رفتن به مطلب

عضویت طلایی در انجمن نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام

طرح خوبیه

فقط تا حد امکان ماکزیمم امکانات تشویقی رو اختصاص بدین...اختلافش با کاربر ویژه یا فعال فاحش بشه...

ممنون از تلاش دوستان:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
طرح خیلی خوبیه که هدفش بالا بردن انگیزه اعضا برای فعالیت + بیشتره فقط به نظر من اگه به جای محدودیت در دسترسی به مطالب انجمن که هدفش به اشتراک گذاری برای همست یه سری امکانات بیشتر برای اعضای طلایی در نظر بگیرین بهتر نیست؟(سیاست تشویقی نه تنبیهی)...فکر کنم همون انگیزه هم ایجاد بشه...ممنون:a030:

پیشنهاد خوبیه.

تو مطالب انجمن محدودیت اعمال نمیشه. همین روال فعلیش رو طی میکنه انجمن. او فضا واسه امکانات بیشتره در اصل. :a030:

البته فعلاً تو مرحله آزمایشی این امکانات نیست و تو افتتاح رسمیش امکانات مختلفی داده میشه :a030:

اونوقت من که فقط 2 ستاره دارم هم میتونم عضو طلایی باشم؟:cryingf:

باز شدن دسترسی به تعداد ستاره نیست فقط :a030: به فعالیت خوب و مفید تو تالارها هستش :w16:

اندک اندک جمع مستان می روند؟!

فعلاً که کاربرای فعال؛ عطای فروم رو به لقاء ش بخشیدن و اندک اندک دارن خارج می شن!!!:ws37:

تو که میدونی دیگه نگو :banel_smiley_4:

اندک اندک این جمع مثل قبل برمیگردن. :a030:

با سلام

طرح خوبیه

فقط تا حد امکان ماکزیمم امکانات تشویقی رو اختصاص بدین...اختلافش با کاربر ویژه یا فعال فاحش بشه...

ممنون از تلاش دوستان:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تو مرحله آزمایشی امکانات خاصی اضافه نمیشه. ولی تو شروع رسمیش قطعاً این امکانات تشویقی هستش :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

الان تو بخش ویژه ی تالار ها کمو بیش این شیوه پی گیری میشه...یعنی آموزش ها و مقالات هم میره زیر بخش ویژه؟!

به نظرتون تالار ها کمی کچل به نظر نمیان؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

همین الان یه منبع موثق گفتش که جوزف!! جوزف تو به همه زیر و بم تالار ها و طلایی ها و ... دسترسی داری یعنی دسترسی داده میشی یعنی طلایی میشی!!:w02:

وای چه توهمی گاو و گوسفند سگ و گربه با آدم حرف میزنن!!:banel_smiley_52:

من که باور نکردم:sigh:

ولی انقدر تو کار این مدیر تالار شهرسازی موش دووندم:gnugghender: که فک نکنم تا 1000 سال دیگه من طلایی بشم همون نوک مدادی متالیک باقی میمونم و باید آهنگ داریوش رو از انجمن دانلود کنم:(50):

• Like 7
لینک به دیدگاه
الان تو بخش ویژه ی تالار ها کمو بیش این شیوه پی گیری میشه...یعنی آموزش ها و مقالات هم میره زیر بخش ویژه؟!

به نظرتون تالار ها کمی کچل به نظر نمیان؟:JC_thinking:

نه. به وضعیت عادی تالارها دست نمیخوره. چیزی از مطالب عمومی و مقالات و آموزش های تالارها کم نمیشه.

یه سری مطالب خیلی خاص تو اونجا قرار میگیره. بعداً مطالب بخش های ویژه فعلی که تو تالارها هست به اونجا منتقل میشه.

اینکه بخوایم مقالات و آموزش های عمومی رو منتقل کنیم اونجا که دیگه اونجا بخش طلایی یا ویژه ای نمیشه :ws3:

الان ما چجوری بریم بخش صلایی:a030:Ghelyon.gif:ws28:

یعنی الان نیستی؟ :banel_smiley_4:

دسترسی رو واسه همه باز کنین یه مدت ببینیم چی هست اصلا:w12:

ایشالا باز میشه می بینین :ws3: فعلاً اولشه و کچله هنوز :ws3:

ینی هرکی عنوان کاربر فعال رو داشته باشه دسترسی داره؟

نه به عنوان نیست :ws3:

شاید یکی کاربر معمولی باشه و دسترسیش باز بشه. مهم فعالیت مفید تو تالارها هستش. یا شاید برعکس باشه. یعنی یکی کاربر فعال باشه ولی دسترسیش باز نشه. چون مثلاً کلاً فعالیتش تو زمینه اسپم بوده :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بابا وا کنید زود

دلمون اب شد:164:

هی میگید طلایی طلایی

یاد کارت طلایی ایران خودرو می افتم :th_scratchhead:

باز میشه. :ws3:

یعنی همون VIP?

اره :ws3:

این کادو ها که تو این عکس هست فلسفش چیه؟ 164.gif

http://www.noandishaan.com/forums/images/misc/logo.gif

خب همین چیزاس دیگه. :ws3:

راه اندازی عضویت طلایی، فروشگاه و به امید خدا آموزشگاه. :a030:

توش امتیازم بودا، ولی بین راه کش رفتن :whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...