رفتن به مطلب

یک نشانه درهمسرم آزارم می دهد !! آیا اوخیانت می کند

ارسال های توصیه شده

توی زندگی یه سری چیزا هست که واسه طرفین خیلی مهمه و باید دقت کنن تا یه موقع کاری نکنن که باعث بشه طرف مقابلش یه همچین فکری بکنه !

شاید حساسیت این خانم از نظر ما بیجا باشه ولی باید دید چرا حساس شده ! حلقه نشانگر پیوند دو نفره شاید از نظر این خانم اینکه همسرش حلقه دسش نمیکنه واسه اینکه دوس نداره متاهل باشه یا دیگران بفهمن که اگه اینطور باشه باید دید چرا شوهرش دوس نداره...

همیشه این حساسیت های بیجا از طرف زن نیس مثلا ممکنه خانمی با اقایون اطرافش خوب صحبت کنه ولی همسرش فک کنه خانمش داره بهش خیانت بکنه اون موقع هم میگین حساسیت اون اقا بیجا؟

ببینید من نمیگم این خانم باید بی تفاوت باشه نسبت به این موضوعات. اتفاقا یکی از جذابیت های زنان در همین دقت نظرها و حساسیت هاشونه. ولی اینکه این حساسیت ها کنترل شده و معقول باشه خیلی مهمه. شما به پست اول دقت کنید. ببینید این خانم از اینکه حلقه شو دستش نکرده به چه نتیجه ای رسیده؟ من بودم که :vahidrk: یه دونه میزدم تو سرش.

اگر فردا یه خانمی هم اشتباها به موبایل این آقا زنگ بزنه و اتفاقی هم این خانوم خیالباف جواب بده چی میشه؟ اون موقع چه طوری میخواد نتیجه گیری کنه؟ اساسا اگر یه سوء تفاهم در یه همچین زندگی که یکی از طرفین این اجازه رو به خودش میده به این راحتی طرف مقابلش رو زیر سوال ببره، پیش بیاد چرخ زندگی جلو میره؟ رنگ شادی و رضایت از این رابطه بیرون نمیره؟

اونی که بخواد خیانت بکنه حلقه شو میندازه دستش و تو موقعیت مناسب درمیاره. ولی اونی که منتی به خاک نداره براش فرقی نمیکنه دستش باشه یا نباشه. شاید واقعا یه دلیلی برای این کارش وجود داره. مثلا خود من از حلقه ازدواجم خوشم نمیومد. در حالی که نمیتونستم به همسرم بگم ازش خوشم نمیاد. چون خیلی گستاخیه. واسه همین بهش گفتم یه رینگ ساده نقره بخر واسم که من زود گم میکنم. شاید اون به ذهنش نرسه همچین چیزی بگه. و هزار تا شاید دیگه. ولی دلیل نمیشه چون چیزی نمیگه و حلقه شو دستش نمیکنه خائن به زندگیش باشه.

لینک به دیدگاه

وا ...این که موضوع مهمی نیست...

البته بمانید که من گفتم باید حلقتو دستت کنی وگرنه...:vahidrk:

یکی خوشش میاد یکی خوشش نمی یاد دستش کنه....خیلی از مردایی که حلقه دستشونه هزار کار آنچنانی می کنن که همه چیو زیر سئوال می برن :icon_razz:

لینک به دیدگاه

حالا کی گفته حلقه جلوی خیانتو میگیره...

حالا زنا که کلا عادت دارن حلقه دستوشن کنن نه این که اصلا خیانت نمی کنن...

بی زحمت اون چشمای خوشگلتونو یه شستشویی بدین گاهی لازمه...

لینک به دیدگاه

شاید ظاهرا و واقعا یه مسئله ساده باشه و این حساسیتا از طرف آقا یا خانم بی مورد باشه ولی چرا نباید تو این شرایط جامعه این حقو به هر دو طرف ندیم که نگران و حساس نباشن؟؟؟؟؟!!!!

چند روز قبل تو فست فود یونی یه دختر اومد پیشم نشست تو نیم ساعتی که پیشم بود با سه تا بی افاش صحبت کرد و قرار گذاشت ولی وحشتناک این بود که وقتی میخواست بره با شوهرش که سر کار بود حرف زد.بعدا فهمیذم چرا حلقه دستش نبوده!!!!البته میدونستم از قبل که خیلیا تو یونی حلقه دستشون نیست ولی اون موقع.......تاسف

لینک به دیدگاه
شما مردا واقعا کوته بینید :icon_razz:

نکته یه حلقه و یه حساسیت مسخره نیست...هر چند بهتره حساس نباشه ادم....مهم رفتاریه که پشت اون موضوع هست و یه زن رو میترسونه....

نه بابا

حتما شما دخترا بلند فکر هستید... :53tnkbetm2eof1u84pj

خلاصه از نظر من این یک دید کاملا غیر منطقی هست و یه جور بهانه جویی!

اصولا زنها دوست دارن مرد رو مطیع خودشون بکنن و این طرز فکر بیشتر در اون راستا صورت میگیره... :ws37:

لینک به دیدگاه
ببینید من نمیگم این خانم باید بی تفاوت باشه نسبت به این موضوعات. اتفاقا یکی از جذابیت های زنان در همین دقت نظرها و حساسیت هاشونه. ولی اینکه این حساسیت ها کنترل شده و معقول باشه خیلی مهمه. شما به پست اول دقت کنید. ببینید این خانم از اینکه حلقه شو دستش نکرده به چه نتیجه ای رسیده؟ من بودم که :vahidrk: یه دونه میزدم تو سرش.

اگر فردا یه خانمی هم اشتباها به موبایل این آقا زنگ بزنه و اتفاقی هم این خانوم خیالباف جواب بده چی میشه؟ اون موقع چه طوری میخواد نتیجه گیری کنه؟ اساسا اگر یه سوء تفاهم در یه همچین زندگی که یکی از طرفین این اجازه رو به خودش میده به این راحتی طرف مقابلش رو زیر سوال ببره، پیش بیاد چرخ زندگی جلو میره؟ رنگ شادی و رضایت از این رابطه بیرون نمیره؟

اونی که بخواد خیانت بکنه حلقه شو میندازه دستش و تو موقعیت مناسب درمیاره. ولی اونی که منتی به خاک نداره براش فرقی نمیکنه دستش باشه یا نباشه. شاید واقعا یه دلیلی برای این کارش وجود داره. مثلا خود من از حلقه ازدواجم خوشم نمیومد. در حالی که نمیتونستم به همسرم بگم ازش خوشم نمیاد. چون خیلی گستاخیه. واسه همین بهش گفتم یه رینگ ساده نقره بخر واسم که من زود گم میکنم. شاید اون به ذهنش نرسه همچین چیزی بگه. و هزار تا شاید دیگه. ولی دلیل نمیشه چون چیزی نمیگه و حلقه شو دستش نمیکنه خائن به زندگیش باشه.

این خانم نگفته که همسرش خیانت کرده گفته ایا میشه یه همچین نتیجه ای گرفت؟لطفا با خانم ها محترمانه برخورد کنید:viannen_38:

در اون صورت با همسرش حرف میزنه و مشکلشو میگه!

من نمیگم اون خانم نتیجه گیری درست کرده میگم نباید گفت حساسیت بیجا داره شاید از نظر اون حلقه خیلی مهمه شاید منطق اون این باورو قبول داره پس به جای اینکه بگیم حساسیت بیجا داره بهش بگیم برو خیلی صافو پوس کنده به همسرت بگو که چه مشکلی داری

لینک به دیدگاه
این خانم نگفته که همسرش خیانت کرده گفته ایا میشه یه همچین نتیجه ای گرفت؟لطفا با خانم ها محترمانه برخورد کنید:viannen_38:

در اون صورت با همسرش حرف میزنه و مشکلشو میگه!

من نمیگم اون خانم نتیجه گیری درست کرده میگم نباید گفت حساسیت بیجا داره شاید از نظر اون حلقه خیلی مهمه شاید منطق اون این باورو قبول داره پس به جای اینکه بگیم حساسیت بیجا داره بهش بگیم برو خیلی صافو پوس کنده به همسرت بگو که چه مشکلی داری

در واقع این راه حل شما از نظر بنده کاملا غیر کارشناسانه بود. کسی که میره پیش یه مشاور یعنی سر دو راهی های زندگی گیر کرده و نیازمند راهنمایی عاقلانه یک فرد با دید و اندیشه کامل تر و بازتره.

شما میگید طرف باید بره به همسرش بگه چون تو حلقه دستت نمیکنی داری به من خیانت میکنی. به نظرتون جز تحقیر چه چیزی نصیبش میشه؟

لینک به دیدگاه
در واقع این راه حل شما از نظر بنده کاملا غیر کارشناسانه بود. کسی که میره پیش یه مشاور یعنی سر دو راهی های زندگی گیر کرده و نیازمند راهنمایی عاقلانه یک فرد با دید و اندیشه کامل تر و بازتره.

شما میگید طرف باید بره به همسرش بگه چون تو حلقه دستت نمیکنی داری به من خیانت میکنی. به نظرتون جز تحقیر چه چیزی نصیبش میشه؟

خب من که نمیگم بره بگه چون حلقه نمیندازی به من خیانت میکنی میتونه بره به همسرش بگه دلیل اینکه حلقه نمیندازی چیه ایا دلیل خاصی داره؟بعد میتونه عاقلانه فک کنه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...