رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:icon_gol:

من مجتبی هستم

رشته تحصیلیم مهندسی ساخت و تولید از دانشگاه آزاد(واحد علوم و تحقیقات).در کارایی که تجربه دارم و دوست دارم به دیگران منتقل کنم

طراحی.نقشه کشی صنعتی.تحلیل مکانیزم.برنامه نویسی ماشینهای تراش و فرز cnc و... با نرم افزار Catia , Solid works

ضمنا" 15 سال سابقه کار در ساخت قطعات مختلف صنعتی رو دارم

و در حال حاضر مشغول یادگیری نرم افزار unigraphics هستم.

به امید اینکه بتونم تجربیات ناچیزم رو در اختیار دوستان قرار بدم

با تشکر.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان:icon_gol:

من مجتبی هستم

رشته تحصیلیم مهندسی ساخت و تولید از دانشگاه آزاد(واحد علوم و تحقیقات).در کارایی که تجربه دارم و دوست دارم به دیگران منتقل کنم

طراحی.نقشه کشی صنعتی.تحلیل مکانیزم.برنامه نویسی ماشینهای تراش و فرز cnc و... با نرم افزار Catia , Solid works

ضمنا" 15 سال سابقه کار در ساخت قطعات مختلف صنعتی رو دارم

و در حال حاضر مشغول یادگیری نرم افزار unigraphics هستم.

به امید اینکه بتونم تجربیات ناچیزم رو در اختیار دوستان قرار بدم

با تشکر.:a030:

سلام آقا مجتبی balloons.gif

به نواندیشان خوش اومدی :icon_gol:

منتظر حضور و فعالیتتون هستیم 2uge4p4.gif

لینک به دیدگاه

من ستاره هستم.:icon_gol:

طراحی و چاپ خوندم.مقطع کارشناسی.:ws37:

توی ی کارگاه که مال خودمه مشغول به کارم.:hapydancsmil:

بخاطر ی دوست خوب و مهربون اومدم اینجا:icon_redface: ولی امیدوارم تو این محیط اطلاعات خوبیو ردوبدل کنیم.:ws37:

لینک به دیدگاه

بخاطر ی دوست خوب و مهربون اومدم اینجا:icon_redface: ولی امیدوارم تو این محیط اطلاعات خوبیو ردوبدل کنیم.:ws37:

سلام خیلی خوش اومدی:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه

سلام خانمی balloons.gif

به نواندیشان خوش اومدی 2uge4p4.gif

منتظر حضور و رد بدل اطلاعاتت هستیم :w02::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام..من

حجت...

کارشناسی معماری خوندم..

امید وارم به کمک دوستان بتونیم برا همدیگه مفید باشیم...:w16::hapydancsmil::icon_gol:

سلام حجت گرامی...خیلی خوش اومدین به انجمن....:welcome:

منتظر حضور گرمتون در انجمن..خصوصا تالار معماری هستیم...:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام..من

حجت...

کارشناسی معماری خوندم..

امید وارم به کمک دوستان بتونیم برا همدیگه مفید باشیم...:w16::hapydancsmil::icon_gol:

سلام دوست عزیز :icon_gol:

به نو اندیشان خوش اومدی :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام..من

حجت...

کارشناسی معماری خوندم..

خوش اومدید بچه ها :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من علی هستم متولد 1369 دانشجوی ترم آخر مهندسی برق گرایش خطوط انتقال و توزیع در دانشگاه آزادو متاهل!

از مطالب علمی برق(رشته خودم)، قدرت، الکترونیک و مهندسی IT و مطالب روانشناسی و مشاوره ای، ادبی، هنری و ورزشی هم خیییییییلی خوشم میاد :a030:

هدفم از عضویت: تبادل اطلاعات و افزایش اطلاعات عمومی در هر زمینه ای و ایجاد ارتباط کاری و علمی با سایر اعضا و هموطنان عزییییییییزم :icon_redface:

صاحب یک دفتر فنی هستم که در رابطه با کارهای تاسیسات ساختمانی ازجمله انواع برق کشی ها، نصب آسانسور، نصب دوربین مداربسته، نصب پکیج و رادیاتور، انواع لوله کشی، نصب پنجره های دوجداره جدید، نصب سیستم های گرمایشی و تهویه ی مطبوع و..... فعالیت میکنیم! و البته آماده ی همکاری با سایر دوستان در سراسر کشور نیز هستیم :a030:

البته در ساعات فراغت هم به تعدادی از بچه های دبیرستانی دروس فیزیک،ریاضی و زبان هم تدریس میکنم

در زمینه ی مشاوره تحصیلی هم فعالیت دارم :ws3:

اگه وقت داشته باشم هرروز به انجمن سر میزنم :w16:

لینک به دیدگاه
سلام

من علی هستم متولد 1369 دانشجوی ترم آخر مهندسی برق گرایش خطوط انتقال و توزیع در دانشگاه آزادو متاهل!

از مطالب علمی برق(رشته خودم)، قدرت، الکترونیک و مهندسی IT و مطالب روانشناسی و مشاوره ای، ادبی، هنری و ورزشی هم خیییییییلی خوشم میاد :a030:

هدفم از عضویت: تبادل اطلاعات و افزایش اطلاعات عمومی در هر زمینه ای و ایجاد ارتباط کاری و علمی با سایر اعضا و هموطنان عزییییییییزم :icon_redface:

صاحب یک دفتر فنی هستم که در رابطه با کارهای تاسیسات ساختمانی ازجمله انواع برق کشی ها، نصب آسانسور، نصب دوربین مداربسته، نصب پکیج و رادیاتور، انواع لوله کشی، نصب پنجره های دوجداره جدید، نصب سیستم های گرمایشی و تهویه ی مطبوع و..... فعالیت میکنیم! و البته آماده ی همکاری با سایر دوستان در سراسر کشور نیز هستیم :a030:

البته در ساعات فراغت هم به تعدادی از بچه های دبیرستانی دروس فیزیک،ریاضی و زبان هم تدریس میکنم

در زمینه ی مشاوره تحصیلی هم فعالیت دارم :ws3:

اگه وقت داشته باشم هرروز به انجمن سر میزنم :w16:

سلام علی آقا

به انجمن نواندیشان خوش اومدی :icon_gol:

امیدوارم با وجود فعالیت زیادی که دارید حتما شاهد حضورتون تو انجمن باشیم از اطلاعتتون استفاده کنیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

salam

annita hastam

me'mari

karshenasi

daneshgahe babolsar

mosalam az mabahese me'mari va tarahi shahri, falsafe ,honar, kolan doos daram too hame zamineha etelaat dashte basham

doostane jadid peyda konam,yad gereftan az doostan jadid va age dar leveli basham k bet0nam etelaate jadidi yad bedam

fe'lan mashgh0le dars kh0ndan vase arshadam ,mikham tarahi shahri bekh0nam vali kami tambalam,kamiham tamrin narmafzaraye me'mario mikonam ,fe'lan hamina

az ashnaee ba hamatoon ham khoshhalam

لینک به دیدگاه

salam

annita hastam

me'mari

karshenasi

daneshgahe babolsar

mosalam az mabahese me'mari va tarahi shahri, falsafe ,honar, kolan doos daram too hame zamineha etelaat dashte basham

doostane jadid peyda konam,yad gereftan az doostan jadid va age dar leveli basham k bet0nam etelaate jadidi yad bedam

fe'lan mashgh0le dars kh0ndan vase arshadam ,mikham tarahi shahri bekh0nam vali kami tambalam,kamiham tamrin narmafzaraye me'mario mikonam ,fe'lan hamina

خوش اومدی انیتا جون:ws37:

لینک به دیدگاه

salam

annita hastam

me'mari

karshenasi

daneshgahe babolsar

خوش اومدی:hapydancsmil:

:Welcome1:

لینک به دیدگاه

salam

annita hastam

me'mari

karshenasi

daneshgahe babolsar

خوش اومدی آنیتا خانم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

salam

annita hastam

me'mari

karshenasi

daneshgahe babolsar

سلام آنیتا خانوم balloons.gif

به انجمن نواندیشان خوش اومدی :icon_gol:

منتظر حضورت تو نواندیشان هستیم 2uge4p4.gif

لینک به دیدگاه

سلام من رضا هستم 27 سالمه

دیپلم برق ساختمان هستم

الان هم تو یه کارخونه شکلات سازی(آنیش) کار میکنم بعنوان فنی

دوس دارم در زمینه plc/Hmiبحث بشه

و در انجمن هم تازه کارم

لینک به دیدگاه
سلام من رضا هستم 27 سالمه

دیپلم برق ساختمان هستم

الان هم تو یه کارخونه شکلات سازی(آنیش) کار میکنم بعنوان فنی

دوس دارم در زمینه plc/Hmiبحث بشه

و در انجمن هم تازه کارم

سلام آقا رضا :icon_gol:

به نواندیشان خوش اومدی :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلامخوبید دوستان

۱.حسام

۲.دامپزشکی

۳.دکتری

۴.دانشگاه کرج

۵.به منظور تبادل اطلاعات خدمتتون هستم

و می خواهم همکارانم بیشتر در تماس باشم

از بخش ها گفتگوی آزاد و بخش های مربوط به رشتم بیشتر استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...