رفتن به مطلب

گفت و گوی به شــــــــــــــــــــ ـــــد تـــــــــــــــــــــ صمیمانه ی بچه های اقتصاد ( ها ها )

*Mahla*

ارسال های توصیه شده

من می رم بخوابم تو ازش سر دربیار بعد برا من تعرف کن..... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

بای بای دوس جونی :icon_pf (44):

باشه تا فردا صب مطلب میخونم راجبش بعد برات تعریف میکنم:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 438
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو میتونی من میدونم

عیب نداره

یخورده بیشتر حوصله کن

امروز سر کلاس اینجوری بودم :w58: البته چشم سمت چپم هم مثل سمت راست باز باز بود و تمام حواسم به استاد ... همه نمودارارو خوب یاد گرفتم جز این cci رو :sigh:

قاطی پاطی توضیح داد :5c6ipag2mnshmsf5ju3 مگه ذهن من چقد جا داره :3384s:

لینک به دیدگاه

واگرایی در شاخص نوسان ساز (مانند از CCI ، Stochastics ، RSI ، RVI ، WPR ، ADX ، MACD و غیره) است که اساسا که در آن قیمت (در uptredn) اوج جدید را می سازد ، اما شاخص نوسان ساز با شکست مواجه را به اوج جدید. به همین ترتیب در یک روند نزولی قیمت پایین جدید اما شاخص را به پایین ترین نرخ های جدید رو به شکست است.

این الگوهای واگرایی بالقوه نشان می دهد که برگشت می گیرد چرا که روند شروع به اجرا خارج از شتاب و واگرایی ها اغلب بسیار قوی سیگنال های برگشت (اما نه هر زمان).

بنابراین گرفتن به سیستم تجاری CCI واگرایی ، آن است که توصیه می شود که دو شاخص CCI شما اضافه کردن یک نمودار (دوره CCI 10 و مدت زمان CCI 60) به دلیل ***** کردن بسیاری از سیگنال های کاذب.

شما می خواهید برای الگوی واگرایی صبر کنید تا در هر دو از این شاخص ها ظهور. شما می توانید تنها یکی از شاخص ، اما استفاده از آن توصیه می شود برای استفاده از هر دو آنها را اگر می خواهید برای شناسایی بهترین سیگنال های بسیار شده است.

دیدن تصویر به عنوان مثال واگرایی با استفاده از CCI 10 ، و 60 CCI.

استفاده از CCI شاخص واگرایی است که یک سیگنال هشدار در زمانی که راه اندازی واگرایی (نگاه کنید به mq4 دلبستگی) وجود دارد. بالاتر بازه زمانی دقیق تر است.

شاخص CCI واگرایی تا 3 تنظیمات قابل تنظیم (سرعت EMA 12 ، آهسته EMA 26 ، SMA سیگنال 9). این را می توان تنظیم کرده است.

CCI به طور منظم MT4 تنها یک تنظیم (دوره 14 به طور پیش فرض).

تنظیمات فوق در شاخص واگرایی CCI (12 ، 26 ، 9) بسیار نزدیک به مدت 10 در CCI.

CCI دوره 60 تا و یا نزدیک به آن چه 3 تنظیمات (CCI واگرایی با هشدار) استفاده کنم؟

به این ترتیب من می توانم دو واگرایی CCI به جدول اضافه کنید و منتظر یک سیگنال تجارت برای هر دو آنها در همان زمان نشان می دهد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

این شاخص خطوط واگرایی در اندیکاتور MACD رسم و سیگنال خرید و فروش با نمایش فلش سبز و قرمز می دهد و این شهر همچنین دارای ساخته شده است در عملکرد هشدار. به عنوان شاخص اصلی ، واگرایی صعودی در خطوط سبز رسم در حالی که واگرایی نزولی با رنگ قرمز رسم شده است. اگر واگرایی کلاسیک است خط خواهد بود جامد و در صورتی که نوع معکوس شده است ، خط قطع خواهد شد. "

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

جان مورفی- حسابی یا لگاریتمی

نمودارهای قیمت به طور معمول دو نوع اطلاعات را در اخیتار بیننده می گذارند : قیمت و زمان. زمان به صورت افقی نشان داده می شود ، که تاریخ ها در پایین نمودار از چپ به راست حرکت می کنند. مقیاس قیمت به صورت عمودی نمایان می شود، از قیمت های پایین تا قیمت های بالاتر. دو روش برای نشان دادن قیمت ها وجود دارد. رایجترین راه با استفاده مقیاس خطی یا لگاریتمی است. در نمودار مقیاس خطی برای مثال، هر افزایش قیمت به صورت یکسان رسم شده است. برای مثال صعود از 10 به 20 همانند صعود از 50 به 60 نمایش داده می شود، در هر دو مورد 10 واحد صعود شکل گرفته که در مقیاس عمودی یکسان نشان داده می شود. این مقیاس خطی رایجتر است. نوع دیگر از مقیاس ها، مقیاس لگاریتمی است.

در نمودارهای لگاریتمی تغییرات قیمت به صورت درصدی اندازه گیری می شود. به بیان دیگر، حرکت قیمت از 10 تا 20 بسیار بزرگتر از حرکت قیمت از 50 تا 60 نشان داده می شود. دلیلش این است که از لحاظ درصدی، صعود از 50 تا 60 معادل 20 درصد رشد است اما صعود از 10 تا 20 معادل 100 درصد صعود است. نمودارهای لگاریتمی بر اساس صعود درصدی ایجاد شده اند و صعود از 10 تا 20 را معادل صعود از 50 تا 100 نمایش می دهد.

به صورت عمومی، تفاوت مابین دو مقیاس برای دوره های زمانی کوتاه مدت خیلی اهمیتی ندارد. بیشتر تحلیلگران همچنان از مقیاس حسابی برای تحلیل هایشان استفاده می کنند. اما تفاوت در نمودارهای بلند مدت تر اهمیت بیشتری دارد. در یک نمودار لگاریتمی، صعود متوالی قیمت در مقایسه با حرکتهای ابتدایی قیمت کوچکتر نمایان می شود. در نتیجه، خطوط روند در نمودارهای لگاریتمی بسیار سریعتر شکسته می شوند. هیچ جواب قطعی وجود ندارد که نشان دهد کدام تکنیک برتر است. برای بیشتر نمودارهایی که من استفاده می کنم نمودارها حسابی هستند. با این حال ، نگاه کردن به هر دوی این نمودارها برای انجام تحلیل های بلند مدت تر ایده ی بسیار خوبی است. نرم افزارها تغییر مقیاس نمودار را به سادگی انجام می دهند.

نوشته جان مورفی

linearchart.gif

نمودار با مقیاس حسابی

logchart.gif

نمودار با مقیاس لگاریتمی

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

ماهرخ امروز رفتم نمایشگاه کتاب بجنورد ... میخواستم چند کتاب درباره رشته خودم بخرم به ویژه کتاب جان مورفی رو :hanghead:

با نهایت تعجب یه دونه کتابم پیدا نکردم که کلا موضوعش راجب اقتصاد باشه :sigh:

و خیلی عصبی رفتم اعتراضمو به مسئولای نمایشگاه رسوندم :3384s:

کم مونده بود چندتا فحشم نسیبشون بکنم looky.gif

توجه کردی هیچ به رشته اقتصاد اهمیت نمیدن ؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...