رفتن به مطلب

یک نشانه درهمسرم آزارم می دهد !! آیا اوخیانت می کند

ارسال های توصیه شده

سلام

خوشحال میشم نظرتون رو راجع به این مشکل بدونمyes.gif

مدتی است که من ازدواج کرده ام و با همسرم مشکل خاصی نداریم. اما یک مشکل کوچک مرا به شدت آزار می دهد. اینکه شوهرم حلقه ازدواجمان را دست نمی کند. البته این را دیده ام که سه چهارم مردهای متاهل حلقه دستشان نمی کنند همچنین می دانم که در فرهنگ و مذهب ما استفاده از طلا برای آقایان مناسب نیست. اما برایم سوال است که چرا همسرم با وجود اینکه کارش، یک کار یدی نیست حلقه ازدواجمان را دست نمی کند؟ شاید با این کارش می خواهد به همه نشان دهد که هنوز مجرد است. شاید هم یکی از نشانه های خیانت و بی وفایی به همسر باشد
لینک به دیدگاه
خیلی مسخرس که به خاطر یه همچین چیز ساده ای، انگ خیانت به شوهرش بزنهicon_razz.gif

خیانت که نه...بی اهمیتی...تردید در توجه و علاقه...گاهی این نشانه ها با وجود سادگی حقیقت مهمی پشتشونه !!:JC_thinking:

نیست من صد دفعه شوهر کردم!!:biggrin:

لینک به دیدگاه
عجب زن نادونی.....

البته مصداقش برای شوهر هم اگر همچین فکری بکنه هست......

زندگی که استحکامش بر یک حلقه باشه، بهتره متلاشی بشه.

شما مردا واقعا کوته بینید :icon_razz:

نکته یه حلقه و یه حساسیت مسخره نیست...هر چند بهتره حساس نباشه ادم....مهم رفتاریه که پشت اون موضوع هست و یه زن رو میترسونه....

بابا اینا هم دلشون خوشه! تو این شرایط ناجور جامعه ما، طرف گیر حلقه ازدواج شوهرشه!!
لینک به دیدگاه
خیانت که نه...بی اهمیتی...تردید در توجه و علاقه...گاهی این نشانه ها با وجود سادگی حقیقت مهمی پشتشونه !!:JC_thinking:

نیست من صد دفعه شوهر کردم!!:biggrin:

ولی خب 1000 تا رفتار و حرکت هست که میتونه خیلی بیشتر از یه حلقه اهمیت و اعتماد رو نشون بده رو در نظر نمی گیره...

5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه

اگه کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی دکتر جان گری رو بخونیم خیلی خوبه. اخساس می کنم باید به زنه حق بدیم/حالا با فرض اینکه بهش گفت چرا دست نمی ذاری و../سوال اینجاست:

مرد حسابی چقدر زحمت داره یه انگشتر دست گذاشتن؟

لینک به دیدگاه

اگه دوست داره انگشترو شوهرش دستش کنه صاف و مستقیم بره ازش بخواد که حلقشو دستش کنه

دیگه سوال پرسیدن اینترنتی نداره که:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

حساسیت بی موردی که هم خود اون خانم داره ازش رنج میبینه و هم اطرافیانشون. البته اکثر خانمها روی این جزئیات حساس هستن. چنانچه نمونه هاش رو در پستهایی که دادن میبینید. ولی از نظر من این حساسیت های بی مورد باید کنار گذاشته بشه تا طعم زندگی شیرین بشه.

لینک به دیدگاه
حساسیت بی موردی که هم خود اون خانم داره ازش رنج میبینه و هم اطرافیانشون. البته اکثر خانمها روی این جزئیات حساس هستن. چنانچه نمونه هاش رو در پستهایی که دادن میبینید. ولی از نظر من این حساسیت های بی مورد باید کنار گذاشته بشه تا طعم زندگی شیرین بشه.

من حساسیت ندارم اقا ابولفضل...ولی حرفم نکات پشت قضیه بود...اینکه دست کنه یا نکنه به خودی خود مهم نیست ..اما به فرض اگه بعد از یه مدت دستش نکنه ممکنه سوال برانگیز باشه

چیزی که حساس کننده ست فقط دلیل هست و بس

لینک به دیدگاه
من حساسیت ندارم اقا ابولفضل...ولی حرفم نکات پشت قضیه بود...اینکه دست کنه یا نکنه به خودی خود مهم نیست ..اما به فرض اگه بعد از یه مدت دستش نکنه ممکنه سوال برانگیز باشه

چیزی که حساس کننده ست فقط دلیل هست و بس

آفرین. دلیل رو خوب اومدی. به نظرت دست نکردن حلقه دلیل بر خیانته؟

من از حلقه ازدواجم خوشم نمیاد. واسه همین دست نمیکنم. بعضی ها کلا از حلقه و انگشتر خوششون نمیاد. بعضی ها میترسن گم کنن واسه همین دست نمیکنن. و هزار دلیل بی اهمیت دیگه. واسه همین اسمش حساسیت بی مورده.

لینک به دیدگاه
آفرین. دلیل رو خوب اومدی. به نظرت دست نکردن حلقه دلیل بر خیانته؟

من از حلقه ازدواجم خوشم نمیاد. واسه همین دست نمیکنم. بعضی ها کلا از حلقه و انگشتر خوششون نمیاد. بعضی ها میترسن گم کنن واسه همین دست نمیکنن. و هزار دلیل بی اهمیت دیگه. واسه همین اسمش حساسیت بی مورده.

ای خداااا

من که میگم نشونه خیانت نیست...شما میگی خوشم نمیاد....یکی حساسیت داره..یکی میترسه جای جا بذاره..کلی دلیل هست که جای نگرانی نداره

وقتی نگران میشی که یا دلیلش رو ندونی یه بنا به دلایلی حس کنی از بی علاقگیه...

لینک به دیدگاه
ای خداااا

من که میگم نشونه خیانت نیست...شما میگی خوشم نمیاد....یکی حساسیت داره..یکی میترسه جای جا بذاره..کلی دلیل هست که جای نگرانی نداره

وقتی نگران میشی که یا دلیلش رو ندونی یه بنا به دلایلی حس کنی از بی علاقگیه...

من میگم وقتی هزار جور دلیل بی اهمیت میتونه وجود داشته باشه به جای اینکه وقتش رو صرف خیالبافی بکنه روی آشپزیش تمرکز بیشتری به خرج بده. :biggrin:

لینک به دیدگاه

فک کنم خانمه یکم کم داشته biggrin.gif

مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانست ... w58.gif ... حلقه و مابقی ظواهر فقط یک سری نشانه هستن ...

مهم حلقه های دله که باید به هم واسه همیشه جوش بخورن texc5lhcbtrocnmvtp8.gif ...

لینک به دیدگاه

بابا بيخيال ... حالا مگه يه حلقه انقدر مهمه؟:JC_thinking:

من كه از خدامه شوورم دوست نداشته باشه حلقه دستش كنه.. واسش نميخرم خرجمم كمتر ميشه:biggrin:

لینک به دیدگاه
بابا بيخيال ... حالا مگه يه حلقه انقدر مهمه؟:JC_thinking:

من كه از خدامه شوورم دوست نداشته باشه حلقه دستش كنه.. واسش نميخرم خرجمم كمتر ميشه:biggrin:

اگه همه مثل شما انقدر زندگی رو راحت میگرفتن و پیچیده اش نمیکردن بخش عظیمی از مشکلات زوج های امروزی مرتفع میشد.

لینک به دیدگاه
اگه همه مثل شما انقدر زندگی رو راحت میگرفتن و پیچیده اش نمیکردن بخش عظیمی از مشکلات زوج های امروزی مرتفع میشد.

خيلي از مشكلات زندگي را ادم خودش بوجود مياره .. خدايش بعضي خانما رو چيزايي حساس ميشن كه آدم خنده اش ميگيره بيانش كنه

اگر خانما انقدر تو بحر جزئيات و مسائل متفرقه نرن و آقايون هم يكم هواسشون جمع تر باشه نصف مشكلات مسخره و طلاق هاي الكي حل ميشه:ws37:

لینک به دیدگاه

توی زندگی یه سری چیزا هست که واسه طرفین خیلی مهمه و باید دقت کنن تا یه موقع کاری نکنن که باعث بشه طرف مقابلش یه همچین فکری بکنه !

شاید حساسیت این خانم از نظر ما بیجا باشه ولی باید دید چرا حساس شده ! حلقه نشانگر پیوند دو نفره شاید از نظر این خانم اینکه همسرش حلقه دسش نمیکنه واسه اینکه دوس نداره متاهل باشه یا دیگران بفهمن که اگه اینطور باشه باید دید چرا شوهرش دوس نداره...

همیشه این حساسیت های بیجا از طرف زن نیس مثلا ممکنه خانمی با اقایون اطرافش خوب صحبت کنه ولی همسرش فک کنه خانمش داره بهش خیانت بکنه اون موقع هم میگین حساسیت اون اقا بیجا؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...