رفتن به مطلب

سلحشور: سینمای ما فاحشه خانه است.

ارسال های توصیه شده

مرسی حمیدجان خیلی وقته میخوام مطالبی رو که نوشتم درمورد سینمارو بزارم ولی تهش میبینم ارزشی ندارن وقتی بستر فکری عموم مشکل دارهست(حالا بازم ملت شاکی میشن که نه اقا نوددرصدمون کاردرست هست اون ده درصد ناخالصی توشونه!!وماهم مثل معمول بیخیال بحثای ابکی میشیم چون خودمم خیلی وقته خودمو زدم به خواب!!)

اگر فاحشه خوانده میشن نسلی،جنسیتی،قشری ایرادش رو نباید درگوینده یا وابستگی های فکری اون جستجو کرد باید به بستر مسئله مراجعه کرد ودید ایا دریک محیط سالم ایا حرف ناسالمی زده شده؟

نظر من مغایر این مسئله هست ودلایل متقن ومحکمی بر اینکه جامعه ما به شدت به دون اخلاقی سقوط کرده دارم که واکاوی هرکدوم ازاونا میتونه مبین وجود همچین افکار وصحبت هایی باشه

ماها داریم خودمونو گول میزنیم فقط

همون حرفی که دیروز گفتم:ما نه تعهد فردی داریم ونه تعهد اجتماعی پس با طیب خاطر پیش بسوی طالبانیسم:ws37:

لینک به دیدگاه

یک نکته ای راجب حرفای حمید بگم

دلیل فروش همه فیلمها درک پایین مردم نیست.این نگاه یک بعدی که مردم چندین سال باهاش روبرو بودند و اینهمه تقدس پروری که به جامعه تحمیل شده و هیچ انعطافی در هیچکدوم از موارد نداشته هم خیلی درین مورد موثر بوده

اینهمه که ما بیایم یک جنگ بیخود که 6سال فقط طولش دادن و واقعا جنگ نبود هی بیایم بگیم مقدس مقدس نتیجش میشه فروش بالای اخراجیها.مثل مارمولک البته ایندوتا زمین و اسمون فرق دارن

فیلمهایی که درباره جنگ ساخته شده مگه چه جوری بوده!همش یک عده از جان گذشته و فداکار که خودشونو میکشن تا برن جبهه! ولی همش این نبوده

اینطوریه که مردم وقتی با یه همچین طنزهایی درباره این موضوعات مواجه میشن خیلی براشون جذابه!یعنی ندیدن دیگه.همینه که عاشق ایندست کاران که یه جورایی این چیزارو دست میندازن که چندین سال فقط یه چیز دربارش شنیدن

من اصلا ازین کار دفاع نمیکنم ولی مردم هم تماما مقصر نیستن

لینک به دیدگاه

مگه دیگه چیزی هم از سینما و اصلا هنر ایران باقی مونده...

همش سانسور همش سانسور...اون قدر که افکار این ملتو سانسور کردن دیگه فکری نمونده که بشه باهاش کار کرد...

لینک به دیدگاه
یک نکته ای راجب حرفای حمید بگم

دلیل فروش همه فیلمها درک پایین مردم نیست.این نگاه یک بعدی که مردم چندین سال باهاش روبرو بودند و اینهمه تقدس پروری که به جامعه تحمیل شده و هیچ انعطافی در هیچکدوم از موارد نداشته هم خیلی درین مورد موثر بوده

اینهمه که ما بیایم یک جنگ بیخود که 6سال فقط طولش دادن و واقعا جنگ نبود هی بیایم بگیم مقدس مقدس نتیجش میشه فروش بالای اخراجیها.مثل مارمولک البته ایندوتا زمین و اسمون فرق دارن

فیلمهایی که درباره جنگ ساخته شده مگه چه جوری بوده!همش یک عده از جان گذشته و فداکار که خودشونو میکشن تا برن جبهه! ولی همش این نبوده

اینطوریه که مردم وقتی با یه همچین طنزهایی درباره این موضوعات مواجه میشن خیلی براشون جذابه!یعنی ندیدن دیگه.همینه که عاشق ایندست کاران که یه جورایی این چیزارو دست میندازن که چندین سال فقط یه چیز دربارش شنیدن

من اصلا ازین کار دفاع نمیکنم ولی مردم هم تماما مقصر نیستن

بله درسته.اما این جور فیلمها در هر سینمایی دیده میشه.اینا لازم هست.اما مشکل اینه که در سینمای ایران تعدادشون زیاد هست که خب اگه استقبال نشه ازشون از عدادشون کاسته میشه.تو این زمینه ی جنگ هم میبینیم که اکثرا فیلماشون برای تلویزیون هست نه سینما چون میدونن مردم ان چنان استقبال نمیکنن از این جور فیلما.البته اگه یه فیلم باشه که خوب ساخته شده باشه مثل روز سوم ازش استقبال میشه اما فیلمی که تو 4-5 ماه ساخته میشه نمیتونه این انتظار رو از مردم داشته باشه که سینما ها رو پر کنن

منم نگفتم که مردم تماما مقصر هستن نه.اما شما ببینید با تمام این سخت گیری های وزارت ارشاد هنوزم فرهادی میاد جدایی نادر از سیمین رو میسازه.پس دیگه نوبت ما مردم هست که به اونا یه کمک کنیم.یه امید بدیم.یه انرژی بدیم واسه کارای جدید تر و بهتر.

لینک به دیدگاه

یکی بره به سلحشور بگه میخوای پایگاه بسیج احداث کنیم و سر در پایگاه بزنیم سینمای خواهران بسیجی و سینمای برادران بسیجی .......یعنی تو نقش های زن زن بازی کنه وفقط برای زنان فیلم پخش بشه......وتو بخش مردان هم مردها فقط بازگیر باشن و فقط این فیلم برای مردان به نمایش گذاشته شود(به این میگن سینمای اسلامی)

ولی این قسمت از حرفش رو که میگه سینمای ما فاحشه خانه ست رو قبول دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...