رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام:icon_gol:

میشه یه چنتا نمونه از این دسته بندی هارو بگی؟:hanghead:

البته من که تازه کارم دارم مثه بچه های خوب تمرینای ابتدایی میکنم:icon_redface: ولی واسه ادامه لازمه خوب:w16:

البته مثلا تو هر کدوم از موضوعات طراحی زیر::ws37:

فرهنگی

ورزشی

صنعتی

درمانی

خدماتی......

که اگه فهرست وار بشه خیلی خوبه.:w16:

mozooat.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام:icon_gol:

میشه یه چنتا نمونه از این دسته بندی هارو بگی؟:hanghead:

البته من که تازه کارم دارم مثه بچه های خوب تمرینای ابتدایی میکنم:icon_redface: ولی واسه ادامه لازمه خوب:w16:

سلام

ببین برای اسکیس خوندن کتابم خیلی مهمه...یعنی یه جورایی باید برای وارد شدن به هر موضوعی اطلاعات جامعی در موردش داشته باشی.همراه با تمرین کردن موضو عارو دسته بندی کن و راجع بهش بخون.برای ازمون اولتم مفیده.مطالعه دو منظوره:ws3:

لینک به دیدگاه
البته مثلا تو هر کدوم از موضوعات طراحی زیر::ws37:

فرهنگی

ورزشی

صنعتی

درمانی

خدماتی......

که اگه فهرست وار بشه خیلی خوبه.:w16:

مرسی دوستم:icon_gol:

سلام

ببین برای اسکیس خوندن کتابم خیلی مهمه...یعنی یه جورایی باید برای وارد شدن به هر موضوعی اطلاعات جامعی در موردش داشته باشی.همراه با تمرین کردن موضو عارو دسته بندی کن و راجع بهش بخون.برای ازمون اولتم مفیده.مطالعه دو منظوره:ws3:

ســـــــلام :icon_gol:

مرسی از راهنمایی های خوبت:ws37:

ببخشین من هی سوال میکنما:hanghead: عوضش یه حای خوب قبول شم شیرینیتون محفوظه:ws3:

چون اشراف به کتابا ندارم و کسی نیس کمکم کنه نمیدونم این اطلاعات جامعی که راجع به موضوع ها می گی رو از کجا باید بخونم:sigh:

من یه مقدار تنبلی کردم تازه شروع کردم سر کتاب کند و کاو گلکارم تازه:sigh:

لینک به دیدگاه

ســـــــلام :icon_gol:

مرسی از راهنمایی های خوبت:ws37:

ببخشین من هی سوال میکنما:hanghead: عوضش یه حای خوب قبول شم شیرینیتون محفوظه:ws3:

چون اشراف به کتابا ندارم و کسی نیس کمکم کنه نمیدونم این اطلاعات جامعی که راجع به موضوع ها می گی رو از کجا باید بخونم:sigh:

من یه مقدار تنبلی کردم تازه شروع کردم سر کتاب کند و کاو گلکارم تازه:sigh:

نه بابا خواهش میکنم....اینجا خوبیش به اینه که همه با هم دوستن و تا جایی که بشه بهم کمک میکنن...

فک نمیکنم تنبلی کرده باشی..خیلیم خوب شروع کردی:a030:البته به نظر من...

شیرینی گرفتنیه ماهم میگیریم....:ws3:

ببین کتاب کندوکاو خوبه....+محیط پاسخده+مثلث ابی دکتر پاکزاد+کتابای توسلی و ....

اطلاعات باید خودت دسته بندی کنی..البته با کتاب پاکزاد یه روند کلیش دستت میاد و با خوندن محیط پاسخده روی کیفیات تسلط پیدا میکنی...عجله نکن کم کم ...

البته سارا جون اگه بیاد کمکای بهتری می تونه بکنه.من میگم سارا هم کاملش میکنه...:ws3:

اگه بشه تاپیک اسکیس باز راه میندازیم.تا مطالب دسته بندی بزاریم.خیلی خوب میشه:ws37:

لینک به دیدگاه
نه بابا خواهش میکنم....اینجا خوبیش به اینه که همه با هم دوستن و تا جایی که بشه بهم کمک میکنن...

فک نمیکنم تنبلی کرده باشی..خیلیم خوب شروع کردی:a030:البته به نظر من...

شیرینی گرفتنیه ماهم میگیریم....:ws3:

ببین کتاب کندوکاو خوبه....+محیط پاسخده+مثلث ابی دکتر پاکزاد+کتابای توسلی و ....

اطلاعات باید خودت دسته بندی کنی..البته با کتاب پاکزاد یه روند کلیش دستت میاد و با خوندن محیط پاسخده روی کیفیات تسلط پیدا میکنی...عجله نکن کم کم ...

البته سارا جون اگه بیاد کمکای بهتری می تونه بکنه.من میگم سارا هم کاملش میکنه...:ws3:

اگه بشه تاپیک اسکیس باز راه میندازیم.تا مطالب دسته بندی بزاریم.خیلی خوب میشه:ws37:

اوه اوه حالا من یه چیزی پروندم بابت شیرینی!مثه اینکه قضیه خیلی جدیه اینجا:whistle: :ws3:

متوجه شدم ممنون!:icon_gol:

پس من برم سراغ همون تمرین ابتدایی ام بعد به حساب بقیه هم می رسم:gnugghender:

وای اگه اینکارو کنین که عالی میشه من اولین مشتریشم:ws37:فقط نمیدونم چرا بچه های کنکوری اصلا نمیان که حداقل انگیزه شه همه با هم کار کنیم:sigh:

لینک به دیدگاه
اوه اوه حالا من یه چیزی پروندم بابت شیرینی!مثه اینکه قضیه خیلی جدیه اینجا:whistle: :ws3:

متوجه شدم ممنون!:icon_gol:

پس من برم سراغ همون تمرین ابتدایی ام بعد به حساب بقیه هم می رسم:gnugghender:

وای اگه اینکارو کنین که عالی میشه من اولین مشتریشم:ws37:فقط نمیدونم چرا بچه های کنکوری اصلا نمیان که حداقل انگیزه شه همه با هم کار کنیم:sigh:

جدیم جدی تره....تا تو باشی همینجوری یه چی نپرونی:ws28:صحنه رو ترک کن:th_running1:

اره برو حساب بقیه هم بعدا میرسی....یا شایدم حسابت برسن:ws3:

موفق باشی....فعلا.

اره اینجا استقبال کمه...:sigh:

لینک به دیدگاه
جدیم جدی تره....تا تو باشی همینجوری یه چی نپرونی:ws28:صحنه رو ترک کن:th_running1:

اره برو حساب بقیه هم بعدا میرسی....یا شایدم حسابت برسن:ws3:

موفق باشی....فعلا.

اره اینجا استقبال کمه...:sigh:

نه من میتونم:icon_pf (34):ضربه فنی شون میکنم:4564:

مـــــــــــــــــــــــــــرسی:icon_gol::icon_gol:

:hanghead:خـــــاب مثه اینکه وقت فـــــــــــرارهth_running1.gif:ws3:

لینک به دیدگاه

اون دسته بندی که سایه سپید داده روش خوبی واسه انسجام دادن به مطالبه...منم ببینم میتونم موضوعات اسکیس طراحی شهریو اینطور دسته بندی کنم...اگه تونستم میذارمش همینجا....AZSH یه اسم بوگو بدونیم چی صدات کنیم...:ws3:

زیادم واسه کتاب خوندن عجله نکن...هر کتابی که واسه اسکیس لازمت میشه تو منابع هست و مجبوری واسه تئوریت بخونی...بعدن میای همینارو واسه استفاده تو اسکیست مرور میکنی و ازشون نکته بر میداری...کتابا هموناییه که نسیم گفته به اضافه هدمن و مکانهای عمومی کرمونا

شما فعلن که وقتت آزادتره رو خط کشدنت کار کن دستت قوی شه...البته بعد تئوری بازم باید کار کنی...

لینک به دیدگاه
اون دسته بندی که سایه سپید داده روش خوبی واسه انسجام دادن به مطالبه...منم ببینم میتونم موضوعات اسکیس طراحی شهریو اینطور دسته بندی کنم...اگه تونستم میذارمش همینجا....AZSH یه اسم بوگو بدونیم چی صدات کنیم...:ws3:

زیادم واسه کتاب خوندن عجله نکن...هر کتابی که واسه اسکیس لازمت میشه تو منابع هست و مجبوری واسه تئوریت بخونی...بعدن میای همینارو واسه استفاده تو اسکیست مرور میکنی و ازشون نکته بر میداری...کتابا هموناییه که نسیم گفته به اضافه هدمن و مکانهای عمومی کرمونا

شما فعلن که وقتت آزادتره رو خط کشدنت کار کن دستت قوی شه...البته بعد تئوری بازم باید کار کنی...

وای چقد جداً شماها خوبین!:ws37: از ته دل کمک میکنین طوری که آدم کیف میکنهw139.gif

من اسمم آزاده اَس:girl_blush2:شهریور پابان نامه مو بدم از دانشگاه گیلان فارق التحصیل میشم:ws3:از آشنایی با همتونم بسیار خوشحالم:icon_gol:

ممنون از راهنماییات:icon_gol:

قول میدم آخرین سوالم باشه:ws3:غیر از خطای صاف و وصل کردن 2 نقطه به هم تمرینای اولیه ی دیگه ای هم هست که من انجام بدم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
وای چقد جداً شماها خوبین!:ws37: از ته دل کمک میکنین طوری که آدم کیف میکنهw139.gif

من اسمم آزاده اَس:girl_blush2:شهریور پابان نامه مو بدم از دانشگاه گیلان فارق التحصیل میشم:ws3:از آشنایی با همتونم بسیار خوشحالم:icon_gol:

ممنون از راهنماییات:icon_gol:

قول میدم آخرین سوالم باشه:ws3:غیر از خطای صاف و وصل کردن 2 نقطه به هم تمرینای اولیه ی دیگه ای هم هست که من انجام بدم؟:hanghead:

خوب؟!...ساده ایا آزاده...همه اینا به طمع شیرینیه!:2i1d1co:

آره تمرین که زیاده...هاشور...پرسناژ...درخت...فلش و دیاگرام...اینارو که یاد گرفتین بعدش کروکی های مفهومی...

لینک به دیدگاه

مرسی ساراجون!من رو اینا مسلط شم فک کنم تابستون رفته:hanghead:

من از سد این غول بزرگ رد شم!اصن کل انجمن و شیرینی میدم:ws3:همین اول کاری استرس دارم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

ای کاش که تاپیک دوباره راه میفتاد

من میخوام تمرینات مقدماتی رو کار کنم.اگر با تجربه ها لطف کنن و کمک کنن بهمون تمرین بدن که کار کنیم و کر***یون هم انجام بشه.ایرادامونو بگن

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام بچه ها! من از الان برا اسکیس بخوام شروع کنم زیادی دیره؟

یعنی دیگه نمی رسم:((:4564:

هیچوقت دیر نیست عزیزم.. :w16:

تلاش خودتو بکن ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...