رفتن به مطلب

کردار مجازی

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

منظورتون از جامعه کجاست؟

شما در کجای جامعه میتونی،بحث های اعتقـــادی،مذهــبی یا سیاســـی انجام بدی؟

حتما کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها !!! (توهم مطلقه)

جامعه فقط به درد کار و امرار معاش میخوره،چون فضای فوق العاده بسته و همراه با خفقانی داره.

از جمع های خانوادگی گرفته تا دوستانه و حتی هم کلاسی! ضمنا دلیلی نداره بخوای همینطوری جلوی هر کسی بحث کنی, از طرف شناخت پیدا کن باش بحث کن.

حالا شما اصرار داری همه جا سیاستو مد نظر داشته باشی,من منظورم روابط اجتماعی بود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 143
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یاد گرفتم اگر کسی ازم دعوت کرد تو یه تاپیک نظر بدم فقط به یه تشکر بسنده نکنم و نظرمو بدم (بقول فکور: اونکه محتاج تشکر من نیست) و بعد از اینکه نظر دادم اول پستم ننویسم مرسی/ممنون/تشکر بخاطر دعوتت و ادامه. این کار جالب نیست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یکی از چیزهایی که خیلی مهمه این لیست دوستان است.....

چرا فکر میکنین،باید لیست دوستانتان از مرز 100 نفر بگذره؟

چرا به هرکسی درخواست دوستی میفرستین،بدون اینکه کوچکترین شناختی ازش داشته باشین.

من خودم فقط درخواست کسانی را قبول میکنم که یا از نزدیک اونها را دیده باشم،یا حداقل گفتگو و مناظره های مختلفی با هم داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

به جای اینکه چند عکس رو در چند تاپیک استارت کنیم بهتره همه رو در یک تاپیک بزنیم. بعضی وقتها که ارسالهای انجمن رو لود میکنم میبینم نصف صفحه مربوط به تاپیک یه نفره.

همینطور بهتره اخبار مربوط به یک موضوع خاص رو در یک تاپیک استارت کنیم. مثلا اخبار خودرو. یا اخبار محیط زیست. لازم نیست برای هر مطلبی حتما یه تاپیک استارت کنیم. اتفاقا خیلی خوبه بتونیم از تاپیک دیگران استفاده کنیم. مثلا اگه یه تاپیک مرجع راجع به موضوعی هست خوب مطالبمون رو به انتهای همون تاپیک اضافه کنیم. مگه یه جستجوی ساده چقدر وقت میگیره.

لینک به دیدگاه
یکی از چیزهایی که خیلی مهمه این لیست دوستان است.....

چرا فکر میکنین،باید لیست دوستانتان از مرز 100 نفر بگذره؟

چرا به هرکسی درخواست دوستی میفرستین،بدون اینکه کوچکترین شناختی ازش داشته باشین.

من خودم فقط درخواست کسانی را قبول میکنم که یا از نزدیک اونها را دیده باشم،یا حداقل گفتگو و مناظره های مختلفی با هم داشته باشیم.

اسی اینو گفتی.....خیر ببینی....

نمی دونم چرا همه انتظار دارن درحواست دوستیشون تایید شه :hanghead:

لینک به دیدگاه

خواهشا هر اهنگی رو تو پروفایل دوستانتون نگذارید! آدم میره پروف دیگران و ممکنه صدای اسپیکرش هم زیاد باشه یه دفعه از ریتم آهنگ بندری :icon_pf (34): شوکه میشه...

:sad0:

بنظرم گذاشتن یه اهنگ ملایم خیلی لذت بخشتره و اگه میخواید اهنگهای شاد بگذارید فقط لینک فلش رو برای دوستانتون بفرستید... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

يه نكته اي كه بعضيا رعايت ميكنن و اكثرا رعايت نميكنن اينه كه موقع خروج از انجمن دكمه خروج رو بزنيد...به خاطر اينكه حداقل 20 دقيقه بعد از بستن صفحه بدون زدن دكمه خروج انجمن شما رو آنلاين نشون ميده و اين خيلي رو اعصابه!!

لینک به دیدگاه

اصرار بر چیزی که خودمون هم میدونیم غلطه چه سودی داره؟

بابا مگه ما کی هستیم که نمیتونیم یه پله به عقب برگردیم و بگیم اشتب کردیم؟

چرا انقدر خودمون رو بزرگ میبنیم که فکر میکنیم اگه یکبار بگیم اشتباه کردیم نظم و ترتیب کائنات به هم میخوره؟

هممون موجودات خاکی کوچک و بی ارزشی هستیم که عمر کوتاهی داریم. اتفاقا با اینکارها بزرگی هیچ انسانی ثابت نمیشه.

من جدا دارم برای برخی نگران میشم. کسی که شهامت پذیرش اشتباهات خودش رو نداشته باشه به طور قطع آینده سیاهی داره.

بابا هیچ کس مطلق نیست. من تو همین مدت کوتاه مدیریتم کلی اشتباه کردم و به تعداد زیادی از اونها هم اعتراف کردم. همه منو ببینید. در صحت و سلامت کامل عقلی و جسمی دارم این مطالب رو تایپ میکنم و نه نزد کسی کوچیک شدم، نه زخمی شدم، نه فلج شدم و نه منزلت خودم رو نزد دیگران از دست دادم.

البته نمیگم همیشه اعتراف کردم. خیلی وقتها هم غرور باعث شده اصرار بر درست بودن تفکر، نظر و یا عملی که خودم هم بر غلط بودنش اذعان دارم با دستاویز قرار دادن همه چیز تا کار به جاهای باریک کشیده شده ادامه پیدا کنه ولی از مواضع خودم پایین نیومدم. علتش هم غرور بود و بس. خودبرتر بینی و غرور که البته مضحک و خنده داره.

یه کم افتاده تر. یه کم با تواضع و خشوع بیشتر. یه کم آرومتر. این ادعای فیلسوف بودن و علامه بودن رو بزاریم کنار.

اتفاقا چند روز پیش ها به یه نفر میگفتم من خیلی از حرفای سجاد رو تو پست هاش نمیفهمم. میخوام بیاد یه خورده از ادبیاتش یاد بده به من. خوب چه ایرادی داره. اینکه تا آخر نفهمم چی میگه و پای پستهاش تشکر کنم خوبه؟ یا اینکه بفهمم و شاید بتونم تبادل هم باهاش داشته باشم؟

فیلسوفان بزرگوار بیاید با ما نهضتی ها نهضتی و خاکی رفتار کنید. هرجا بلت نیستیم بگیم فلانی من بلت نیستم. یا من اشتباه فکر کردم. الان که شما توضیح دادید متوجه شدم شما درست میگید. جان من امتحان کنید. به خدا کره زمین از مدار خارج نمیشه یا خورشید خاموش نمیشه. یه بار امتحان کنید ببینید کدومش بهتره.

کلا اینکه از خودگذشتی مگه بده؟ هیچ آسیبی به انسان حداقل تو این فضای مجازی نمیرسونه. تازه کلی هم آدم رو بزرگ میکنه. با معرفتها همیشه عزیز و معزز هستن. یه خورده با معرفت باشید. حتی در مقابل کسانی که نمیشناسیدشون. انقدر لجم میگیره بهم دیگه میگیم شما کم آوردی و فلان. بابا مگه مسابقه است؟ مگه شما که زیاد آوردی چی شد؟ خیلی زیاد حرف میزنم این روزها نه؟ علت داره. برخی از دوستان میدونن.

لینک به دیدگاه

اگه دیدید طرف اشتباه کرده و اشتباهش هم محرز شده قرار نیست هی چوب بکنید و بزنید تو ملاجش. خوب اشتباه کرده یا میکرده تموم شده رفته. چرا باید اشک یارو رو در بیاریم یا کلی کوچیکش کنیم؟ حتی اگه احساس میکنید که خودش به اشتباه خودش پی برده یه کاری نکنید که اعتراف براش سخت بشه. هر کسی هم یه غروری داره. بزرگواری در اینه که نزاریم کسی احساس حقارت کنه. نه اینکه کمک کنیم همچین حسی رو پیدا کنه.

لینک به دیدگاه
که چی بشه؟؟

که پرخاشگری از بین بره.که ادما لطیف بشن.مهربون بشه.تمرین مهربونی بشه.که شاید روزی بیاد که دیگه کسی کسی رو اذیت نکنه.کسی کس دیگه رو نزنه.

خو چیه تخیلم که مال خودمه.میتونم تصورش کنم که لااقل برا خودم:hanghead:

لینک به دیدگاه
که پرخاشگری از بین بره.که ادما لطیف بشن.مهربون بشه.تمرین مهربونی بشه.که شاید روزی بیاد که دیگه کسی کسی رو اذیت نکنه.کسی کس دیگه رو نزنه.

خو چیه تخیلم که مال خودمه.میتونم تصورش کنم که لااقل برا خودم:hanghead:

اره میتونی فقط واسه ادمایی که بی لیاقتن هم یه ظرفیتی در خودت ایجاد کن که تو پرت نخوره...

لینک به دیدگاه
اره میتونی فقط واسه ادمایی که بی لیاقتن هم یه ظرفیتی در خودت ایجاد کن که تو پرت نخوره...

همه لیاقت محبت رو دارند.چون انسان هستند.اون افرادی که منظورته اتفاقا فروغ بیشتر به محبت نیاز دارن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...