رفتن به مطلب

در رابطه با ورژن جدید انجمن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این چیه هر دفعه میخوام بیام تو،اول اینو میزنه،دوباره باید یورز و پیورد رو بزنم تا وارد بشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

[h=2]پیام سیستم

[/h] Invalid Redirect URL (http://noandishaan.com/forums/member.php?u=805)

• Like 1
لینک به دیدگاه
نمیدونم کسی فهمیده یا اما دیدم بعضیا نمیدونن گفتم بگم :biggrin:

آقا جان اون پیغام خوشامد گویی پروف لازم نیست

برین تو پرفتون قسمت "درباره من" دوتا چیز داره

یکی : عنوان پیغام بالای پروفایل

یکیم : پیغام بالای پروفایل

اینا رو ردیف کنین استاد میشه :lol:

پروف منم برا نمونه نگا کنین :53tnkbetm2eof1u84pj

دیر اومدی :biggrin: چند صفحه قبلتر گفتم که اون پیغام خوش آمدگویی رو فعلاً حذف نکردیم تا شاید بچه ها لازم داشته باشن پیغامشون رو بردارن. یه اطلاعیه ایشالا زده میشه هم واسه این قسمت و هم قسمت یادداشت های کاربری که قراره تغییر کنه و دوستان تا یه هفته اگه میخوان کاری کنن و پیغامشون رو بردارن، انجام بدن. :a030:

آها یه پیشنهاد

میشه توی پروفا این ستون درازه که قبلا چپ بود االآن اومده راست .... همون چپ باشه؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اگه نمیشه که خو عادت میکنیم :yes:

عادت کن :biggrin:

خسته نباشی ممد.الان خیلی بهتر از اول شده فقط نمیدونم چرا اواتار منو نشون نمیده؟

میشه یکمی این رنگ پس زمینه ها پر رنگتر کنید اینجوری خیلی روشنه...

یه خط عمودیم بزارین که قسمت اخرین ارسال تالار از خود تالار جدا بشه

نمیدونم میشه اینطوری بشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

آواتارتو نشون نمیده؟ :w58: موقعی که پست ارسال میکنی، همون لحظه نشون نمیده، در حالت عادی نشون میده.

در قسمت اطلاعات عمومی پروفایل، اطلاعات زیادی نشون داده میشه.

مثلا من پیام بالای پروفایل و.... را نوشتم و بالا نشون داده میشه، اما باز هم در قسمت اطلاعات عمومی نشان داده میشه.

حجم پروفایل الکی زیاد و در هم ریخته میشه.

jgfw2pjuirs2rcncatt.jpg

آره، اون پیغام خوش آمدگویی پروفایل حالا برداشته میشه. همونی که به شیخ گفتم :biggrin:

سلام

من دوتا سوال دارم

1_گزینه امار توی پروفایل ها که میتونستیم تاپیک های شروع شد و پست ها رو ببینیم دیگه نیست ؟

2_ چرا وقتی ز جستجو استفاده میکنم تو یه صفحه جدید با سرچ گوگل میاد بالا ؟چرا تو همون صفحه باز نمیشه ؟

مرسی:icon_redface:

اولی رو که جواب دادن

دومی رو هم چون جستجوی فارسی تو vb4 مشکل داره و خوب جستجو انجام نمیشه، واسه همین جستجو طبق سایت گوگل انجام میشه و با همون دستوراتی که تو گوگل هم اثر داره، ولی فقط مطالب داخل انجمن رو سرچ میکنه. یعنی سرچ گوگل عمومی نیست.

یه چیز دیگه محمد جان!

چرا عکس های این آیکنها هر تایپیک مثله قبلا مخصوص خودش نمی ذاری؟! مثلا مهندسی کامپیوتر عکس یه لپ تاپبو بذار یا مهندس شیمی عکس لولهای آزمایشگاهی یا هرچی......؟!:JC_thinking:

با ای کاره کوچیک هم صفحه اصلی انجمن هم زیباتره و هم جذب کاربر بیشتر میشه

37149618120023652861.png

اینکار شاید انجام بشه و شاید هم نشه. زمان زیادی می بره و نیاز به هک داره که ایشالا اگه انجام بشه میره تو مراحل پایانی کار :a030:

کاش قسمت درباره من پروفایل امضامون هم بود :girl_blush2:

اگه بشه اضافه میکنم.

• Like 7
لینک به دیدگاه
این چیه هر دفعه میخوام بیام تو،اول اینو میزنه،دوباره باید یورز و پیورد رو بزنم تا وارد بشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

این به خاطر اینه که با آدرس بدون www وارد میشین.

حالا الان یه تغییری دادم، باز یه تست بکنین و خبرشو بهم بدین. :a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه

پیشنهاداتی جهت زیباسازی ظاهر:

خب نمیدونم هنوز اقدامی شده یا نه ولی پیشنهادات من اینها هستن.

قسمت بالایی انجمن همونطور که میبینید رنگ خیلی تیره داره! آدم وقتی وارد سایت میشه حس خیلی خوبی نمیده

بنظرم یه رنگ ملایمتر اگه استفاده بشه خیلی جالبتر هست.

اون رنگ زرد که برای اطلاعیه ها گذاشته شده خیلی با رنگهای دیگه همخونی ندارن.

قسمت امضاها از متن اصلی پست با یه خط جدا شده که بنظر خیلی تیکه تیکه کرده پستها رو اگه مثل ورزن قبل یه خط کوچیک و نصفه باشه بهتره.

بهتره از ترکیبی از رنگهای گرم و سرد به طوری ظریف استفاده بشه که برای چشمها آزاردهنده نباشه.

فعلا همینا... :a030:

sr2de0d9pp2rpll8752v.jpg

• Like 7
لینک به دیدگاه

من عذاب وجدان دارم، گناه داره این محمد، دوستان.....

بهتره خودمان را جای او بذاریم، اینقدر تو این چند روز بهش غر زدیم که خواب را از چشمانش گرفتیم.

پیر شی جوون..... :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

بهتره خودمان را جای او بذاریم، اینقدر تو این چند روز بهش غر زدیم که خواب را از چشمانش گرفتیم.

آره ادمین مظلوم گیر آوردیم :girl_blush2:

• Like 2
لینک به دیدگاه
این به خاطر اینه که با آدرس بدون www وارد میشین.

حالا الان یه تغییری دادم، باز یه تست بکنین و خبرشو بهم بدین. :a030:

درست شد:w16:،ممنون

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آره،درسته،واقعا خسته نباشین

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اما همه این انتقادا و پیشنهادا برای پیشرفته انجمنه،برای اینه که محیطی بهتر داشته باشیم،از امکانات درست استفاده کنیم،هممون از جایی که داریم فعالیت میکنیم راضی باشیم و برامون خسته کننده نباشه،که البته این خواسته مدیر انجمنه،جون همین تغییر ورژن جاهای دیگه هم بوده اما از کاربراشون نظر نخواستن:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

واقعا.

چند روز تحمل کنیم همه چی درست میشه %28107%29.gif

لینک به دیدگاه

اومدم اینجا یه سلامی بکنمو بگم من نظری ندارم در مورد ورژن جدید!!!فقط خاستم بگم ورژن جدید باعث شد دیگه من هیچ وقت اینجا نیام....در کل تبریک میگم ....

• Like 1
لینک به دیدگاه
اومدم اینجا یه سلامی بکنمو بگم من نظری ندارم در مورد ورژن جدید!!!فقط خاستم بگم ورژن جدید باعث شد دیگه من هیچ وقت اینجا نیام....در کل تبریک میگم ....

ورژن جدید باعث شده شما دیگه نیاین اینجا؟؟؟ w58.gif

یعنی انقدر بدتون اومده؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان به خاطر دلگرمیشون mysmilie_11.gif

پیشنهاداتی جهت زیباسازی ظاهر:

خب نمیدونم هنوز اقدامی شده یا نه ولی پیشنهادات من اینها هستن.

قسمت بالایی انجمن همونطور که میبینید رنگ خیلی تیره داره! آدم وقتی وارد سایت میشه حس خیلی خوبی نمیده

بنظرم یه رنگ ملایمتر اگه استفاده بشه خیلی جالبتر هست.

اون رنگ زرد که برای اطلاعیه ها گذاشته شده خیلی با رنگهای دیگه همخونی ندارن.

قسمت امضاها از متن اصلی پست با یه خط جدا شده که بنظر خیلی تیکه تیکه کرده پستها رو اگه مثل ورزن قبل یه خط کوچیک و نصفه باشه بهتره.

بهتره از ترکیبی از رنگهای گرم و سرد به طوری ظریف استفاده بشه که برای چشمها آزاردهنده نباشه.

فعلا همینا... :a030:

ممنون از پیشنهادات حامدجان. درمورد رنگهای قالب، ایشالا تو مراحل آخر تغییرات رو میدیم. چون فعلاً کار رو لنگ نمیذاره. اول این چیزای ضروری تر حل بشه به اونم میرسیم :a030:

هرچند خیلی از موارد رو نمی تونم حل کنم icon_pf%20%2834%29.gif

راستی این یه امکان جدیده که تو این ورزن هست. فکر نمیکنم بکار بیاد... :ws38:

http://www.noandishaan.com/forums/mysmiliesvb.php?

اتفاقاً الان میخواستم در مورد همین توضیح بدم. اگر توجه کنید تو قسمت کنترل پنل یا بالای انجمن تو کلیدهای میانبر یه گزینه اضافه شده به نام شکلک های برگزیده من.

از اونجایی که اون هک اصلی شکلک های برگزیده واسه ورژن 4 اماده نشده بود از این استفاده کردیم. mysmilie_9.gif

ظرفیت شکلک های پیشفرض جعبه ارسال پست رو 15تا کردیم و 10تا ظرفیت گذاشتیم واسه دوستان تا شکلک های موردنظر خودشون رو از کامپیوترشون آپلود کنن و استفاده کنن.

یه جوری تا حدودی کمبود شکلک های برگزیده رو جبران کنیم. :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
جدی میگی؟ :w58:

متأسفانه هک مربوط به دانشنامه برای نسخه قدیمی پاک شد و اطلاعاتی که تو این قسمت وارد شده بود حذف شد. بابت این مسئله از همه دوستان عذر میخوام. :icon_gol:

آره متاسفانهmysmilie_6.gif

تو پست اول نوشته

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...