رفتن به مطلب

اسم خلیج فارس یا دریاچه ارومیه؟

El Roman

هیچ کدوم ناقض اونیکی نیست ، ولی اهمیت یکی براتون بیشتره  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. هیچ کدوم ناقض اونیکی نیست ، ولی اهمیت یکی براتون بیشتره

• 9
    • 31

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حس نژادپرستیه یه پانترک گل کرده. هردوش مهمن، حفظ دریاچه ارومیه یه موضوع داخلی و به شدت مهمه، مهمتر از حفظ حجاب و عفاف، مهمتر از ماه رمضون، مهمتر از توطئه های گروه انحرافی، مهمتر از فتنه؛ به نظر من مهمترین موضوع داخلیه در حال حاضر. حفظ نام خلیج پارس هم یه مسئله بین المللیه که اگه به خوبی حلش نکنن، جلو عربا شکست خوریدم و عربا گستاخ تر شده و یه مدت دیگه جزیره هامون رو هم میگیرن ازمون. هردوش مهمه.

تا یکی میاد حرف منظقی بزنه ، بهش لقب پان ترک می چسبونند !

متاسفم .....

لینک به دیدگاه

هر دو مهم هستن.اسم خلیج فارس فقط یک اسم نیست.اصلا این ها دو موضوع جدا هستند و تاثیری روی هم ندارند.یک موضوع دیپلماتیک برون مرزی رو با یه مسئله زیست محیطی داخلی ممقایسه نکنید.چرا فکر میکنید این جس ناسیونالیستی ما فارس ها هست؟مگه دریاچه ارومیه مال ترک ها هست؟نخیر.دریاچه ارومیه هم مال ایران هست و ترک ها هم ایرانی هستند.هر دو هم برای مردم ایران مهم هستند چون مال ایران هستند.

لینک به دیدگاه
حس نژادپرستیه یه پانترک گل کرده. هردوش مهمن، حفظ دریاچه ارومیه یه موضوع داخلی و به شدت مهمه، مهمتر از حفظ حجاب و عفاف، مهمتر از ماه رمضون، مهمتر از توطئه های گروه انحرافی، مهمتر از فتنه؛ به نظر من مهمترین موضوع داخلیه در حال حاضر. حفظ نام خلیج پارس هم یه مسئله بین المللیه که اگه به خوبی حلش نکنن، جلو عربا شکست خوریدم و عربا گستاخ تر شده و یه مدت دیگه جزیره هامون رو هم میگیرن ازمون. هردوش مهمه.

شما نبودید تو یاهو به من گفتید از ترک ها بدتون میاد؟ الان من نژادپرستم؟ متاسفم براتون

لینک به دیدگاه
سوال:

چطوری میشه از خشک شدن دریاچه ارومیه جلوگیری کرد؟

باز کردن سد ها ، اصلاح پروژه غیر کارشناسانه و ابلهانه پل میانگذر ، انتقال آب از دیگر حوزه های آبریز (ارس و خزر) بارور کردن ابر ها ، دادن وام های بدونه بهره به کشاورزها برای راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای و خیلی کارای دیگه که من شاید ندونم و کارشناس ها حتما بلد هستند ، فقط پول میخواد که نمیدن

لینک به دیدگاه
باز کردن سد ها ، اصلاح پروژه غیر کارشناسانه و ابلهانه پل میانگذر ، انتقال آب از دیگر حوزه های آبریز (ارس و خزر) بارور کردن ابر ها ، دادن وام های بدونه بهره به کشاورزها برای راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای و خیلی کارای دیگه که من شاید نبودنم و کارشناس ها حتما بلد هستند ، فقط پول میخواد که نمیدن

با دیدن این پستت احساس غرور بهم دست داد.واقعا جدی میگم.

تا حالا رفتی شهرداری بگی من فکر میکنم میشه اینجوری به دریاچه ارومیه کمک کرد؟یا هر سازمان دیگه ای.اقدامی کردی؟

لینک به دیدگاه
هر دو مهم هستن.اسم خلیج فارس فقط یک اسم نیست.اصلا این ها دو موضوع جدا هستند و تاثیری روی هم ندارند.یک موضوع دیپلماتیک برون مرزی رو با یه مسئله زیست محیطی داخلی ممقایسه نکنید.چرا فکر میکنید این جس ناسیونالیستی ما فارس ها هست؟مگه دریاچه ارومیه مال ترک ها هست؟نخیر.دریاچه ارومیه هم مال ایران هست و ترک ها هم ایرانی هستند.هر دو هم برای مردم ایران مهم هستند چون مال ایران هستند.

باور کنید هدف جبهه گیری در مقابل خلیج فارس نبود ، باید به روشی توجه ها رو به این سمت هم جلب کنیم

لینک به دیدگاه
با دیدن این پستت احساس غرور بهم دست داد.واقعا جدی میگم.

تا حالا رفتی شهرداری بگی من فکر میکنم میشه اینجوری به دریاچه ارومیه کمک کرد؟یا هر سازمان دیگه ای.اقدامی کردی؟

گفتن نمیخواد ، همه میدونن اینها رو ؛ هر روز میان تو شبکه استانی اینارو میگن و آخر سر میگن منتظر اعتباریم! اعتبارات استانی هم تصویب میشه و به استان نمیرسه ، اعتبارات ملی رو هم که دیدیم مجلس نزاشت ! واقعامثل اینکه دارن تمام تلاششون رو میکنن که دریاچه رو خشک بکنن!

لینک به دیدگاه
شما نبودید تو یاهو به من گفتید از ترک ها بدتون میاد؟ الان من نژادپرستم؟ متاسفم براتون

ای بابا. من گفتم با ترکا شوخی دارم، نگفتم از ترکا بدم میاد. گفتم پانترکا با ما پارسا مشکل دارن. اتفاقا اصلا از ترکا بدم نمیاد. خب این نژادپرستیه دیگه که میگن این یا اون؟ چون که این پارس داره.

تازه حالا که حکومت نه این براش مهمه و نه اون. اون هم موقع انتخابات که رسید یادشون میفته بهش.

دریاچه مهارلو هم خشک شده، کیه که به فریادش برسه؟

لینک به دیدگاه

دریاچه مهارلو هم خشک شده، کیه که به فریادش برسه؟

راجع به حرفی که زدید و داری تکذیب میکنی بحثی ندارم

اما مهارلو؟ مهارلو رو با دریاچه ارومیه مقایسه میکنی؟

آواره شدن فلامینگو ها رو با آواره شدن 13 میلیون نفر مقایسه میکنی؟

دیگه با شما حرفی ندارم جز یک تاسف خیلی خیلی بزرگ

لینک به دیدگاه

دریاچه ارومیه داره نفسهای آخرشو میکشه

اگه برامون مهمه ، اگه داریم فریادهاشو میشنویم ، پس تا جایی که میتونیم کمکش کنیم

چه جوری؟

لااقل میتونیم بقیه رو هم تا جایی که میتونیم آگاه کنیم، فک نکنین کار کوچیکیه

ما تصمیم گرفتیم واسه آواتارمون این عکس زیر رو بزاریم اگه شما هم دوس دارین به جمع ما بپیوندین

دریاچه غمگین رو ، خوشحالش میکنین:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
راجع به حرفی که زدید و داری تکذیب میکنی بحثی ندارم

اما مهارلو؟ مهارلو رو با دریاچه ارومیه مقایسه میکنی؟

آواره شدن فلامینگو ها رو با آواره شدن 13 میلیون نفر مقایسه میکنی؟

دیگه با شما حرفی ندارم جز یک تاسف خیلی خیلی بزرگ

هرجور راحتید.

ایراد شما اینه که نمیگید ایران سرای من است و همه جاش مهمه. همه ش مقایسه میکنید. مهارلو هم به همون اندازه مهمه. اگه برا دریاچه مهارلو همچین عکس العملی نشون میدادید الان کار به اینجا نمیرسید که برا دریاچه ارومیه واویلا واویلا راه بندازید.

متاسفانه تعصب جلوی چشمان شما گرفته و بیش از ملی اندیشیدن، نژادی فکر میکنید. مطمئنم اگه دریاچه ارومیه جایی غیر از ارومیه بود شما همچین عکس العملی نشون نمیدادید.

احتمال خشک شدن دریاچه ارومیه باعث ناراحتیه همه ما شده. همونطور که احتمال عوض شدن نام خلیج پارس.

لینک به دیدگاه

دریاچه بختگان ما رو هم که کلا خشکوندن. ببینیم میشه جلوی خشک شدن دریاچه ارومیه رو گرفت؟!

276616_235571713154100_2434002_n.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کمپین حمایت از طرح آبرسانی به دریاچه ارومیه در فیس بوک

لینک به دیدگاه
متاسفانه تعصب جلوی چشمان شما گرفته و بیش از ملی اندیشیدن، نژادی فکر میکنید.
تو اومدی به من گفتی از ترکا بدت میاد الان تو ملی فکر میکنی من نژادی؟‌ چرا چیزی که هستی رو پنهون میکنی؟ خوب اگه نژادپرستی و میدونی کارت غلطه چرا هستی؟ اگه درسته چرا داری مخفیش میکنی؟ من نه ملی فکر میکنم نه نژادی ؛ من سعی میکنم انسانی فکر کنم ؛ برای من آدم بودن مهمه نه عرب و فارس و ترک و ایرانی و بنگلادشی بودن ، البته مشخصه چیزی که هستم رو دوست دارم ، خیلی هم دوست دارم ، اما معتقدم کسانی که ترک نیستند چیزی رو از دست ندادند چون آدم بودن مهمه ، این من نیستم که شعار میدم هنر نزد ترکان است و بس ؛ شمایی که تو اولین پی امت تو یاهو به من گفتی من از ترکا بدم میاد الان داری میگی ملی فکر کن! ملی گرایی (که همین هم دروغه) با نژادپرست پرستی چه فرقی داره؟ برتری دادن افراد داخل یک خط فرضی با اسم مرز نسبت به افراد بیرونش دقیقا یعنی نژادپرستی

اگه خشک شدن هر دریاچه ی دیگه ای زندگی این حجم وسیع از انسان ها رو به خطر مینداخت ، یا هر اتفاق دیگه ای ، و من میدونستم که میتونم با فریاد زدنش به این همه آدم کمک کنم و نکرده باشم خیلی آدم پستی هستم

ایراد شما هم اینه که فقط میگید همه جای ایران سرای من است ، به عمل کار برآید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...