رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

مدیرها و اینا میتونن:ws38:

کی بوده اون؟

خیلیها دارن...یادم نیست مدیر بود یا نه....:ws52:

نمیشه ما غیر مدیر و اینا هم اسمایل متحرک بذاریم...

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نه متحرک نمیشه...مرده میشن...میمیرن ثابت میشن...:persiana__hahaha:

ولی من قبلا از همون روش متحرک میذاشتم(2343).gif

اول شکلک رو ,روی سیستم ذخیره کن؛ بعد از اون پایین انتخاب کن شکلک رو؛آپلود کن,بعد رو وارد کردس عکس تو امضا بزن, من همین کارا رو انجام داده بودم شده بود؛ الانم شده (279).gif

لینک به دیدگاه
ولی من قبلا از همون روش متحرک میذاشتم(2343).gif

اول شکلک رو ,روی سیستم ذخیره کن؛ بعد از اون پایین انتخاب کن شکلک رو؛آپلود کن,بعد رو وارد کردس عکس تو امضا بزن, من همین کارا رو انجام داده بودم شده بود؛ الانم شده (279).gif

شما با ما فرق دارید مثل اینکه... :persiana__hahaha:

نمیشه عزیزم امتحان کردم...

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
شما با ما فرق دارید مثل اینکه... :persiana__hahaha:

نمیشه عزیزم امتحان کردم...

نه بابا؛ من قبل مدیر بودنم اینکار رو انجام داده بودم؛ چطور واست نمیشه:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام من میخواستم به تاپیکم یه عکس اتچ کنم این پیغام اومد مشکل از اینترنت منه یا سایت مشکل داره

Fatal error: Call to undefined method vB_Attachment_Upload_Displaybit_vBForum_Post::fetch_imgpath() in /home/noandish/domains/noandishaan.com/public_html/forums/packages/vbforum/attach/post.php on line 884

عکسا رو سعی کن تو آپلودسنتر عکس آپلود کنی و بذاری و از فضای اتچ واسه فایلای دیگه مثل pdf یا zip استفاده کنی.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حداکثر حجم عکسی که میشه اتچ کرد 20 کیلوبایته. ولی تو آپلودسنتر تا 1مگ میشه.

چرا من نمیتونم اسمایل بذارم تو امضام...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

زمستون دیگه تموم شد...:sad0:

راهش همونیه که ونوس گفت. منتها اینی که تو میخوای بذاری حجمش زیاده.

آخه یه شکلک 17 کیلوبایت؟ icon_pf%20%2834%29.gif

حداکثر حجم 10کیلوبایته.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

یه چیزی برام جالبه؛ 3-4 روز پیش 5 تا پست دیگه میدادم پستام میشد 7000 تا؛ امروز که تعداد پستام رو نگاه کردم دیدم با اینکه تو این چند روز بیش از 50 تا پست دادم؛اما تعداد پستام کمتر شده؛

تعداد پست مهم نیست؛ اما میخوام بدونم یعنی از جایی و از تاپیکی پستام پاک شدن ؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه چیزی برام جالبه؛ 3-4 روز پیش 5 تا پست دیگه میدادم پستام میشد 7000 تا؛ امروز که تعداد پستام رو نگاه کردم دیدم با اینکه تو این چند روز بیش از 50 تا پست دادم؛اما تعداد پستام کمتر شده؛

تعداد پست مهم نیست؛ اما میخوام بدونم یعنی از جایی و از تاپیکی پستام پاک شدن ؟:icon_gol:

این اتفاق بعضی وقتا به خاطر حذف پستا اتفاق میفته. بعضی وقتا هم به خاطر اشکال در شمارش پست ها.

تو حالت اول، وقتی پستی حذف بشه یا به بایگانی منتقل بشه، از تعداد اونها کم نمیشه. اما وقتی اون پستهای حذف ناقص شده یا به بایگانی منتقل شده، حذف کامل بشن، از تعداد پستها کم میشه.

تو حالت دوم هم بعضی وقتا تو همین حذف و .... سیستم شمارش پستها ایراداتی رو پیدا میکنه که با تعمیرش از طریق مدیریت تا حدودی (نه کامل) درست میشه. این درست شدن بعضی وقتا باعث بیشتر شدن تعداد پستا میشه بعضی وقتا باعث کمتر شدنش

مثلاً یکی از واضح ترین این اشتباهات شمارش تو شمارش تعداد کاربران انجمنه که یه مدت تعداد کاربران ثبت نامی کم هم میشد به جای زیاد شدن w58.gif الانم اگه تعداد کاربران ثبت نامی رو نگاه کنید با شماره کاربری آخرین کاربر ثبت نام کننده یکی نیست.

اینجور اشتباهات هست.

تو تعداد امتیازاتم اینطوری میشه.

حالا من حدوداً هفته پیش یه سری پستها قدیمی منتقل شده به بایگانی رو حذف کامل کردم. اگه قبل اون بوده، پس احتمالاً به خاطر همونه، وگرنه به خاطر مشکل دوم بوده.

لینک به دیدگاه
سمته راست, اینجایی که اطلاعاتمه ؛ خب:ws37:

هم امتیاز دارم و هم تشکر؛ اما عدداش با هم فرق داره؛ من متوجه نمیشم چرا؛ (2243).gif

بازم ممنون بابت جوااب دادن, smoke.gif

سلام

من سوال در مورد آزمون های آماری دارم کجا و چگونه می تونم مطرح کنم؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام

من سوال در مورد آزمون های آماری دارم کجا و چگونه می تونم مطرح کنم؟

سلام ؛

آزمون آماری ؟ (279).gif

اگه مربوط به رشتتونه؛ اینجا تالار مدیریته :http://www.noandishaan.com/forums/forum503.html

لینک به دیدگاه

سوال

در قسمت بازدید کنندگان از یک تاپیک که اسم کاربران محترم بازدید کننده درج میشود گاهی میبینیم بازدید کننده 7 نفره وقتی اسامی رو میشماری فقط 6 نفرند

اون یکی اسمش کجاست ؟ ایا نشانه استفاده از گزینه مخفی است ؟؟

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سوال

در قسمت بازدید کنندگان از یک تاپیک که اسم کاربران محترم بازدید کننده درج میشود گاهی میبینیم بازدید کننده 7 نفره وقتی اسامی رو میشماری فقط 6 نفرند

اون یکی اسمش کجاست ؟ ایا نشانه استفاده از گزینه مخفی است ؟؟

مرسی :icon_gol:

جوابش همونیه که خودت دادی. :ws3:

لینک به دیدگاه

[h=4]اعضایی که در روز 90 گذشته از این تاپیک دیدن کرده اند:[/h]

این قسمت توی پایین گاه نوشته هام هست ولی توی تاپیک های دیگه نیست .برای هر کاربری برای گاه نوشته های شخصی هست و بقیه نمی تونن ببینن؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اعضایی که در روز 90 گذشته از این تاپیک دیدن کرده اند:

این قسمت توی پایین گاه نوشته هام هست ولی توی تاپیک های دیگه نیست .برای هر کاربری برای گاه نوشته های شخصی هست و بقیه نمی تونن ببینن؟ :banel_smiley_4:

فکر کنم تاپیکایی که خودت استارت میکنی رو میتونی ببینی :ws37:

لینک به دیدگاه
این MENTION چجوری کار میکنه؟

طرز استفادشو آموزش بدین

قبلا استفاده کردم ولی الان نمیشه:hanghead:

وسط اون کدش باید لینک پروفایل بزاریم یا اسم طرف رو؟

اسم کاربری طرف رو باید بذاری بین اون کد

@میلاد

اینم لینک آموزش:

http://www.noandishaan.com/forums/thread73919.html

لینک به دیدگاه

salam

font e farsi alan nadram

bebakhshid

chera avatare man ke aks e hazrate karoobi boodeh awaz shodeh.1.. ??

2.. chera 5 min mohlat dadin oonam vaghti man hazer naboodem ??

3.. jenabe aghaye doctor payman az chi assabi shodeh ke tahdid mikonad ??

agar avatar syasi boodeh aya digeh avatar e syasi dar anajoman mojood nist....4

5.. aghaye doctor payaman midoonan ke dar morede emza ham mogharerati vaz shodeh ??..

6.. amam mohem ineh ke agahye doctor payman az chi be shedat asabi shodeh ???

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...