رفتن به مطلب

افشاگری یک روزنامه در مورد دستمزد نجومی فردوسی پور

b-d

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عادل فردوسی پور پس از چند ماه به نوشته یکی از سایت ها که در روزنامه وطن امروز چاپ شده بود واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ عادل فردوسی پور مجری 90 که عادت دارد خیلی هوشمندانه کارهایش را پیش ببرد ، چند ماه پس از اختلاف با روزنامه وطن امروز ، از مسئولان این روزنامه روی آنتن برنامه اش به شیوه خاص خود انتقام گرفت. او این بار چند هفته پس از انتشار یک گزارش ، در یکی از سایت ها که در این روزنامه هم منتشر شده بود و این بار به این بهانه که یکی از علاقمندان به 90 در نامه ای از عادل درباره درآمد میلیاردی اش پرسیده بود تا او فرصتی پیدا کند و جوابی بر اساس اعداد بدهد. او که برنامه اش گفته شده بود درآمد میلیاردی دارد گفت:« ما هر چه برنامه بسازیم تنها برای 120 دقیقه اش پول می گیریم و البته 62 هزار تومان برای هر دقیقه می گیریم که این مطلب نوشته 60 هزار تومان و کم نوشتند اما مجموع برنامه سال 89 ما بر اساس این 62 هزار تومان می شود 258 میلیون تومان.»

او پس از این جدولی از هزینه ها شامل حقوق 15 میلیونی کارمندان ، هزینه ساخت برنامه ، هزینه ساخت دکور ، هزینه سفر به شهرستان ها و... سخن گفت. از اینکه خودش هم حقوقی حدود یک و نیم میلیون تومان در ماه درآمد دارد سخن گفت. البته او در نهایت گفت:«فرق بین دو رقم چیزی نزدیک به 3 میلیون است که اگر دوستان اجازه بدهند ما یک کاری می کنیم دیگر! ما اگر این برنامه را می سازیم. من و همه بچه های تیمم را می گویم ، تنها به عشق شما مردم عزیز است و جا دارد از مدیران سیما هم تشکر کنیم که در این سال ها حمایت کردند تا 90 برنامه ای باشد برای گفتن حقیقت.»

او دقایقی بعد هم درحالی که می خندید ، گفت:« بچه ها می گفتند می شود برای مان گلریزان بگذارند. به قرآن من رویم نمی شود بگویم فیلمبردار مان چقدر می گیرد!»

خبرآنلاین

:w16: :w16: :w16:

لینک به دیدگاه
مسئله اینکه ما چشمامون رو به خیلی از واقعیتها بستیم و نمی دونیم پشت پرده جه خبره..

شما هنوز درگیر این دروغ بزرگ هستید؟؟؟

البته از نظر شما مردم 2 دسته اند:

یا با ما و یا بر ما!!

لینک به دیدگاه

ما داریم به حماقت خیلی ها می خندیم که یکی از راه میرسه یه کمی دولت و دولتی ها رو قلقلک میده میشه بت . لیاقت خیلی ها همینه ..

لینک به دیدگاه
ما سبز نیستیم ما آذری هستیم کسانی که امسال فردوسی پور علیه مون بودند ولی اینبار کور خوندند

سبزها همچین رفتارهایی هم ندارند....

نمیگفتی هم میدونستیم :(87):

لینک به دیدگاه

دعوا نکنین

در سالم نبودن اون نظرسنجی مشهور 90 شکی نیست ؛ ولی فردوسی پور خودش نقشی تو اون اتفاق نداشت ؛ بعد از اون نظرسنجی و چند برنامه بعدش که گزارش های هدف داری پخش کرد دیگه من بی انصافی ازش ندیدم (من ندیدم شایدم بوده) ولی خوب آدم شجاعی هست (لااقل نسبت به بقیه)

یکمی نسبت به ما ترک ها ( b-d عزیز از تو بعیده واژه جعلیه آذری رو به کار ببری:icon_gol:) بد رفتاری کرد ولی اخیرا من همچین چیزی ندیدم ازش و پسر خوبی شده :w16:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دعوا نکنین

در سالم نبودن اون نظرسنجی مشهور 90 شکی نیست ؛ ولی فردوسی پور خودش نقشی تو اون اتفاق نداشت ؛ بعد از اون نظرسنجی و چند برنامه بعدش که گزارش های هدف داری پخش کرد دیگه من بی انصافی ازش ندیدم (من ندیدم شایدم بوده) ولی خوب آدم شجاعی هست (لااقل نسبت به بقیه)

یکمی نسبت به ما ترک ها ( b-d عزیز از تو بعیده واژه جعلیه آذری رو به کار ببری:icon_gol:) بد رفتاری کرد ولی اخیرا من همچین چیزی ندیدم ازش و پسر خوبی شده :w16:

:icon_gol:

باریکلا حامد به خاطر بازی کردن نقش میانجی:ws3:

ولی یه سوال دارم.

واقعا فک میکنی تراکتور طرفداراش از استقلال پرسپولیس بیشتره؟

درباره واژه آذری هم یه توضیح میدی؟

لینک به دیدگاه
باریکلا حامد به خاطر بازی کردن نقش میانجی:ws3:

ولی یه سوال دارم.

واقعا فک میکنی تراکتور طرفداراش از استقلال پرسپولیس بیشتره؟

درباره واژه آذری هم یه توضیح میدی؟

نظر من مهم نیست ولی تو اون نظرسنجی من و ده ها نفری که ازشون پرسیدم نتونستن به گزینه تراکتور رای بدن ولی وقتی به استقلال یا پرسپولیس میزدی فرت میرفت اس ام اس

درباره آذری :

اول اینو بخون:

ما ترک هستيم و در قسمت هاي وسيعي از منطقه (ايران، جمهوري آذربايجان، ترکيه و عراق) به خصوص مرزهاي تاريخي آذربايجان زندگي مي کنيم، اگر بخواهيم به ملت و هويت ملي مان اشاره کنيم بايد بگوييم «ما ترک هستيم» و اگر بخواهيم به محل سکونت خود يا انشعاب و لهجه ترکي خود اشاره کنيم مي توانيم بگوييم که «ما آذربايجاني هستيم» يا « ما ترک آذربايجاني هستيم». مي دانيم که زبان اکثر ترکان ايران به خصوص ساکنين منطقه آذربايجان، ترکي آذربايجاني است و در کنار آن ترکي ترکمني و خراساني و ديگر لهجه هاي ترکي نيز در ايران وجود دارد. لفظ آذري به دو معني بکار مي رود:

1*. آذري به عنوان زبان باستاني جعلي

2. آذري به معني خلاصه شده آذربايجاني.

مصلحت آنست که بخاطر جلوگيري از سوءاستفاده محافل شونيستي، از استفاده لفظ آذري حتي به معني دوم آن نيز خودداري کنيم.

درباره اون * : احمد کسروی اومده ادعا کرده که ماها (یعنی ترک های ایران ) ترک نیستیم و نژادمون آریایی هست و زبانمون لهجه ای از فارسی یعنی آذریه پهلوی هست (نقل به مضمون)

منظور از محافل شونیستی یعنی کسانی (مثلا حداد عادل) که در تلاش برای از بین بردن و حذف تمامی فرهنگ ها و تاریخ های غیر آریایی-پارسی موجود در ایران و گسترش فرهنگ آریایی هست

لینک به دیدگاه
نظر من مهم نیست ولی تو اون نظرسنجی من و ده ها نفری که ازشون پرسیدم نتونستن به گزینه تراکتور رای بدن ولی وقتی به استقلال یا پرسپولیس میزدی فرت میرفت اس ام اس

درباره آذری :

اول اینو بخون:

ما ترک هستيم و در قسمت هاي وسيعي از منطقه (ايران، جمهوري آذربايجان، ترکيه و عراق) به خصوص مرزهاي تاريخي آذربايجان زندگي مي کنيم، اگر بخواهيم به ملت و هويت ملي مان اشاره کنيم بايد بگوييم «ما ترک هستيم» و اگر بخواهيم به محل سکونت خود يا انشعاب و لهجه ترکي خود اشاره کنيم مي توانيم بگوييم که «ما آذربايجاني هستيم» يا « ما ترک آذربايجاني هستيم». مي دانيم که زبان اکثر ترکان ايران به خصوص ساکنين منطقه آذربايجان، ترکي آذربايجاني است و در کنار آن ترکي ترکمني و خراساني و ديگر لهجه هاي ترکي نيز در ايران وجود دارد. لفظ آذري به دو معني بکار مي رود:

1*. آذري به عنوان زبان باستاني جعلي

2. آذري به معني خلاصه شده آذربايجاني.

مصلحت آنست که بخاطر جلوگيري از سوءاستفاده محافل شونيستي، از استفاده لفظ آذري حتي به معني دوم آن نيز خودداري کنيم.

درباره اون * : احمد کسروی اومده ادعا کرده که ماها (یعنی ترک های ایران ) ترک نیستیم و نژادمون آریایی هست و زبانمون لهجه ای از فارسی یعنی آذریه پهلوی هست (نقل به مضمون)

منظور از محافل شونیستی یعنی کسانی (مثلا حداد عادل) که در تلاش برای از بین بردن و حذف تمامی فرهنگ ها و تاریخ های غیر آریایی-پارسی موجود در ایران و گسترش فرهنگ آریایی هست

به خاطر توضیحت ممنون

ولی درباره اس ام اسه اصلا نمیتونم قبول کنم.دلیلت اصلا قانع کننده نیس.

خیلی وقتا شده اس ام اسای 90 این شکلی بشه.

من خودم اون شب 5-6 تا اس ام دادم.دلیور نمیشد.همش هم به استقلال بود.

لینک به دیدگاه
به خاطر توضیحت ممنون

ولی درباره اس ام اسه اصلا نمیتونم قبول کنم.دلیلت اصلا قانع کننده نیس.

خیلی وقتا شده اس ام اسای 90 این شکلی بشه.

من خودم اون شب 5-6 تا اس ام دادم.دلیور نمیشد.همش هم به استقلال بود.

بلی خیلی شده ولی اینبار در مقیاس خیلی شدیدتر بود ، من خودم از 4-5 تا خط بارها فرستادم هیچکدوم ارسال نمیشد ، با 2 تاش زدم پرسپولیس برای امتحان و فورا رفت!

ببین یک شبه میشه همچین توطعه ای برای عادل چید که فرداش همه ترک ها بیان بگن اس ام اسای ما نرفت؟ خوب اگه 10 نفر 1000 نفر 10000 نفر این حرفو میزدن آره ، ولی همه دارن میگن اس ام اسهامون نرفت ، چرا یکم مشکوک نمیشی؟ هممون 1شبه هماهنگ کردیم دروغ بگیم؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...