رفتن به مطلب

نقاشی با paint

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

• 3 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

Paint and Cs5

ftmv8utyger5rc82k15g.jpg

به چشمهایم هشدار داده بودم ...که اگر این بار که تو را می بینند

باز هم خیس شوند

دیگر رویم را از تو برنخواهم گرداند

که آبرویشان را بخرم...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
من دوست دارم یاد بگیرم.چه جوری می کشید؟ من هر کار میکنم نمیشه نقاشی قشنگ کشید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام. من قبلاً آموزشش رو نوشتم. اگه بهتون کمک میکنه توی این انجمن هم میذارمش.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خیلی جالب بود آفرین من اولین باره که با paint نقاشی به این قشنگی میبینم.:icon_gol:

فقط در مواقعی با paint نقاشی کشیدم که خواهرزادم بهم گیر داده نهایتا با یه مهد کودک یا شهربازی سروته نقاشی رو بستم. دوست داشتم امتحان کنم. حتما یه نقاشی رو امتحان میکنم اگر خوب شد نشون میدم

لینک به دیدگاه
خیلی جالب بود آفرین من اولین باره که با paint نقاشی به این قشنگی میبینم.:icon_gol:

فقط در مواقعی با paint نقاشی کشیدم که خواهرزادم بهم گیر داده نهایتا با یه مهد کودک یا شهربازی سروته نقاشی رو بستم. دوست داشتم امتحان کنم. حتما یه نقاشی رو امتحان میکنم اگر خوب شد نشون میدم

ممنونممم. در مقابل نقاشی ورجیل عزیز کار من خیلی حیرت انگیز نیست.:icon_pf (34)::ws3: :icon_gol:

شما هم نقاشیتو بیار.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ممنونممم. در مقابل نقاشی ورجیل عزیز کار من خیلی حیرت انگیز نیست.:icon_pf (34)::ws3: :icon_gol:

شما هم نقاشیتو بیار.:hapydancsmil:

خدایی کاره همه عالی بود من تجربه ای به این دقیقی نداشتم باید آدم سر کیف باشه تا با دقت و حوصله بتونه با ظرافت نقاشی خوب بکشه

همگی موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا توروخدا نخندید من خودم مردم از بسکه خندیدم عکس اولی نقاشی رسمی با پاینت رو میزارم :ws28:

to234dyich1cli3ncf3h.jpg

:ws47: کاره هر کسی نیست واقعا :hanghead:

مثلا میخواستم این رو بکشم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
آقا توروخدا نخندید من خودم مردم از بسکه خندیدم عکس اولی نقاشی رسمی با پاینت رو میزارم :ws28:

to234dyich1cli3ncf3h.jpg

:ws47: کاره هر کسی نیست واقعا :hanghead:

مثلا میخواستم این رو بکشم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

الهی چرا قسم میدی خو.:persiana__hahaha: آدم اصلا دلش میاد نخنده؟ :خنده ی یواشکی:

عزیزم پرتره و آناتومی خیلی مشکله. آخرین مرحله ی نقاشی پرتره ست که اگر کسی بتونه خوب درش بیاره خیلی هنرمنده. منم هنوز وارد نیستم به پرتره. از جاهای دیگه شروع کن و ناامید نشو.:icon_gol:

تاپیک آموزش هم آماده ست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread118459.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...