رفتن به مطلب

رشته ورزشی تون چیه؟

MOJTABA 77

ارسال های توصیه شده

سیلاااااااام:icon_redface:

من ورزشایه زیادی رو تجربه کردم از شش سالگی ژیمناستیک کار میکردم بعد که نقل مکان کردیم ولش کردم:Ghelyon: بعد رفتم سراغ فوتبال به حدی بازیم خوب بود که تصمیم گرفته بودم برم تیم نونهالان بازی کنم که قسمت نشد:banel_smiley_4:

بعد یکم که گذشت رفتم سراغ کشتی خیلی ادامش ندادم ولی یادمه اون موقع تومحل مسابقات برگزار میکردیم:ws3:

بعد هندبال ووالیبال و تجربه کردم .:dancegirl2:

چند ماه باشگاه بسکتبال میرفتم ، یادمه اون موقع من کوچیک بودم ولی تو تیم جوونای اون باشگاه بازی میکردم.

سوم راهنمایی بودم که تو مدرسمون ابتکار به خرج دادیم یه استاد اوردیم توی سالن امتحانات که البته اون موقع انباری شده بود کلاس تکواندو تشکیل دادیم نمیدونم کمربند سبز ،قهوه ای ،نارنجی تا همین جاها ادامه دادم:4chsmu1:

شطرنجم که یه زمان خوراکم بود که با نامردی نذاشتن تو مسابقات اول شم.

بعد دیگه اخرای دبیرستان تنبل شدیم وورزش وگذاشتیم کنار.:ws17:

الانم انباری خونه رو کردم باشگاه وقت کنم اونجا ورزش میکنم ، به اشناها هم تخفیف میدم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبلا خیلی قبل یعنی والیبال که خیلی دوسش داشتم تا مسابقات شهری فقط پیش رفتم:icon_pf (34):

یه مدتم تکاوندو کار کردم که خیلی دوس داشتم اونم ولی به دلایلی علی رغم علاقه شدید نرفتم:ws44:

یه کم کوتاه مدت ایروبیک و الانم تصمیم به شنا دارم:w16::ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

من یک سال ژیمناستیک کار کردم بعد از اون یک دوره کوتاه رفتم شنا و بعد اون رفتم رشته پرورش اندام فوتبال و والیبال هم مورد علاقه من هستند و به صورت غیر حرفه ای دنبال میکنم درحال حاضر میخوام برم فیتنس :a030:

لینک به دیدگاه
من یک سال ژیمناستیک کار کردم بعد از اون یک دوره کوتاه رفتم شنا و بعد اون رفتم رشته پرورش اندام فوتبال و والیبال هم مورد علاقه من هستند و به صورت غیر حرفه ای دنبال میکنم درحال حاضر میخوام برم فیتنس :a030:

اییییییییول

من چند دوره ای هم شنا کار کردم

والیبال هم کار کردم

لینک به دیدگاه

بدمینتون رو از دوران راهنمایی شروع کردم. سال پیش هم تو مسابقات دانشجویی سوم شدم. :ws37:

گاهی دوچرخه سواری هم میرم.

مربی ایروبیک هم هستم.

گروه کوهنوردی هم عضو هستم.

لینک به دیدگاه

من از بچگی به ورزش های رزمی علاقه داشتم

وقتی تهران بودم کاراته سبک کیوکوشین میرفتم تا دان 2 رو گرفتم و وقتی رفتیم کاشان برای زندگی چون توی کاشان این سبک کاراته رو نداشت رفتم تکواندو تا کمربند قرمز رو گرفتم و بعدش به دلیل مشکلات دیگه نتونستم ادامه بدم

مدال نقره استانی رو هم دارم توی تکواندو....

مدال برنز مسابقات بین باشگاهی تهران رو توی کاراته دارم

لینک به دیدگاه

تو مدرسه والیبال بازی میکردیم ...البته نه اینکه در حد بازی باشه ....حرفه ای بود تقریبا تقریبا دو سالی کار کردم و بعدش قرار داد مدرسه با باشگاه تمدید نشد و منم دیگه بیرون ادامش ندادم

حدود 6 سال اسکیت و دنبال کردم ...حرکات نمایشی ...ولی مچ پام آسیب دید و یه مدت زیادی گذاشتم کنار و الانم گاهی تفریحی بازی میکنم پیست خوب نزدیک خونمون نیست که بشه بازم خوب کار کرد :no:

شنا هم بلدم اما هیچ وقت حرفه ای دنبالش نرفتم

الانم سه سال کنگ فو کار میکنم اول سبک فایتینگ بودیم که در حال حاضر به خاطر مسابقات مثل اینکه رفته زیر مجموعه ووشو و اسمشم یه کم تغییر کرده

ولی تو همه اینا فقط اسکیت و خیلی دوس داشتم واقعا عالی بود

لینک به دیدگاه
تو مدرسه والیبال بازی میکردیم ...البته نه اینکه در حد بازی باشه ....حرفه ای بود تقریبا تقریبا دو سالی کار کردم و بعدش قرار داد مدرسه با باشگاه تمدید نشد و منم دیگه بیرون ادامش ندادم

حدود 6 سال اسکیت و دنبال کردم ...حرکات نمایشی ...ولی مچ پام آسیب دید و یه مدت زیادی گذاشتم کنار و الانم گاهی تفریحی بازی میکنم پیست خوب نزدیک خونمون نیست که بشه بازم خوب کار کرد :no:

شنا هم بلدم اما هیچ وقت حرفه ای دنبالش نرفتم

الانم سه سال کنگ فو کار میکنم اول سبک فایتینگ بودیم که در حال حاضر به خاطر مسابقات مثل اینکه رفته زیر مجموعه ووشو و اسمشم یه کم تغییر کرده

ولی تو همه اینا فقط اسکیت و خیلی دوس داشتم واقعا عالی بود

:sad0: :banel_smiley_52:فاصله قانونی رو از بچه ها رعایت کن :vahidrk:
لینک به دیدگاه
:sad0: :banel_smiley_52:فاصله قانونی رو از بچه ها رعایت کن :vahidrk:

:texc5lhcbtrocnmvtp8

وا!!! چرا همچین میکنین خو!

آدم خوری که یادمون نمیدن مثل تکواندوئه دیگه ....چرا جو سازی میکنین :biggrin::lol:

لینک به دیدگاه
من از بچگی به ورزش های رزمی علاقه داشتم

وقتی تهران بودم کاراته سبک کیوکوشین میرفتم تا دان 2 رو گرفتم و وقتی رفتیم کاشان برای زندگی چون توی کاشان این سبک کاراته رو نداشت رفتم تکواندو تا کمربند قرمز رو گرفتم و بعدش به دلیل مشکلات دیگه نتونستم ادامه بدم

مدال نقره استانی رو هم دارم توی تکواندو....

مدال برنز مسابقات بین باشگاهی تهران رو توی کاراته دارم

ایو تو هم تکواندویی بودیو خبر نداشتم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3 تکواندو محبوبترین رشته رزمی جهانه:yes:

لینک به دیدگاه
اییییییییول

من چند دوره ای هم شنا کار کردم

والیبال هم کار کردم

من هم شنا رو خیلی دوست دارم ولی فرصت اینکه برم و اون رو کامل یاد بگیرم رو ندارم:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...