رفتن به مطلب

╬♥╬ اخبار و حواشی تیم ملی فوتبال ایران ╬♥╬ ‏

ارسال های توصیه شده

مدافع هافبک فصل پيش راه آهن گفت: اگر تيم ملي به جام جهاني برود به نفع همه است ولي ظاهرا خيلي ها چشم ندارند به جام جهاني صعود کنيم.

حسين کعبي در گفت و گو با پانا با اشاره به وضعيت خود اظهار داشت: فعلا مشغول اساس کشي منزل هستم. بالاخره اين روزها بازيکنان تيم عوض مي کنند و من خانه ام را عوض کردم با اين حال تا 10 روز آينده تيم جديدم را مشخص مي کنم.

وي افزود: فعلا منتظر مشخص شدن تکليف راه آهن هستم تا ببينم چه اتفاقي پيش مي آيد. پيشنهادي از شهرستانها ندارم. البته جاهايي که به من گفته بودند، دلال ها برايشان بازيکن ارزان بردند. من به خاطر شرايطي که خانواده ام دارند نمي توانم خارج از تهران بازي کنم. مدافع هافبک فصل پيش راه آهن تصريح کرد: من با اين تيم يک سال قرارداد دارم به شرط اين که قرارداد مالي ما به هم نزديک باشد و به توافق برسيم. امسال نمي دانم چه اتفاقي افتاده که تيم جمع نمي شود و تکليف مشخص نيست. شايد ما را طلسم کردند با اين حال هنوز نه بازيکنان مشخص هستند و نه سرمربي. اصلا نمي دانم دايي سرمربي مي ماند يا نه. کعبي گفت: خيلي از تيم ها دارند ضرر مي کنند. مثلا پرسپوليس بازيکنان خيلي خوبي گرفته ولي سرمربي ندارد. باز شرايط آنها خيلي بهتر است چون بالاخره تمرينات را شروع کردند ولي ما هنوز استارت نزديم. انشالله هرچه زودتر تکليف مشخص شود تا بتوانيم کار را شروع کنيم. اگر اوضاع اين طور پيش برود کار سخت مي شود چون همه تيم ها تا بن دندان خود را مسلح کردند. وي در خصوص حذف جام حذفي تاکيد کرد: خودشان تصميم گيرنده هستند و به من بازيکن اصلا ارتباطي ندارد. اگر برگزار کنند ما بازي مي کنيم و اگر نشود هم خوب بازي نمي کنيم. به عنوان بازيکن چکاره ام که حرف بزنم. شايد فکر مي کنند چون در فدراسيون نشسته اند تصميم خيلي خوبي دارند مي گيرند. بالاخره در اين فوتبال معلوم نيست حرف چه کسي را بايد باور کرد چون يک نفر مي گويد خواست کرش بوده و يک نفر ديگر مي گويد خودمان خواستيم. مدافع هافبک فصل پيش راه آهن افزود: اگر واقعا اين کار به تيم ملي کمک مي کند اين کار را بکنيم تا فوتبال ما به جام جهاني برود. خيلي ها مي گويند حالا که قرار است جام حذفي برگزار نشود، کرش بايد تضمين بدهد ولي نمي دانند که در فوتبال تضمين وجود ندارد. اگر خودشان بودند، تضمين مي دادند؟ مردم دوست دارند تيم ملي به جام جهاني برود. اگر صعود کنيم به نفع همه است حتي بازيکنان. ولي ظاهرا خيلي ها هستند چشم ندارند تيم ملي به جام جهاني برود.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدير رسانه‌اي تيم ملي فوتبال ايران گفت: کارلوس کي‌روش دو ديدار از هفته دوم رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور را از نزديک زيرنظر مي‌گيرد.

خسرو والي‌‍زاده در اين باره به سايت فدراسيون فوتبال گفت: کي‌روش، سرمربي تيم ملي کشورمان سه شنبه شب ديدار پرسپوليس - فجرسپاسي شيراز را به همراه اميد نمازي و "آنتونيو سيموئز" و چهارشنبه شب، ديدار پيکان - تراکتورسازي تبريز را به اتفاق نمازي از نزديک تماشا مي‌کند.

مدير رسانه‌اي تيم ملي فوتبال ايران افزود: مارکار آقاجانيان نيز سه شنبه شب در محل بازي راه آهن با گهر لرستان و همين مربي چهارشنبه به همراه سيموئز در محل بازي سايپا - استقلال حضور مي‌يابند تا اين دو ديدار را آناليز کنند. ساير ديدارهاي هفته دوم ازطريق ويديو مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

تيم ملي فوتبال ايران اولين تمرين خود را با 17 بازيکن انجام داد.

تمرين تيم ملي فوتبال ايران از ساعت 19:15 با حضور 17 بازيکن آغاز شد.

* در نخستين مرحله، ملي‌پوشان حدود 10 دقيقه به گرم کردن بدن‌هاي خود پرداختند.

* رضا قوچاني‌نژاد و اميد نظري قرار است در اردوي مجارستان به تيم ملي اضافه شوند و در تمرين امروز غايب بودند.

* محسن فروزان هرچند به دليل نداشتن ويزا نمي‌تواند تيم ملي را در سفر به مجارستان همراهي کند اما در اين تمرين حضور داشت.

* بازيکنان تيم ملي در قالب دو گروه 8 نفره در يک سوم زمين به انجام تمرين حفظ توپ و پاسکاري‌هاي کوتاه پرداختند.

* کي‌روش به دليل حضور در کنفرانس مطبوعاتي پس از 25 دقيقه به محل تمرين آمد.

* شوخي نکونام و پولادي در هنگام تمرين حفظ توپ از نکات جالب بود.

* کارلوس کي‌روش و محسن فروزان با کمک مترجم چند دقيقه‌اي با يکديگر گفت‌وگو کردند و فروزان در مورد شرايط خود به سرمربي تيم ملي توضيحاتي ارائه کرد.

* حدود 20 هوادار با حضور در آکادمي فوتبال نظاره‌گر تمرين ملي‌پوشان هستند.

* تيم ملي بامداد فردا براي برپايي اردو به مجارستان مي‌رود و در اين کشور ديداري تدارکاتي با تونس برگزار مي‌کند. ملي‌پوشان کشورمان خودشان را براي بازي با لبنان که 21 شهريور در چارچوب مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برگزار مي‌شود، آماده مي‌کنند.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد از دوشنبه در تمرينات تيم ملي شرکت مي‌کنند.

اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد بازيکنان ملي‌پوش تيم هاي فولام و استانداردليژ از دوشنبه (دو روز پيش از بازي با لبنان) در تمرينات تيم ملي ايران شرکت مي‌کنند.

فولام در رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس شنبه در ديداري حساس به مصاف منچستريونايتد مي‌رود و استانداردليژ هم يکشنبه در رقابت‌هاي ليگ بلژيک نبرد دشواري برابر اندرلشت خواهد داشت.

اين دو بازيکن همراه با يکديگر بامداد دوشنبه به تهران مي‌رسند.

مسعود شجاعي هم که به ترکيب اوساسونا راه يافته شنبه در رقابت‌هاي لاليگا پذيراي سلتاويگو است. شجاعي احتمالا يک روز زودتر از دژاگه و قوچان‌نژاد به تهران برسد و در تمرينات تيم ملي شرکت کند.

کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ايران جمعه در نشست خبري‌اش اعلام کرده بود اين بازيکنان دوم و سوم فوريه (شنبه و يکشنبه) به تيم ملي ملحق مي‌شوند.

لینک به دیدگاه

سرپرست تيم ملي آخرين برنامه‌هاي اين تيم را تا بازي ايران برابر کويت تشريح کرد.

مهدي محمد نبي در جريان تمرين امروز تيم ملي در جمع خبرنگاران درباره سمت جديدش در تيم ملي به عنوان سرپرست گفت: من چهارشنبه روي نيمکت هستم و نماينده همه شما در تيم ملي خواهم بود.

او در پاسخ به اين سوال که به نظر مي‌رسيد که کارلوس کي‌روش پيش از اين با سمت سرپرست چندان موافق نبوده است؟ گفت: نه اين که اعتقاد نداشته باشند. کي‌روش فردي حرفه‌اي است و تجربه حضور در تيم‌هاي بزرگي را داشته و به همين دليل قطعا مي‌داند که هر تيمي بايد سرپرست داشته باشد. با اين حال قرعه به نام من افتاد و من سمت سرپرستي تيم ملي را قبول کردم و قرار است تا با کادر فني تعامل خوبي داشته باشم و تا حد امکان به اين تيم کمک کنم.

سرپرست تيم ملي در پاسخ به سوالي درباره وضعيت مهدي رحمتي گفت: هم رحمتي و هم ساير بازيکناني که نامشان را نمي‌آوريد در ليستي که براي مسابقات مقدماتي جام جهاني و جام ملت‌ها فرستاده‌ايم قرار دارند. وقتي که مهدي رحمتي از تيم ملي خداحافظي کرد آقاي کفاشيان با کي‌روش در اين باره صحبت کرد. به هر دليل مهدي رحمتي درون اردو نيست ولي شايد در اردوهاي بعدي حضور داشته باشد. البته اي کاش رحمتي با خود کي‌روش درباره خداحافظي‌اش صحبت مي‌کرد. زماني که من به تيم ملي آمدم رحمتي از تيم ملي رفته بود. رحمتي مي توانست با مسئولان فدراسيون فوتبال در اين باره صحبت کند تا مشکلش را حل کند، چرا که لباس تيم ملي ارزشمند است و نبايد به سادگي از دستش داد.

او در ادامه در پاسخ به وضعيت تمرين امروز تيم ملي گفت: قرار بود تمرين ساعت 11 شروع شود، ولي بارش برف ديشب باعث شد تا در مکاني ديگر تمرين کنيم و البته زمين کمپ تيم ملي کيفيت بهتري از ساير زمين‌ها دارد. با اين حال در ساعتي تمرين کرديم که آسيب کمتري به کمپ وارد کند.

نبي در ادامه درباره جلسه کي‌روش و سازمان ليگ براي ايجاد هماهنگي بين کادر فني تيم ملي و باشگاه‌ها گفت: نقطه نظر سازمان ليگ بر اين است که بازي‌ها در ارديبهشت تمام شود و برنامه‌ريزي به همين منظور تهيه شده که خلاصه‌اي از اين برنامه‌ريزي پيشنهادي را کاظمي به باشگاه‌ها ارسال کرده و قرار شده است تا باشگاه‌ها تا پايان امروز نظرشان را در اين باره ارسال کنند. با اين حال اردوي تيم ملي در 28 اسفند هم آغاز مي‌شود و تا هفتم فروردين که تيم ملي از کويت باز مي‌گردد ادامه دارد که بعد از سه، چهار روز چند بازي عقب افتاده ليگ قرار است برگزار شود.

سرپرست تيم ملي در پايان درباره وضعيت دانيل داوري گفت: از زماني که داوري را در ليست تيم ثبت ‌کرده‌ايم خود داوري به اين نتيجه‌ رسيده است که حضور در تيم ملي افتخار است، اما چون بازي ما با لبنان در ليست روزهاي بازي‌هاي دوستانه قرار دارد، باشگاه‌ها مي‌توانند بازيکنانشان را به تيم ملي ندهند، اما مطمئن باشيد که اگر بازي در روز رسمي فيفا باشد، باشگاه‌ها موظف به دادن بازيکن به تيم‌هاي ملي هستند به همين دليل مطمئنا داوري در اردوي بعدي ما حضور خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

زمان برگزاري کنفرانس خبري سرمربيان تيم ملي ايران و لبنان اعلام شد.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، کنفرانس خبري تئو بوکر سرمربي تيم ملي لبنان روز سه شنبه 17 بهمن راس ساعت 12:30 و کنفرانس خبري سرمربي تيم ملي ايران راس ساعت 13:00 در آکادمي ملي فوتبال برگزار مي‌شود.

جلسه هماهنگي سرپرستان تيم‌ها نيز راس ساعت 13:30 روز سه شنبه هفدهم بهمن در سالن آکادمي ملي فوتبال برگزار مي‌شود.

ملي پوشان ايران روز سه‌شنبه 17 بهمن از ساعت 11:30 در زمين اصلي ورزشگاه آزادي تمرين مي‌کنند.

همچنين تيم ملي لبنان روز سه‌شنبه هفدهم بهمن ماه از ساعت 15:30 در زمين اصلي آزادي تمرين مي‌کنند.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

[TABLE=class: cms_table, align: center]

[TR]

[TD]ديدار دوستانه تيم ملي با آفريقاي جنوبي در تهران

فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي برگزاري ديدار دوستانه با تيم ملي ايران را تأييد کرد.[/TD]

[TD=align: left]00945917.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] به نقل از روزنامه ديلي سان، کي‌‌روش سرمربي فعلي ايران است و مقامات فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي تأييد کردند که وي نقش مهمي در برگزاري ديدار دوستانه ميان ايران و تيم ملي فوتبال اين کشور داشته است.

شايعات در آفريقاي جنوبي حاکي از اين است که سرمربي پرتغالي پس از رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل هدايت تيم ملي فوتبال اين کشور را در دست مي‌گيرد. مسابقه دوستانه ايران و آفريقاي جنوبي در ماه مي برگزار خواهد شد.

آفريقاي جنوبي در ماه مارس مقابل برزيل به ميدان مي‌رود؛ سپس دو ديدار دوستانه مقابل ايران در تهران و استراليا در سيدني برگزار خواهد کرد.

گوردون ايگسوند هدايت تيم ملي فوتبال اين کشور را براي اين سه ديدار دوستانه بر عهده خواهد داشت. فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي هنوز ايگسوند را برکنار نکرده است و منتظر خواهند ماند تا قرارداد وي در ماه ژوئن به پايان برسد اما در عوض قرارداد وي پس از اين مدت تمديد نخواهد شد.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]تيم‌ملي‌نوجوانان درتورنمنت ايتالياشرکت مي‌کند

سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان از حضور اين تيم در تورنمنت ايتاليا خبر داد.

[/TD]

[TD=align: left]00941875.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، قنبرپور در اين رابطه گفت: پس از تورنمنت خوبي که در مالزي داشتيم، درسهاي بسيار خوبي گرفتيم و بازيهاي خوبي را انجام داديم و با سبکهاي مختلف بازي کرديم و بازيکنان به خوبي محک خوردند و به مقام نايب قهرماني رسيديم. بعد از پايان تورنمنت به بازيکنان 20 روز استراحت داديم که هم به امتحانات برسند و هم اينکه در تيم هايشان بتوانند تمرين کنند و براي تيمشان بازي کنند و مربيان از بازيکنان استفاده کنند.

وي ادامه داد: اردوي بعدي تيم ملي از سوم اسفند ماه با بازيکنان جديد و قديمي تيم ملي زير16 سال برگزار مي شود که بازيکنان جديد استانها را ببينيم. چند بازيکن خوب از طريق استعداديابها معرفي شده اند اميدواريم بتوانيم بازيکنان شاخص را به ترکيب تيم ملي نوجوانان اضافه کنيم و همين روند را پيش ببريم و بتوانيم تا زمان مسابقات آسيايي که شهريورماه در تايلند تيم قدرتمندي را به تايلند ببريم. اين اردو تا 8 اسفند ادامه دارد.

قنبرپور در پايان گفت: کميته جوانان براي بازيهاي دوستانه خارجي در حال مذاکره است و با چند کشور مذاکره شده و قطعا اگر کميته جوانان و فدراسيون موافقت کنند، تيم ملي نوجوانان به يک تورنمنت بسيارخوب در ايتاليا در اوايل ارديبهشت اعزام مي شود. کره، ژاپن، ايتاليا و اسپانيا وچند کشور قدرتمند در اين رده سني به اين تورنمنت مي آيند و قطعا مي تواند براي تيم ملي زير 16 سال مفيد باشد و بازيکنان با شرايط مسابقه آشنا شوند. جا دارد که از کادرفني تيم ملي نوجوانان به خاطر زحماتشان و از رسانه ها به خاطر توجه به تيم ملي نوجوانان تشکر کنم. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]فهرست 34 نفره تيم ملي اعلام شد

اسامي بازيکنان دعوت شده به اردوي تدارکاتي تيم ملي از سوي کاروس کي روش اعلام شد.

[/TD]

[TD=align: left]00945917.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، فهرست 34 بازيکن دعوت شده بدين شرح است:

دروازه‌بانان:

رحمان احمدي(سپاهان)، دانيال داوري برانشوايگ، عليرضا حقيقي از اسپورتينگ کويليا، سوشا مکاني از فولاد خوزستان،حامد لک از تراکتورسازي تبريز.

مدافعان:

حسين ماهيني از پرسپوليس، مهرداد بيت آشور از ونکوور، محسن بنگر از پرسپوليس، محمد خانزاده از ذوب آهن ، پژمان منتظري از ام‌صلال، احمد آل نعمه از نفت تهران، سيد جلال حسيني از پرسپوليس، امير حسين صادقي از استقلال، احسان حاج صفي از سپاهان، مهرداد جماعتي از فولاد خوزستان، مهرداد پولادي از پرسپوليس، هاشم بيگ‌زاده از استقلال.

هافبک‌ها:

جواد نکونام از الکويت، رضا حقيقي از پرسپوليس، بختيار رحماني از فولاد خوزستان، علي کريمي از سپاهان، آندرانيک تيموريان از استقلال، خسرو حيدري از استقلال، مجتبي جباري از الاهلي قطر، قاسم حدادي‌فر از ذوب آهن اصفهان.

مهاجمان:

پيام صادقيان از پرسپوليس، اشکان دژاگه از فولام، مسعود شجاعي از لاس پالماس، يعقوب کريمي از سپاهان، عليرضا جهانبخش از نايخمن هلند ، محمدرضا خلعتبري از پرسپوليس، کريم انصاري فرد از تراکتور سازي تبريز، رضا قوچان نژاد از چارلتون و رضا نوروزي از نفت تهران.

ملي پوشان بايد راس ساعت 16:30 روز پنجشنبه به کادر فني تيم ملي در هتل آزادي معرفي کنند و از سوي ديگر با توجه به اينکه بازيکنان ملي پوش تيم هاي سپاهان و تراکتورسازي تبريز در ديدار خارج از خانه تيم هايشان در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته‌اند ، بايد روز جمعه نهم اسفند ماه خود را راس ساعت 16:30 به کادر فني معرفي کنند.

بازيکنان تيم ملي به منظور حضور در ديدار کويت و گينه به اردوي تيم ملي دعوت شدند. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]برتري ايران برابر کويت در ديدار تشريفاتي

تيم ملي فوتبال ايران در آخرين ديدار مرحله مقدماتي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا با نتيجه 3 بر 2 برابر کويت به برتري رسيد.[/TD]

[TD]00032950.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]آخرين ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و کويت در مرحله انتخابي جام ملت‌هاي آسياي استراليا از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شد که اين ديدار در پايان با برتري 3 بر 2 ايران همراه بود.

گل‌هاي ايران را در اين ديدار يعقوب کريمي در دقيقه 2، مدافع کويت در دقيقه 61 و کريم انصاري‌فر در وقت‌هاي تلف شده به ثمر رساندند و دو گل کويت را نيز بنگر (گل به خودي) و رشيدي وارد دروازه احمدي کردند.

پيش از اين ديدار تيم‌هاي ايران و کويت صعود خود را به جام ملت‌هاي آسياي 2015 قطعي کرده بودند و اين ديدار فرصتي براي هر دو تيم بود تا بازيکنان جوان و کم‌تجربه خود را به ميدان بفرستند.

تيم ملي فوتبال ايران چهارشنبه اين هفته نيز در ديداري دوستانه در ورزشگاه آزادي به مصاف گينه مي‌رود. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]کفاشيان: کي‌روش آخر هفته به ايران مي‌آيد[/h]

[h=2] رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان گفت: قرار بود کي‌روش امروز به ايران بيايد و آخر شب برگردد که از او خواستيم آخر هفته عازم ايران شود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00938223.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] علی کفاشیان درباره جلسه‌ای که درباره حق پخش تلویزیونی برگزار شد، گفت: گزارشی از عملکرد مذاکرات‌مان درباره حق پخش تلویزیونی را به صورت کامل به مدیران عامل تیم‌های لیگ برتری اعلام کردیم. البته راجع به مبلغ این قرارداد صحبتی نشد چرا که پیش از این درباره آن حرف زده بودیم و قرار شد بیانیه‌ای در همین رابطه صادر شود که آن را در اختیار شما خبرنگاران قرار خواهیم داد

به گزارش فارس، وی درباره قرارداد کی‌روش هم خاطرنشان کرد: او می‌خواست امروز به ایران بیاید و شب برگردد اما ما به او اعلام کردیم که امروز گرفتار هستیم و قرار شد آخر هفته به ایران بیاید چرا که خود من در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به مالزی می‌روم تا در جلسه کمیته اصلاح ساختار AFC شرکت کند.

کفاشیان افزود: به قرارداد کی‌روش چیزی اضافه نشده و ما مفادی را اضافه نکردیم اما یکسری تغییرات بوده که مد نظر هر دو طرف بوده و این تغییرات جزئی را اعمال می‌کنیم البته این تغییرات شامل فرد نیست اما تأکید ما بر روی مربی ایرانی بوده است.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره حضورش در جلسه کمیته اصلاح ساختار AFC هم خاطرنشان کرد: این کمیته مثل کمیته های دیگر با کمک چند عضو وارد بحث می‌شود تا اگر تغییراتی قرار باشد برای ساختار AFC داده شود اعمال کنیم.

کفاشیان درباره اینکه گفته می‌شود آیتم‌هایی در قرارداد کی‌روش نبوده اما بعدا به آن اضافه شده، گفت: در قرارداد ایشان یکسری آیتم‌ها وجود دارد مثلا حضور مربی ایرانی نبود که ما آن را اضافه کردیم البته او گفت که سرپرست در تیم ملی نباشد و ما هم قبول کردیم البته سرپرست موقت بوده که کارها را انجام دهند اما سرپرست دائم نه.

وی درباره اجلاسی که با تیم‌های آسیای میانه برگزار شده است، اظهار داشت: در این باره با کشورهای آسیای میانه اقداماتی را انجام داده‌ایم و اگر تصمیمی گرفته شود رسمی و قابل اجرا خواهد بود.

کفاشیان درباره اینکه آیا کی‌روش بعد از انعقاد قرارداد در کشورمان می ماند یا خیر گفت: بله او باید در ایران بماند چرا که قرارداد دارد و اگر پیش از این ایران می رفت به دلیل مسائل کاری بود.

کفاشیان در پایان گفت: دادگاه کی‌روش فردا برگزار می شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]کي‌روش از ايران رفت[/h]

[h=2] سرمربي تيم‌ملي‌ ايران بدون دستيابي به عقد قرارداد و توافق ايران را به مقصد دبي و پرتغال ترک خواهد کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00989997.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، همانطور که شب گذشته اطلاع داده بودیم سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران با اتمام تاریخ ویزای کار خود مجبور به ترک ایران است. کی‌روش قبل از ترک ایران در گفت‌وگوهای مطبوعاتی کاملا با احتیاط صحبت کرده و از حرف های او اینطور برمی آید که وی علاقمند به ادامه همکاری با تیم‌ملی‌ ایران است.

مسئولان فوتبال ایران در مذاکره طولانی شان با کی‌روش به دنبال کاهش پرداختی ها و تعدیل خواسته های کی‌روش بوده اند و این روش کماکان از سوی علی کفاشیان پیگیری می‌ شود.

کفاشیان و کی‌روش از دوران حضور تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در جام‌جهانی مثل دو شطرنج باز قصد داشته اند بازی را به سود خود تمام کنند. آخرین مرحله این ماجرا رسیدن به قراردادی است که کی‌روش سعی داشته در آن امتیازات بیشتری از فدراسیون فوتبال بگیرد. اما این نسخه نهایی که برای استعلام به مراجع بالاتر فرستاده شده هنوز مورد پذیرش فدراسیون نیست و اگر کی‌روش از برخی شرط ها عدول نکند، این احتمال وجود دارد که قرارداد بسته نشود.

البته این را هم در نظر داشته باشید که کی‌روش پیشنهادهای خارجی خود را از دست داده و حالا موضع ضعیف تری به نسبت یک ماه گذشته دارد، این همان نقطه ای است که فدراسیون فوتبال ایران دوست داشته سرمربی تیم‌ملی‌ به آن برسد.

به نظر می‌ رسد با این منوال رالی بین آقای سرمربی و رئیس فدراسیون فوتبال مدتی بیشتر ادامه داشته باشد. درست مثل مذاکرات هسته ای!

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]کي‌روش: کريمي بالهاي خوبي براي پرواز دارد[/h]

[h=2] کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي ايران از لحظاتي پيش در نشست خبري علي کريمي را به عنوان دستيار خود معرفي کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00992405.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]مشروح صحبتهای کی‌روش را به صورت زنده در "ورزش سه" بخوانید:

اول از همه خوشامد می‌گم به حاضرین. ما می‌خواهیم خبری را به اطلاع شما برسانیم. ما می خواهیم علی کریمی را به عنوان عضو جدید تیم ملی به شما معرفی کنیم. من افتخار داشتم با علی کریمی به عنوان بازیکن کار کنم. او کمک زیادی به ما کرد برای اینکه به جام جهانی صعود کنیم. من بعد از توصیه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتم کریمی در کادر من حضور داشته باشم و می خوام از او تشکر کنم برای حضور زودهنگام در جمع ما در حالی که تازه از فوتبال خداحافظی کرده است. من شخصا از آقایان کفاشیان و نبی برای این دعوت تشکر می‌کنم.

دانشم را به نسل تازه مربیان ایرانی می‌رسانم

انگیزه من از دعوت کریمی ، این است که همه دانشم را به نفرات بعدی منتقل کنم. این میراث چیزی است که باید به نسل تازه مربیگری در ایران برسد.

هدف اولمان جام ملت‌هاست

هدف اول ما جام ملتهای آسیا خواهد بود. ما باید سریعتر حرکت کنیم و عجله کنیم چون رقبای ما مشغول آماده سازی می‌باشند.

مهمترین رقیب ما در مرحله اول امارات متحده عربی است که 7 بازی دوستانه را تدارک دیده اند؛ همین طور قطری ها که شش بازی را برنامه ریزی کرده‌اند. بحرین هم در شش بازی دوستانه شرکت می‌کند و البته همه این تیم‌ها جام خلیج فارس را هم پیش رو دارند. همانطور که متوجه شدید ایران حتما باید برنامه آماده سازی جام ملتها را به بهترین نحو انجام بدهد.

هواداران کمک کنند

هواداران فوتبال هرچه متحدتر کمک کنند به تیم ملی برای موفقیت در رقابتهای آسیایی. جایی که همه هدف ماست. باز هم از شما و البته از علی کریمی ممنونم و برای او بهترین آرزوها را در مسیر مربیگری خواهم داشت .

کریمی انگیزه و تعهد لازم را دارد

همه بازیکنان بزرگ پتانسیل تبدیل شدن به مربی بزرگ را ندارند اما زمانی که علی را در زمین دیدم، به نظر من او ویژگی های لازم را دارد. فاکتورهای لازم، هوش و ذکاوت و احاطه فنی او به فوتبال و البته توانایی رهبری و تعهد اوست. وقتی داشتم این انتخاب را انجام می دادم به این دلیل بود که او جوان است و طراوت لازم را دارد. بنابرچیزی که از علی در ذهنم دارم و با توجه به تعهد کاملی که کریمی در دوران جام جهانی داشت او را انتخاب کردم. علی این توانایی را دارد که بتواند به بازیکنان جوان تیم ما تجربه بین المللی اش را انتقال بدهد. ما قدم به قدم با یک مربی جوان و بازیکنان جوان ما می توانیم ویژگی های جدیدی برای فوتبال ایران به ارمغان بیاوریم. اگر فقط محبوبیت کریمی در ذهن ما بود، کارهای دیگری می کردیم. علی تشنه یادگیری است . ما شخصی را انتخاب کردیم که اعتقاد و انگیزه شروع کار خواهد داشت. علی کریمی بالهای خوبی برای پرواز دارد .

00992404.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ليست اوليه تيم ملي براي حضور در اردوي پرتغال[/h]

[h=2] ليست آماده باش بازيکنان تيم ملي فوتبال در اردوي پرتغال از سوي کارلوس کي روش، سرمربي تيم ملي اعلام شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00988955.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران لیست اولیه تیم ملی فوتبال را به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا حقیقی از باشگاه پنافیل پرتغال، سوشا مکانی از پرسپولیس، علیرضا بیرانوند از نفت تهران، دانیال داوری از گراس هاپرز سوئیس، محسن فروزان و هاشم بیک زاده از استقلال تهران، رحمان احمدی از سپاهان اصفهان، سید مهدی رحمتی از پیکان تهران، مهرداد پولادی از پرسپولیس تهران، سید جلال حسینی از الاهلی قطر، پژمان منتظری از ام الصلال قطر، یعقوب کریمی از استقلال، احسان حاج صفی از سپاهان اصفهان، آندارنیک تیموریان از استقلال تهران، امید ابراهیمی از استقلال تهران ، اشکان دژاگه از العربی قطر، مسعود شجاعی از الشحانیه قطر، خسرو حیدری از استقلال تهران، رضا قوچان نژاد از الکویت قطر، سردار آزمون از روبین کازان روسیه، کریم انصاری فرد از اوساسونا اسپانیا، جواد نکونام از اوساسونا اسپانیا، علیرضا جهانبخش از هلند، رضا حقیقی شاندیز از پرسپولیس تهران، شجاع خلیل زاده از سپاهان اصفهان، احمد آل نعمه از تراکتورسازی تبریز، مهدی شریفی از سپاهان اصفهان، سروش رفیعی از فولاد خوزستان، قاسم حدادی‌فر از ذوب آهن، مهرداد بیت آشور از وایت کپس، محمدرضا خلعتبری از سپاهان، مهرداد جماعتی از فولاد خوزستان، مرتضی پور علی گنجی از نفت تهران، احمد عبداله‌زاده از فولاد خوزستان، حسین ماهینی از پرسپولیس، سامان نریمان جهان از تراکتورسازی تبریز و امیرحسین صادقی از استقلال تهران.

گفتنی است، این لیست اولیه بوده و 26 بازیکن نهایی در تاریخ پنجشنبه 10 مهرماه از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

بر همین اساس تیم ملی فوتبال شنبه 12 مهر ماه راس ساعت 21:45 تهران را به مقصد پرتغال ترک خواهد کرد. تمرینات تیم ملی در استادیوم ملی پرتغال( ژامور) که در شهر لیسبون قرار دارد، برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، اولین بازی تدارکاتی تیم ملی روز جمعه 18 مهر ماه مقابل تیم استوریل و بازی دوم ملی پوشان برابر بنفیکا روز سه شنبه 22 مهر ماه برگزار خواهد شد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

[TR]

[TD]هيات رييسه پيگير تخلفات گسترده در فدراسيون

[h=1]قنبرزاده: تمام اعضا امضا کرديم جز آيت اللهي[/h]

[h=2] اعضاي هيات رييسه فدراسيون فوتبال دراقدامي تازه با امضاي نامه‌اي 10بندي از علي کفاشيان درخواست کرده‌اند طي جلسه اي اضطراري به برخي ابهامات درباره عملکرد اين فدراسيون پاسخ دهد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00003395.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، اگر جلسه فوق در مسير درست و طبق پيش‌بيني اين اعضا پيش برود، مي‌تواند خيلي از ابهامات برجا مانده طي ساليان اخير اين فدراسيون، از دبيرکلي فدراسيون و کميته فني تيم‌های ملي تا ابهامات مالي اين فدراسيون را روشن کند.

منصور قنبرزاده، مديرعامل باشگاه نفت تهران و سخنگوي هيات رييسه فدراسيون فوتبال در گفت و گو با ورزش سه، درباره نامه ای که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال علیه کفاشیان به وزیر ورزش نوشته اند اظهار داشت: اعضاي هيات رييسه فدراسيون در تاريخ 9/7/93 بر اساس شرح وظايفي که دارند نامه‌اي خطاب به آقاي کفاشيان نوشتند و خواستار جلسه‌ اضطراري در اين ارتباط شدند.

وي ادامه داد: شرح وظايف هيات رييسه مشخص است و در اين نامه درباره ابهاماتي در اساسنامه و صورتحساب‌هاي مالي سال 91-92 و موارد ديگر سوال شده است. البته اين به منظور تخلف در فدراسيون و حتي صورتحساب نيست و فقط ابهام وجود دارد!

وي افزود: همانطور که گفتم ما اين نامه را در تاريخ نهم مهر خطاب به کفاشيان نوشتيم و توسط تمام اعضا جز آقاي آيت اللهي امضا شده است و تقاضاي جلسه اضطراري کرديم. طبق بند اساسنامه اگر 50 درصد اعضا آن را امضا کنند طي 14 روز بايد اين جلسه برگزار مي‌شد که آقاي کفاشيان به دليل حضور در سفر و همچنين تعطيلات اين چند روز اخير نتوانست در آن شرکت کند و به هفته آينده موکول شد.

قنبرزاده با اعلام اينکه اين اعضا در قبال نفراتي که آنها را انتخاب کرده‌اند وظيفه دارند پيگير موضوع باشند، گفت: قطعا آقاي کفاشيان بايد نظر هيات رييسه را بپذيرند و چون هيات رييسه با انتخاب و برخواسته از دل مجمع است و ما به دنبال تسويه حساب شخصي و مواردي از اين دست نيستيم.

قنبرزاده درباره اينکه گفته مي‌شود در اين نامه درباره حضور آيت‌اللهي و نبي نيز بحث‌هاي مطرح شده است، گفت: قرار بود اين نامه کاملا محرمانه باشد اما دوستان... . بگذريم و بگذاريد اين جلسه برگزار شود و مطمئنا خيلي چيزها مشخص خواهد شد. نبايد اينطور باشد که يک نفر چند هندوانه را با يک دست بردارد و اين در حالي باشد که خروجي کارهای آن به اعلام اعضاي هيات رييسه نرسد.

وي ادامه داد: اين توهين به مجمع است که دوستان جمع شوند و دور هم چاي و شيريني بخورند و يک صورتجلسه‌اي هم بنويسند. هيات رييسه بايد بتواند سنجش درستي از فعاليت‌ها داشته باشد و اگر بخواهد جلسات به همين چاي و شيريني خوردن باشد دردي از فوتبال ما دوا نمي‌شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

[TR]

[TD][h=1]بيرانوند در ليست 28 نفره کي روش[/h]

[h=2] در پي درخشش عليرضا بيرانوند در بازي هاي اخير تيم نفت تهران کي روش نام اين دروازه بان را وارد ليست 28 نفره خود براي اردوي آفريقاي جنوبي کرده است.[/h][/TD]

[TD]00993728.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش «ورزش سه» کی روش بعد از بازی های اخیر تیم نفت به این نتیجه رسیده اگر وجود از علیرضا بیرانوند در ترکیب تیم ملی استفاده کند می تواند روی پاس های بلند او ضد حمله را به شکل بهتری در دستور کار قرار دهد.

علیرضا بیرانوند در بازی با تراکتورسازی و هم چنین پرسپولیس یک بار با پرتاب بلند دست و بار دیگر با شوت پاس گل داد و در هر دو بازی زمینه ساز گل برتری تیمش شد.

بازی نفت تهران – پرسپولیس هم با حضور یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی همراه بود. با وجود قطعی شدن حضور علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی برای آفریقای جنوبی کماکان علیرضا حقیقی مرد شماره یک تیم ملی در جام ملت های آسیا خواهد بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...