رفتن به مطلب

مسابقه اطلاعات عمومی (دور دوم)

ارسال های توصیه شده

حالا که جواب دادید میشه راجع به سوال صحبت کرد:

1- شما گفتید زنان رومی و هیچ محدوده ای از قبیل اکثر زنان رومی، اقل زنان رومی، زنان مایه دار رومی، زنان گدای رومی و ... قائل نشدید. در حالی که تو جواب صریحا گفتید زنان مایه دار. و همه میدونیم که توی هر جامعه، مایه دارها اقلیتند.

2- اونی که آفتاب و مهتاب نبینه رنگ پوستش معمولی میمونه و به رنگ پوستش میگن طبیعی، نمیگن رنگ پریده.( حتی اگه بین یه عده آدم که رنگ پوستشون سرخ یا زبر باشه، به دسته ی اول میگن معمولی و به دسته ی دوم میگن سوخته و سبزه)

اعتراض دارم.....

سلام:icon_gol:

سوال و جواب رو من به صورت برداشتی از یک منبع معتبر که همون کتاب چاپ شده و موجود در کتابخونه ی ملی برنداشتم که بشه روش اعتراض کرد!!سوال و جواب دقیقا به همین شکل تو کتاب موجوده و قابل اثبات.

تو اون کتاب منظورش رنگ پریدگی کل رومیان بوده که نسبت به دیگر قبایل امپراتوری رم باستان اشرافی تر زندگی میکردند نه گروه خاصی از رومیان!ذکر هم شده که اون زمان این رنگ پریدگی به عنوان یک علامت خاص تلقی میشده...

تا جایی هم که من یادمه حداکثر زمان اعتراض به سوال 24 ساعت بعد از طرح تازه واسه مهلت 3 روزست که اگه مثل دور قبل شما مشکل داشت عوض بشه...

بازم گروه ما تابع نظر میلاد و محمد ادمین میباشد:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 847
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوال و جواب رو من به صورت برداشتی از یک منبع معتبر که همون کتاب چاپ شده و موجود در کتابخونه ی ملی برنداشتم که بشه روش اعتراض کرد!!سوال و جواب دقیقا به همین شکل تو کتاب موجوده و قابل اثبات.

(خب سوالی که اونجا مطرح شده فقط بعنوان یه تیتر استفاده میشه):icon_gol:

تو اون کتاب منظورش رنگ پریدگی کل رومیان بوده که نسبت به دیگر قبایل امپراتوری رم باستان اشرافی تر زندگی میکردند نه گروه خاصی از رومیان!ذکر هم شده که اون زمان این رنگ پریدگی به عنوان یک علامت خاص تلقی میشده...

(منظور اون کتاب رو که من نمیدونستم... شما باید درست بهم منظورش رو میرسوندی(توسوال) مثلا یپرسیدید: چرا زنان رومی نسبت به بقیه ی زنان رم، رنگ پریده تر بودند؟ چون اگه من بعنوان یه غریبه برم تو روم و رنگ صورت زنا رو ببینم فکر میکنم این رنگ عادی صورت این زنائه و در ضمن رنگ پریدگی اصطلاح خوبی برای این چیز نیست):icon_gol:

تا جایی هم که من یادمه حداکثر زمان اعتراض به سوال 24 ساعت بعد از طرح تازه واسه مهلت 3 روزست که اگه مثل دور قبل شما مشکل داشت عوض بشه..

(سوالش طوری بود که بعد از جواب دادن شما معلوم شد میشه اعتراض کرد مگر نه تا حالا من اعتراضی به خود سوال نداشتم):icon_gol:

:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببخشید که ما سوالاتمونو نذاشتیم .... من که اینترنتم قطع بود .. هم گروهی هم که مراسم بودن .. منم بعدش رفتما:ws3:

به هر ترتیب از میلاد جان ممنون بابت زحمتش و به گروه رقیب هم تبریک میگم:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
بستگی به بازی داره ...

در کمترین حالت اینه

-----------

اگه سفید بازیو شروع کنه

سفید 3 حرکت

سیاه 2 حرکت

متاسفانه اشتباه جواب دادین.

با دو حرکت از هر کدوم هم امکان مات کردن هست.

روش مات با دو حرکت:

حرکت 1 مهره سفید: سرباز واقع f2 به f3

حرکت 1 مهره سیاه: سرباز e7 به e6

حرکت 2 مهره سفید: سرباز g2 به g4

حرکت 2 مهره سیاه: وزیر سیاه از e8به h4

این کمترین تعداد حرکات ممکن برای مات کردنه.

• Like 8
لینک به دیدگاه
حالا که جواب دادید میشه راجع به سوال صحبت کرد:

1- شما گفتید زنان رومی و هیچ محدوده ای از قبیل اکثر زنان رومی، اقل زنان رومی، زنان مایه دار رومی، زنان گدای رومی و ... قائل نشدید. در حالی که تو جواب صریحا گفتید زنان مایه دار. و همه میدونیم که توی هر جامعه، مایه دارها اقلیتند.

2- اونی که آفتاب و مهتاب نبینه رنگ پوستش معمولی میمونه و به رنگ پوستش میگن طبیعی، نمیگن رنگ پریده.( حتی اگه بین یه عده آدم که رنگ پوستشون سرخ یا زبر باشه، به دسته ی اول میگن معمولی و به دسته ی دوم میگن سوخته و سبزه)

اعتراض دارم.....

:icon_gol::icon_gol:

آیا اگه من جواب درست رو نمیدادم، شما حتی فکرش رو هم میکردید که اشتباه جواب دادید؟؟؟:icon_gol:

قطعا نه دوست من:icon_gol: البته این جمله رو تا جایی که من فهمیدم افرادی زیاد گفتند و آلبرت هم جزوشون هست اما ایمیایلنو چون زودتر از آلبرت زندگی کرده جواب اون صحیح تر به نظر میاد ضمن اینکه در سوال حرف از اولین نفر به میان نبود:icon_gol::icon_gol:

تا جایی هم که من یادمه حداکثر زمان اعتراض به سوال 24 ساعت بعد از طرح تازه واسه مهلت 3 روزست که اگه مثل دور قبل شما مشکل داشت عوض بشه...

برای بار چندم هم میگم هدف تو این مسابقه بودن در کنار دوستان و یالا رفتن اطلاعات عمومی هست ضمن اینکه تیم حریف تیم بسیار خوبی هست ولی یه اشتباه کرد واونم اینکه زودتر از موعد جواب مسابقه رو اعلام کرد ضمن اینکه مورد مشابه در همین مسابقه بود واشتباه هم جزئی از مسابقه هست و همونطور که همگروهیم اعلام کرد در این زمینه کاملات تابع رای داور هستیم:icon_gol::icon_gol:

و رقابت با تیم جریان برامون بسیار خوب بود.

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا خوب لینک بزار الان تازه دیدم سوالت رو:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

رافائل فان در فارت (هلند / رئال مادرید) میباشد؟؟؟

جوابتون درسته:w00:خودت بگرد دههه

میلاااااااااااد من فردا اصلاً وقت طرح سوال ندارم...

• Like 1
لینک به دیدگاه
جوابتون درسته:w00:خودت بگرد دههه

میلاااااااااااد من فردا اصلاً وقت طرح سوال ندارم...

ای بابا عجب رقابتی شده!!!

منم فردا شب دارم میرم مسافرت شاید نیام نت.اگه نبودم به ونوس بگو جواب بده.حالا باز سوال طرح میکنم میگم.

میتونی انصراف بدی:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

1- جنس اصلی کلاویه های پیانو از چیست؟

تیم صف شکن در مورد سوال 1 بفرمایید که این سوالی که پرسیدین در مورد تموم پیانو ها صدق میکنه یا نوع خاصی مد نظرتونه؟ چون توی انواع مختلف فرق میکنه جنسش :ws38:

• Like 6
لینک به دیدگاه
تیم صف شکن در مورد سوال 1 بفرمایید که این سوالی که پرسیدین در مورد تموم پیانو ها صدق میکنه یا نوع خاصی مد نظرتونه؟ چون توی انواع مختلف فرق میکنه جنسش :ws38:

در انواع پیانوها جنسش فرق میکنه، ولی جنس اصلیش چیه؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

3.در دیوان حافظ کلمات"سارا" و "آسمان" چند بار تکرار شده اند؟

آقا ما به این سوال اعتراض داریم

این که سوال اطلاعات عمومی نیست

مثلا ما میگیم واژه "جادوغی" چند بار در یک کتاب تکرار شده؟

شما راهی نداری جز شمارش:banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
در انواع پیانوها جنسش فرق میکنه، ولی جنس اصلیش چیه؟

گرفتی مارو ؟! :banel_smiley_4:میگی جنسش فرق میکنه بعد میگی جنس اصلی ش چیه ؟!! منظورت از جنس اصلی چیه ؟ یعنی این جنس توی همه شون بکار رفته ؟! بعد اینکه کجای کلاویه منظورته ؟ اون جور که من گشتم به نظر میرسه هر قسمتش میتونه از یه جنس متفات باشه!

اون جایی که منظورته با عکس نشون بده ، تکلیف مارم در مورد "جنس اصلی" مشخص کن که منظورت چیه.

آقا ما به این سوال اعتراض داریم

این که سوال اطلاعات عمومی نیست

مثلا ما میگیم واژه "جادوغی" چند بار در یک کتاب تکرار شده؟

شما راهی نداری جز شمارش:banel_smiley_4:

خب شما اینو نپرسیدین به ما چه...جادوغی رو مرحله بعد میپرسیم! :4chsmu1:

بعدشم دیوان حافظو همه توی خونه شون دارن یه چیز خیلی عمومیه ، از توی کلیله و دمنه که نمیخوای بگردی :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

ینی میگی یه کتا 500 صفه ای بذاریم جلومون بشمریم ببینیم سارا چندبار تکرار شده توش؟:w74:

اطلاعات عمومیه دیگه:banel_smiley_4:

گرفتی مارو ؟! :banel_smiley_4:میگی جنسش فرق میکنه بعد میگی جنس اصلی ش چیه ؟!! منظورت از جنس اصلی چیه ؟ یعنی این جنس توی همه شون بکار رفته ؟! بعد اینکه کجای کلاویه منظورته ؟ اون جور که من گشتم به نظر میرسه هر قسمتش میتونه از یه جنس متفات باشه!

اون جایی که منظورته با عکس نشون بده ، تکلیف مارم در مورد "جنس اصلی" مشخص کن که منظورت چیه.

ببین یه جنس اصلی داره

یه جنسی داره که شبیه سازی شده ی اون اصلیس

بیشتر ازین راهنمایی تابلو میشه:4chsmu1:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ببین یه جنس اصلی داره

یه جنسی داره که شبیه سازی شده ی اون اصلیس

بیشتر ازین راهنمایی تابلو میشه:4chsmu1:

خب سوالتونو درست بپرس از اول :w00:

ینی میگی یه کتا 500 صفه ای بذاریم جلومون بشمریم ببینیم سارا چندبار تکرار شده توش؟:w74:

اطلاعات عمومیه دیگه:banel_smiley_4:

ما اعتراضمونو پس میگیریم

ولی مثلا اگه 40 تا بیت باشه که کلمه سارا توش تکرار شده باشده باید عین 40 تا بیت رو به ما معرفی کنید:ws37:

اعتراضتونم پس نگیرید مسئله ای نیست یه سوال دیگه میذاریم ولی جون تو این راحت ترین سوالمون بود همش پشیمون بودم اینو گذاشتم اگه عوضش کنیم یه خفنشو میذارم که راه اعتراضم بهش بسته باشه باور کن از این سوال آسون تر نداریم توی سوالامون که بذارم برات... باز هر جور میلته :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب سوالتونو درست بپرس از اول :w00:

اعتراضتونم پس نگیرید مسئله ای نیست یه سوال دیگه میذاریم ولی جون تو این راحت ترین سوالمون بود همش پشیمون بودم اینو گذاشتم اگه عوضش کنیم یه خفنشو میذارم که راه اعتراضم بهش بسته باشه باور کن از این سوال آسون تر نداریم توی سوالامون که بذارم برات... باز هر جور میلته :ws3:

آخه غزلیات دیوان های مختلف از نظر تعداد باهم فرق میکنن:ws37:

میشه بگید اون دیوانی که مد نظر شماس چندتا غزل داره؟

و این که فقط از بین غزلیات حافظ بشمریم یا قصیده ، مثنوی، رباعی و قطعه که بعضی دیوان ها همه رو باهم دارن بشمریم؟

لطفا این 2تا سوال رو دقیق جواب بدید

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...