رفتن به مطلب

از طریق اسمتون بفهمید چه آدمی هستید؟

ارسال های توصیه شده

دانشمندان ژاپنی بر این عقیده اند که حروف اسم بر اساس این لیست بیانگر خلقیات درونی انسانهاست.

الان ببین راس میگن ؟؟؟!!!

a: نعمت خدا

b: عشقِ همه

c: معصوم

d: با استعداد

e: خوب اما شکننده

f: احساسی برای دیگران

g: منطقی

h: آرام

i: مودب

j: لذت بردنی از زندگی

k: قابل عاشق شدن

l: با مزه

m: عالی

n: مغرور

o: ورزشکار

p: خنده رو

q: باحال

r: غیرقابل پیش بینی

s: با احساس

t: خالص و حقیقی

u: سودمند و باهوش

v: عصبانی

w: بیخیال

x: نابغه

y: لذت بردنی

z: خوش مشرب

لینک به دیدگاه

به غیر از نعمت خداش بقیرو قبول دارم:ws37: البته اینا اکثرا می‌تونن خوصوصیات یک نفر باشن پس میشه مثلا یکیش درست نباشه بقیش درست باشه یا حتی شانسی همش درست باشه:ws37:

لینک به دیدگاه
به غیر از نعمت خداش بقیرو قبول دارم:ws37: البته اینا اکثرا می‌تونن خوصوصیات یک نفر باشن پس میشه مثلا یکیش درست نباشه بقیش درست باشه یا حتی شانسی همش درست باشه:ws37:

برای همین اسمش رو می ذاریم سرگرمی روانشناسی :دی

لینک به دیدگاه

h: آرام - a: نعمت خدا - m: عالی - i: مودب - d: با استعداد - r: غیرقابل پیش بینی - e: خوب اما شکننده - z: خوش مشرب - a: نعمت خدا

ای جانم .... چه جیگریم :ydm47612zsesgift969

لینک به دیدگاه
h: آرام - a: نعمت خدا - m: عالی - i: مودب - d: با استعداد - r: غیرقابل پیش بینی - e: خوب اما شکننده - z: خوش مشرب - a: نعمت خدا

ای جانم .... چه جیگریم :ydm47612zsesgift969

خیلی جو گیر نشو واسه اینه که زیادی اسمت طولانیه وگرنه به شخصیت خیلی ربط نداره!:biggrin:

لینک به دیدگاه

من این قبیل شخصیت شناسی هارو باور ندارم؛درطول زندگیم سارا زیاد دیدم,هیچ دوتایی هم تو همچین ویژگیهایی شبیه نبودیم:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...