رفتن به مطلب

عدالت الهی

El Roman

ارسال های توصیه شده

چیزی که شما خیلییییییییی داری:yes: یه خورده از عقلت به ما هم بده:icon_razz: میشه انقدر رو اعصاب ما پیاده روی نکنی‌ ما عقلمون به حرفایی شما نمیرسه پس لطف کن بی‌خیال این بحث شو هرکی‌ هرچی‌ گفت یه نقل قول ازش نگیر جوابهای عقلی بهش نده بذار ما تو بی‌ عقلی خودمون بمونیم:ws37:

من اصلا همچین حرفی نزدم ولی اگه شما چنین برداشت کردی معذرت میخوام:girl_blush2:

بالاخره کسی که عادل نیست ظلمی مرتکب شده و کسی که ظلم مرتکب میشه مطمئنا علتی داره بنده میگم اگه بحثی بخواد صورت بگیره اول باید ببینیم کسی که ظلم میکنه چه علتی داره حالا ممنون میشم تو پیدا کردن علتها کمکم کنید1.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 183
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من اصلا همچین حرفی نزدم ولی اگه شما چنین برداشت کردی معذرت میخوام:girl_blush2:

بالاخره کسی که عادل نیست ظلمی مرتکب شده و کسی که ظلم مرتکب میشه مطمئنا علتی داره بنده میگم اگه بحثی بخواد صورت بگیره اول باید ببینیم کسی که ظلم میکنه چه علتی داره حالا ممنون میشم تو پیدا کردن علتها کمکم کنید1.gif

:obm: من دلم می‌خواد بی‌ هیچ علتی تورو تیکه تیکه کنم میشه در این راه کمکم کنی‌؟:w74:

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...

روزی دختر شش ساله من پرسید:

«چرا ما می گوییم خدای مهربان؟»

در پاسخ او گفتم: «چند هفته پیش که سرخک داشتی همین خدای مهربان بود که تو را شفا داد و برایت درمان فرستاد».

اما این دختر کوچک راضی نشد و گفت: «اما بابا یادت نرود که آن سرخک را هم خودش فرستاده بود!»

ویکتور فرانکل - از کتاب "انسان در جستجوی معنا"

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...