بهت نشون بدم عجیجم :hanghead:

خیلی ممنون از این که اومدی

:rose::rose:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اهم اهم

سلام علیکم خواهر متین :ws3:

چی بگم متین همشو بگم ؟:دی

دختر خیلی خوبیه مهربونه ، سعی میکنه اگر کمکی از دستش بر بیاد از کسی دریغ نکنه و دوست هم نداره کسی از دستش ناراحت باشه

ولی یه ویژگی دیگه داره که خصوصیات بالایی رو تحت تاثیر میذاره اونم اینه که تا جایی در ویژگی های بالا جلو میره که منافع خودش به خطر نیفته ............ گاهی ممکنه در ظاهر سعی کنه کارای بالا انجام بشه ولی در باطن عمل سعی میکنه جوانب احتیاطو در نظر بگیره که برای خودش مشکلی پیش نیاد

این موضوع در ظاهر شاید خوب نباشه ولی بعضی جاها اتفاقا نشانه عقل و درایت متین هستش و نشون دهنده این هستش که کمتر زمانی ممکنه آسیب بخوره تو زندگیش مثه کارو تحصیلو این چیزا(و من تحسینش میکنم) ............. ولی گاهی و در برخورد با برخی افراد ممکنه جنبه خودخواهی به خودش بگیره اینجاست که باید حواسش باشه .............:ws3:

دوست داره رفتار و اطلاعاتش نشون دهنده قدرتش باشه نه اینکه خودش از خودش تعریف کنه ..........

گاهی هم کنترل خودشو تو یه سری مسائل روحی از دست میده ولی سعی میکنه نذاره ظاهرش نشون بده ........

علیکم السلام ابجی سحر

خوبی؟ چطوری؟

خیلی ممنون از این که وقت گذاشتی نوشتی گلم :flowerysmile:

واقعا همینجوریه... یعنی اصلا نمیتونم ببینم کسی از دستم ناراحت شده باشه.. اما خب ضررهای زیادی داشته باسم

:sigh:

مقداریش درسته عسیسم... اما خب اینکه بقیه در موردت یه جور دیگه فکر میکنن سخته خو... اما سعی کردم بیشتر رو طرز تفکر خودم پایبند باشم تا اینکه بقیه درموردم چه جوری بخوان فکر کنن

:ws37:

دست رو دلم نزار که خونه.... قبلنا نشون میداد ظاهرم اما جلوشو گرفتم که نشون ندم :hanghead:

بازم بیا.. خوشحالم میکنی خیلی زیاد

:4uboxsmiley:

• Like 3
لینک به دیدگاه

از رشته ای که خوندین راضی هستین و آیا به نظرتون کار مناسبی با آن در ایران پیدا میشه؟

آیا اصلا به زیست شناسی تو این مملکت توجه میشه؟

چرا اکثر ایرانی ها نسبت به محیط زیست اینقدر بی تفاوت هستند؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
وای چه خوف باز این آواتار نازشو گذاشته

مرسی:w42:

شه کنم دیگه... با معرفتم:ws3:

از رشته ای که خوندین راضی هستین و آیا به نظرتون کار مناسبی با آن در ایران پیدا میشه؟

آیا اصلا به زیست شناسی تو این مملکت توجه میشه؟

چرا اکثر ایرانی ها نسبت به محیط زیست اینقدر بی تفاوت هستند؟

بلی .. من بسیار رشته مو دوست دارم چون گرایشم متفاوته... دریا بسی زیباست

و هر انچه که دربارش میخوانیم بسی زیباتر... در ایران هم اگر بسیار سر امد باشی میتونی کاره خوبی داشته باشی... البته باید محققه بسیار خوبی باشی.. اطلاعاتت زیاد باشه

شرکت نفت پذیرای خوبی باسه این رشته هست.. البته به یکی دو نفر:ws3:

در خارج از ایران هم که خیلی خوب از این رشته استقبال میکنن و کردن

چون بعضی از دوستان که در مقطعه ارشد هستن پیگیر بودن .. بسی خیلی استقباله خوبی کردن.... البته فقط از گرایش های مربوط به دریا رو میدونم

زیست شناسی یه رشته پایه هست و باید حتما گرایشتو مشخص کنی اگر زیست شناسی عمومی بخونی.. همون معلم میشی

اگر بیشتر ادامه بدی استاد دانشگاه اینا میشی ... اونی که شما میگین بر میگرده به رشته محیط زیست:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بی کاره

الافه

هیچکسو دوست نداره

همش مزاحم تمرکز میشه

عصبانی که میشه شهرام و بهرام نمی شناسه

در 1 سال تقریبا یه روز عصبانی نیست

همش جو مدیریت داره به همه دستور میده

اصلا هم متین نیست

دیگه بیشتر نمیشناسمش در همین حد کافیه :ws28:

اگه دیگه منو ندیدین یه تاپیک ختم صلوات واسم بزنین :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...