رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

:icon_pf (44):سلام...

من سحر هستم. 21 سالمه و مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست میخونم.

ترم 5 دانشگاه اهواز.

علاقه مندی های من : خدا و هر آنچه که به زیبایی آفریده ...:icon_gol:

و آدم ها ... و وبلاگم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلامممممممم خوش آمدییییییییییییییییی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

سلام مهسا هستم از تهران فارغ التحصیل مهندسی تهران جنوب
چ

خوش آمدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

هر دو خوش آمدید :w66::w330:

لینک به دیدگاه

سلام من مهدی هستم...

رشته ای که تا حالا خونده بودم آی تی بود، کارم هم شبکه های کامپیوتری؛ اما بعد از این مدتی که کار کردم (بیش از 90درصد کارهام با شرکت های عمرانی و مشاوره و معماری بوده) تا حالا چندتا طرح هم زدم که تایید هم شده؛ دو سه تا هم ایده توزمینه شهرسازی داشتم که ایده هام هم قبول و اجرایی شدن،:ws3: الان هم میخوام برم سراغ یه رشته دیگه، اما میخوام دوباره از اول بخونم!

بین این دو تا رشته هم موندم که کدوم رو انتخاب کنم، مهندسی معماری، یا معماری شهرسازی.

از یه طرف وقت سر کلاس رفتن ندارم، چون درگیر کارهام هستم، از طرف دیگه این دوتا رشته ظاهرا کلی واحد عملی دارن و باید رفت سر کلاس!!!:ws52:

این ها فعلا اصلی ترین دغدغه های فکری بنده هستند.:ws38:

دنبال تحقیق راجع به این رشته ها بودم که این سایت رو پیدا کردم.

لینک به دیدگاه
سلام من مهدی هستم...

رشته ای که تا حالا خونده بودم آی تی بود، کارم هم شبکه های کامپیوتری؛ اما بعد از این مدتی که کار کردم (بیش از 90درصد کارهام با شرکت های عمرانی و مشاوره و معماری بوده) تا حالا چندتا طرح هم زدم که تایید هم شده؛ دو سه تا هم ایده توزمینه شهرسازی داشتم که ایده هام هم قبول و اجرایی شدن،:ws3: الان هم میخوام برم سراغ یه رشته دیگه، اما میخوام دوباره از اول بخونم!

بین این دو تا رشته هم موندم که کدوم رو انتخاب کنم، مهندسی معماری، یا معماری شهرسازی.

از یه طرف وقت سر کلاس رفتن ندارم، چون درگیر کارهام هستم، از طرف دیگه این دوتا رشته ظاهرا کلی واحد عملی دارن و باید رفت سر کلاس!!!:ws52:

سلام آقا مهدی، خیلی خیلی خوش اومدین:icon_gol:

اینجا شهرساز و معمارای زیادی داریم، شاید بتونن راهنماییتون کنن:a030:

لینک به دیدگاه
سلام آقا مهدی، خیلی خیلی خوش اومدین:icon_gol:

اینجا شهرساز و معمارای زیادی داریم، شاید بتونن راهنماییتون کنن:a030:

مرسی، خوب من امروز استثنا یکم بیکار بودم، نشستم و اون 43 صفحه کل کل رو خوندم،:ws3: خیلی جالب بود.

و جالب تر این که تو این مدت فقط یه بار گوشیم زنگ خورد (این از عجایبه!)

علیرغم اینکه معماری رو خیلی دوس دارم اما با توجه به طرح هایی که ارائه دادم و یا اونهایی که دارم (همه شون هم تو حوزه طراحی شهری و منطقه ای هست و در حال تهیه کردن پروپوزال های اونها هستم) ظاهرا شهرسازی بیشتر به کارم میاد.

در هر حال به نظرم اینجا فضای خوبی میاد که بشه هم از مطالبش استفاده کرد و هم دوستان خوب متخصص زیادی پیدا کرد.

لینک به دیدگاه
مرسی، خوب من امروز استثنا یکم بیکار بودم، نشستم و اون 43 صفحه کل کل رو خوندم،:ws3: خیلی جالب بود.

و جالب تر این که تو این مدت فقط یه بار گوشیم زنگ خورد (این از عجایبه!)

علیرغم اینکه معماری رو خیلی دوس دارم اما با توجه به طرح هایی که ارائه دادم و یا اونهایی که دارم (همه شون هم تو حوزه طراحی شهری و منطقه ای هست و در حال تهیه کردن پروپوزال های اونها هستم) ظاهرا شهرسازی بیشتر به کارم میاد.

در هر حال به نظرم اینجا فضای خوبی میاد که بشه هم از مطالبش استفاده کرد و هم دوستان خوب متخصص زیادی پیدا کرد.

سلام، خوش اومدید.........:icon_gol:

ببینید ابتدا هدفتون از انتخاب این دو رشته چی هست.........؟زمانی که معیار اصلیتون رو اعلام کردین من در موردش نظرم رو اعلام میکنم(البته اگه قابل بدونین):w16:

لینک به دیدگاه
ســـــــــلام :icon_redface:

منم هستم :icon_redface:

فقط یه سوالی برام پیش اومده :ws38: تو این انجمن چقد تشکرا زیاده :ws52: من فرومای دیگه هستم اینجوری نیس زیاد:JC_thinking:

سلام خوش اومدی:ws3:

یعنی چی تشکرا زیاده؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

فقط یه سوالی برام پیش اومده :ws38: تو این انجمن چقد تشکرا زیاده :ws52: من فرومای دیگه هستم اینجوری نیس زیاد:JC_thinking:

خوش اومدی

اینجا همه با هم دوستیم :ws3:

از هم دیگه تشکر میکنیم فقط :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام خوش اومدی:ws3:

یعنی چی تشکرا زیاده؟؟:ws52:

مرســــــی :ws3:یعنی زیاده دیگه :ws52:

خوش اومدی

اینجا همه با هم دوستیم :ws3:

از هم دیگه تشکر میکنیم فقط :ws3:

مـــــــرسی :ws3: پس تشکر یعنی دوستــــــــی :w02:

لینک به دیدگاه
سلام، خوش اومدید.........:icon_gol:

ببینید ابتدا هدفتون از انتخاب این دو رشته چی هست.........؟زمانی که معیار اصلیتون رو اعلام کردین من در موردش نظرم رو اعلام میکنم(البته اگه قابل بدونین)

:w16:

خواهش میکنم، خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.

من به صورت تجربی چندسالی هست که تو این حوزه های ساخت و ساز (طراحی و ...) وارد شدم، اولش فقط برای سرگرمی بود، بعد کم کم هرچی بیشتر پیش رفتم دیدم از این کارها هم خوشم میاد، اما ذوق سلیقه هرچقدر هم که خوب و عالی باشه اگه در کنار دانش تخصصی نباشه زیاد به درد نمی خوره. به همین خاطر میخواستم معماری بخونم، اما چند روز پیش با رشته شهرسازی آشنا شدم، و راجع به این رشته کمی مطالعه کردم،

حالا هم این انتخاب کمی دشوار شده

( چون عادت دارم برای یک انتخاب تا اونجا که میتونم تمام جنبه ها رو بررسی کنم، و از دیگران هم معمولا نظرمیخوام؛ اما وقتی که تصمیمم رو گرفتم، دیگه تموم شده و اجراییش میکنم.:icon_pf (95):)

لینک به دیدگاه
سلام من مهدی هستم...

سلام آقامهدی خیلی خیلی خوش اومدین

سلام برشما سامورایی عزیز خوش اومدید

لینک به دیدگاه
سلام

1-پیمان

2-متالورژی

3-کارشناسی می خونم

4-دانشگاه علوم تحقیقات

سلام پیمان جان:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

خوش اومدی دوستم:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...