رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

1//گویا به گزارش های خلاف تالار مختلف بدون مدیر اصلا رسیدگی نمیشه یا دیر رسیدگی میشه .. لطفا گاهی هم سری به این تالار ها بزنید

..2/// وظیفه مدیر روابط عمومی رو روشن کنید .. برخی از اینا اصولا دارند کار مدیر ارشد رو انجام میدن .. اگر چه فرقی نمیکنه چه کسی اینکار رو انجام میده ولی کارهایی که انجام میشه در حیطه این مدیریت تعریف نشده .. به نظرم بایدمشخص بشه هر فرد کارش چیه !!

لینک به دیدگاه
1//گویا به گزارش های خلاف تالار مختلف بدون مدیر اصلا رسیدگی نمیشه یا دیر رسیدگی میشه .. لطفا گاهی هم سری به این تالار ها بزنید

..2/// وظیفه مدیر روابط عمومی رو روشن کنید .. برخی از اینا اصولا دارند کار مدیر ارشد رو انجام میدن .. اگر چه فرقی نمیکنه چه کسی اینکار رو انجام میده ولی کارهایی که انجام میشه در حیطه این مدیریت تعریف نشده .. به نظرم بایدمشخص بشه هر فرد کارش چیه !!

1. این مورد رو محمد توضیح خواهد داد.

2. وظایف مدیر روابط عمومی انجمن که من باشم موارد زیر هستش ، سایر مدیران روابط عمومی هم که فعالیتشون تخصصی تر میشه ، وظایفشون به این موارد نزدیک هستش اما به صورت تخصصی و تاکید به یک تالار خاص ..

وظایف مدیر روابط عمومی انجمن:

1- معرفی لینک های پیشنهادی به کاربران تازه وارد

2- جذب کاربران تازه وارد و معرفی آنها به مدیران روابط عمومی تالارها یا مدیران تالارها

3- رسیدگی به بخش مناسبت های انجمن و کمک به ناظر ارشد روابط عمومی در انتشار اطلاعیه های رسمی انجمن

حالا این سوال پیش میاد که آیا به طور مثال من میتونم کار مدیر ارشد را انجام بدم...

در بعضی موارد بله ، طوری که دخالت در کار وی نباشه وایشون رو زیر سوال نبره، خیلی از موارد پیش میاد که مدیر دیگر نیز میتونه پاسخ کاربر رو بده،در این صورت کاربر منتظر نخواهد ماند.

به این مورد میگن همکاری وکمک ،تاجایی که ممکن باشه همکاران این کار رو انجام میدهند ..............

لینک به دیدگاه
1. این مورد رو محمد توضیح خواهد داد.

2. وظایف مدیر روابط عمومی انجمن که من باشم موارد زیر هستش ، سایر مدیران روابط عمومی هم که فعالیتشون تخصصی تر میشه ، وظایفشون به این موارد نزدیک هستش اما به صورت تخصصی و تاکید به یک تالار خاص ..

وظایف مدیر روابط عمومی انجمن:

1- معرفی لینک های پیشنهادی به کاربران تازه وارد

2- جذب کاربران تازه وارد و معرفی آنها به مدیران روابط عمومی تالارها یا مدیران تالارها

3- رسیدگی به بخش مناسبت های انجمن و کمک به ناظر ارشد روابط عمومی در انتشار اطلاعیه های رسمی انجمن

حالا این سوال پیش میاد که آیا به طور مثال من میتونم کار مدیر ارشد را انجام بدم...

در بعضی موارد بله ، طوری که دخالت در کار وی نباشه وایشون رو زیر سوال نبره، خیلی از موارد پیش میاد که مدیر دیگر نیز میتونه پاسخ کاربر رو بده،در این صورت کاربر منتظر نخواهد ماند.

به این مورد میگن همکاری وکمک ،تاجایی که ممکن باشه همکاران این کار رو انجام میدهند ..............

:icon_gol::icon_gol:

فکر نمیکنید حذف پست ها وتاپیک ها و نیز در جایی که مدیران ارشد و ناظر ها حضور دارند از وظیفه همکاران شما نیست ؟؟

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنید حذف پست ها وتاپیک ها و نیز در جایی که مدیران ارشد و ناظر ها حضور دارند از وظیفه همکاران شما نیست ؟؟

مدیران روابط عمومی درتالار هایی که دسترسی دارند میتونند حذف پست انجام بدهند...

میشه مثال بزنید؟:ws37:

لینک به دیدگاه

در تالار هایی که دسترسی داشته باشم هر پست خلاف قانونی ببینم حذف خواهم کرد. وظایف هر مدیر مشخص شده هست پس لطفا دنبال بهانه جویی نباشید.

لینک به دیدگاه
مدیران روابط عمومی درتالار هایی که دسترسی دارند میتونند حذف پست انجام بدهند...

میشه مثال بزنید؟:ws37:

ممنون ستاره جان برای جوابگویی ابهام برطرف شد و سوالات جواب داده شد

همانطور که میدونی این پست شماره 67 میشه در تاپیکی که اسمش هست پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن یعنی وقتی کسی سوالی داره و ابهامی براش هست باید اینجا مطرح کنه و جواب بگیره

من سوال کردم وشما با متانت جواب دادی و خیلی ازت ممنونم ...

لینک به دیدگاه
ستاره هایی که کنار امتیاز کاربرا قرار داره برای چیه؟:JC_thinking:

درود دوست عزیز

سیستم امتیاز دهی به این شکل هست... :a030:

هر 100 امتیاز: اضافه شدن یک مربع سبز پر رنگ: reputation_green.gif

بعد از اینکه تعداد این مربع ها به 5تا رسید.

هر 200 امتیاز یه مربع سبز کمرنگ: reputation_greenh.gif

اینام وقتی 5تا شد،

هر 300 امتیاز یه مربع زرد: reputation_gold.gif

اینام وقتی 5تا شد و 100 امتیاز دیگه هم گرفته شد،

یه ستاره سبز پررنگ اضافه میشه و این مربع ها هم از اول همون روند رو طی میکنن.

ستاره های سبز پر رنگ هم وقتی به 5تا رسید، رنگشون سبز کمرنگ میشه

بعد از 5تا سبز کمرنگ، 5تا ستاره زرد و درنهایت 5تا ستاره قرمز.

لینک به دیدگاه
ممنون ستاره جان برای جوابگویی ابهام برطرف شد و سوالات جواب داده شد

همانطور که میدونی این پست شماره 67 میشه در تاپیکی که اسمش هست پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن یعنی وقتی کسی سوالی داره و ابهامی براش هست باید اینجا مطرح کنه و جواب بگیره

من سوال کردم وشما با متانت جواب دادی و خیلی ازت ممنونم ...

حامد (پیانسیت ) مسئول بخش

انجمن: سوالات، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات درباره انجمن

هستند،ایشون صلاح بدونن میتونن پاسخهایی که مربوط به تاپیک هایی که در این بخش نیست حذف یا انتقال بدهند.

شاید بگین پس مدیران ارشد جاشون کجاست.....

مطمئن باشید مدیران ارشد هم در جریان کار تمام مدیران هستند.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
حامد (پیانسیت ) مسئول بخش

انجمن: سوالات، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات درباره انجمن

هستند،ایشون صلاح بدونن میتونن پاسخهایی که مربوط به تاپیک هایی که در این بخش نیست حذف یا انتقال بدهند.

شاید بگین پس مدیران ارشد جاشون کجاست.....

مطمئن باشید مدیران ارشد هم در جریان کار تمام مدیران هستند.:icon_gol::icon_gol:

مهم اینه که شما به سوال جواب دادین

مهم نیست که منتقل بشه یا نشه ..

منظور من چیز دیگه بود

بازم مرسی

لینک به دیدگاه

در مورد این سوالی که پرسیده شد، تمام گزارشات خونده میشه و رسیدگی میشه. بعضی از گزارش ها بعد از بررسی به این نتیجه میرسیم که اون مطلب گزارش شده مشکلی نداشته.

قرار نیست به تمام گزارش ها جواب مثبت داده بشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
درود...

تشکر من غیرفعاله!!!کلا یه جوری شده .اصلا نمیتونم امتیاز بدم....چرا؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

فکر کنم بهتر بود تو تاپیک مشکلات فنی مطرح میکردید... :ws38:

خلاصه صبر کن تا محمد بیاد جواب بده... :ws3:

لینک به دیدگاه
درود...

تشکر من غیرفعاله!!!کلا یه جوری شده .اصلا نمیتونم امتیاز بدم....چرا؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

میتونی با عکس نشون بدی؟ :ws38:

راستی سعی کن از مرورگر گوگل کروم استفاده کنی که بیشترین سازگاری رو با انجمن داره.

لینک به دیدگاه
خیلی بیخوده، اعصاب منو بهم ریخته مدام اون بالا میاد فکر میکنم پیام جدید دارم. :banel_smiley_4:

اگه تمیز داده بشه از قسمت امتیاز و پیام خیلی هم بد نیست اما الان من که سرگیجه گرفتم :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...