رفتن به مطلب

آخرین جنایت من..........

ارسال های توصیه شده

آقا اول منو شطرنجی کنید بعد می گم.............

راستش قضیه از اونجایی شروع شد که، مادربزرگ و عمم و پدربزرگم پا شدن اومدن خونه ما.

من به شخصه دل خوشی ازشون ندارم.

راستش می خوام سر به تنشون نباشه.:167:

یاد یه قضیه ای افتادم : یه بار رفتم خونه مادربزرگ طرف پدری. از اونجایی که اصلا علاقه ای به موندن اونجا نداشتم ولی به اجبار ددی موندم. واسه اینکه یکم دلم خنک شه، گفتم ظرفا رو بدین من جمع کنم. اونا با خیال راحت که من کاری شدم دادن به من. منم برداشتم و رفتم تو حیاط و اونا رو از دستهام ولشون کردم.:whistle: صدای شکستن فک کنم تا 6 تا خونه اونور تر هم رفت. خلاصه دیگه جرئت نکردن کاری به من بگن چون شدیدا خسارت وارد می کردم.lol.gif

لینک به دیدگاه

برم سر ماجرای خودمون.

این جماعت قدر نشناش اومده بودن خونمون. سر یه قضیه ای من به اونا اعتراض کردم. بابام با عمم و مادربزرگم شروع کرد به جر و بحث. همین جا اعلام می کنم که کاملا حق با من بود که پدرم هم انگار منتظر بود این بحث پیش بیاد تا حرفاشو بزنه خلاصه ما شدیم سبب خیر.:girl_blush2:

بعد یکی از رفقای بابام همون شب اومد و بابام رفت بیرون. وقتی بابام اومد گفت که عمه و اینا کوشن ما هم گفتیم تو اتاق. بابام گفت نیستن و ماشینشونم نیس. تازه دوگوله افتاد خانم خانم ها قهر کردن و بی خبر رفتن. آقا وقتی شنیدیم رفتن من به شخصه همون جا که نشسته بودم حرکات موزون انجام دادم.:2eaoapgxehimkak1y7e

لینک به دیدگاه

فردای اون روز بابام اونا رو به شام دعوت کرد. البت مثل اینکه کلی هم منت کشی کرده بود.

خلاصه مامان من داشت براشون آبگوشت می پخت. بابام زنگ زد و براشون میوه سفارش دادو کلی تشریفات دیگه. من و مامانم و خواهرم حسابی اعصابمون به هم ریخته بود. ما هیچ کدوم چش دیدن اونا رو نداشتیم. اونا هم همین طور بودن. بیشتر میومدن خونه ما تا اذیت کنن. آقا من اون شب کینه شدیدی کردم. گفتم باید حال اینا رو به هر قیمتی شده بگیرم.:gnugghender: یهو یه فکریبه سرم زد. پا شدم یواشکی رفتم تو آشپزخونه و قوطی نمک و فلفل رو برداشتم:evilsmile:. در قابلمه رو باز کردم و به اندازه ای که دلم خنک شه توش ریختم. در بستم و در رفتم.:whistle: اما احساس کردم هنوز کامل تخلیه نشدم. دوباره رفتم تو آشپزخونه و فلفل رو برداشتم و به طرز بی رحمانه ای توی قبلمه غذا خالی کردم.14k8gag.gif بعد مزه کردم. دیدم واقعا نزدیک به غیر قابل تحمل شده. در قابلمه رو بستم و خوش خوشان رفتم توی اتاقم. اینقدر دلم خنک شده بود که خدا می دونه.

لینک به دیدگاه

خلاصه با مامانمم هماهنگ کردم که یه وقت گاف نده.

پاسی از شب گذشت و اینا نیومدن.:banel_smiley_4:

نصفه شب شد و اینا نیومدن.:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

فردا صب شد و اینا نیومدن.:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

حالا قراره خودمون این غذا رو بخوریم.:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لعنت به این فامیل ما که زمانی که باید بیان نمیان، زمانی هم که نباید بیان میان.

راس می گن انتقام شمشیر دو لبسicon_razz.gif

لینک به دیدگاه

هَی وایِ من

دیگه اینکارو نکن بجاش تو کیفشون موش زنده بزار

یا تو کفششون میخ بزار

...

اینا بهتره حداقلش ضررش فقط نصیب اونا میشه :14k8gag:

لینک به دیدگاه
:w58:

ایضا منم عنوان تاپیک رو دیدم این شکلی شدم533919_nutssmiley.gif

حالا انتقالش بدم بخش سرگرمی ها یا مشاوره الان؟:th_scratchhead:

لینک به دیدگاه
ایضا منم عنوان تاپیک رو دیدم این شکلی شدم533919_nutssmiley.gif

حالا انتقالش بدم بخش سرگرمی ها یا مشاوره الان؟:th_scratchhead:

به نظرم پری یه 50 جلسه مشاوره براش درنظر بگیر بعدا ببینیم چی میشه:ws3:

لینک به دیدگاه
هَی وایِ من

دیگه اینکارو نکن بجاش تو کیفشون موش زنده بزار

یا تو کفششون میخ بزار

...

اینا بهتره حداقلش ضررش فقط نصیب اونا میشه :14k8gag:

اوه نه باباw58.gif

موش اگه دربره بیاد تو خونه قایم شه من چه کنم؟؟!!!!

تازه اگه میخ بزارم بعد تا یک دو سالی خودشو می زنه به مریضی و بابامو می تکونه و پول دوا دکتر الکی می گیره!!

می خواستم یه لنگه کفششو بلند کنم بعد بندازم بیرونbiggrin.gif

لینک به دیدگاه
اولیشو بگو....... باید ریشه یابی کنیم.

یک تنفر ذاتی و بالفطره و بالقوه:girl_in_dreams:

از بس اذیت کردن اینجوری شدم

شما که نمی دونید چه موجوداتی خبیسی هستن

اگه می خوای یه تایپیک بزارم از کارایی که تا حالا کردن؟؟

لینک به دیدگاه
تو لباس شــخصی خوبی میشی ماهــرخ....

حتما یه سری به من بزن.

هستم اسی جونم

شوما که در اولویت اهداف و چشم انداز برنامه های من (لیست سیاه) هستید:ws43:

چنان با کله بیام سمت شما که کلا تغییر دکور بدید عزیزم biggrin.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...