رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دلم گرفته به وسعت سکوت

سکوتی که 1ثانیش هم مثل 1سال میگذره!

دلم پرِ به وسعت بغض گرفته ی گلوم

بغضی که سنگینه مثل یک ذهن مغشوش!

چندوقتیه لحظه های کوچیک و قشنگی که قبلا به اندازه یک دنیا میتونست شادم کنه حالا فقط یک لبخند کوچیک و بی معنی رو لبام میاره! این لبخندو نمیشناسم... نمیفهمم... ولی بازم لبخند میزنم و جای خنده به خودمو بقیه غالب میکنم...

دلم برای خودم تنگ شده...

91.6.28

پ ن:

یه جور عجیبی دلم گرفته

میخوام به عالم و آدم به همه چی گیر بدم... پتانسیلشو دارم که از همه آدمای زندگیم دلخور بشم و بذارمشون کنار!:ws3:

یه جور خطرناکی دلم گرفته!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

می خواهم برای تمام آن زندگی که اکنون در من نهفته است سرشار از زنده بودن باشم... و برای شناخت هر لحظه اش تا سرحد امکان بکوشم...

"جبران خلیل جبران"

91.7.8

لینک به دیدگاه

گاهی توی دنیای خودت از آدما چیزی میسازی که خیلی بهتر از اونیه که واقعا هستن...

انگار که چون دوستِ توئه پس بهترینه! دوستِ تو نمیتونه غیر این باشه! توی ذهن من اون خیلی بالاتر از دوستِ پس خیلی هم خاصِ!

اینارو همشو تویی که به وجود آوردی! اون آدم واقعا این نیست! شاید خیلی خیلی معمولی تر از اینیِ باشه که تو ساخته بودی!

فقط حرفم اینه که اینجوری نباش:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

سردردم نعمتی بود که خدا به بنده هاش داد تا اگه چیزیو به روی خودشون نمیارن بفهمن اعصابشون خورده ولی دارن سر خودشونو کلاه میذارن:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...