رفتن به مطلب

اگه می خوای بدونی چقدر باهوشی بیا اینجا(تست هوش ریون)

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

پس چرا همه انقد با اعتماد به نفس میگن ایرانی ها باهوشن؟

این بر چه مبنایی تعیین شده؟

اینا اشتباهی هست که ما ایرانی ها میکنیم که فکر میکنیم باهوش ترین افراد دنیا هستیم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اخه به جز چند تاش دقت نمیخواست بقیشون

تست خوبی نیست به نظر من.

جایی که بخواین نمره دقیق آی کیو رو حساب کنن این روزا از وکسلر استفاده می کنن

اما این تست هم جزو تست های برتر روانشناسی هست

نرم شده و استاندارده و خیلی خوب می تونه آسیب های مغزی رو نشون بده

ضمن اینکه به شکل اینترنتی اجراش هست می تونه رنج حدودی بده ضعیف نیست به هیچ عنوان!:ws37:

لینک به دیدگاه

همیشه و همه باید لب مرز باشم .... :w74:

130

8- ضریب هوش 111 تا 130 جزء افراد باهوش ( smart ) این افراد می توانند تا مدارج بالای دانشگاهی و علمی پیشرفت نمایند و جزء موفقین اجتماع هستند.

لینک به دیدگاه
بروسلی که ضریب هوشش بالا نبوده.:ws3:

من ا.ن :ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

بریم تا پری نکشتمون برا اسپم

اون که ضریب هوشیش اندازه .......................... :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

پری پری پری پر پری

از دست تو شدم قر قاطی

پری دست به سرم کل

پری جون به لبم کن

پری :ws3:

لینک به دیدگاه
پری جون زمان پاسخ گویی هم اهمیتی داره ؟! :ws52:

منم همین رو میخواستم بپرسم!

دیشب من رفتم تو سایش فکر کردم مان تاثیر داره

تند تند جواب دادم خیلی نتیجش بد شد

زمان پاسخگویی مهم نیست

ثانیا از نظر من باید تو شرایط روحی و جسمی نرمالی باشی

مثلا خسته نباشی و...

:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

تستش راحته همشون رابطشون خیلی مسخره ضایعست بابا :banel_smiley_4: کسل کننده بود :banel_smiley_4: طولانیه:w000: وسطاش ولش کردم:hanghead: هی میزنی مرحله بعد هی باز ادامه داره من که ضریب هوشیم رو میدونم البته :ws3:

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD=width: 620][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD=width: 128px, bgcolor: #ffcf5a]

[/TD]

[TD=width: 10px, bgcolor: #FFF3B5][/TD]

[TD=bgcolor: #FFF3B5] [TABLE]

[TR]

[TD] آزمودنی عزیز ضریب هوش شما بطور تخمینی 112 است.طبقه بندی و تحلیل وضعیت هوشی افراد

1- ضریب هوش 0 تا 20 عقب ماندگی عمیق هوشی ( profound mental retardation ) این افراد آموزش پذیر یا تربیت پذیر نیستند و فقط زندگی نباتی دارند .

2- ضریب هوش 21 تا 35 عقب ماندگی شدید هوشی ( sever mental retardation ) این افراد در حد ابتدایی تربیت پذیرند مثلا غذا خوردن یا لباس پوشیدن ، ولی آموزش پذیر نیستند .

3- ضریب هوش 36 تا 50 عقب ماندگی متوسط هوشی(moderate mental retardation ) این افراد تربیت پذیرند وآموزش پذیربسیارضعیف.در حد خواندن و نوشتن خیلی ابتدایی .

4- ضریب هوش 51 تا 70 عقب ماندگی خفیف هوشی ( mild mental retardation ) این افراد آموزش پذیرند می توانند با حمایت اطرافیان تا 5-4 کلاس درس بخوانند .

5- ضریب هوش 71 تا 80 در حد مرزی ( borderline mental retardation ) این افراد میتوانند 7-6 کلاس درس بخوانند .

6- ضریب هوش 81 تا 90 بهنجار ضعیف ( weak normal ) این افراد می توانند حد اقل تا سیکل تحصیلات داشته باشند و اگر تلاش کنند می توانند دیپلم بگیرند .

7- ضریب هوش 91 تا 110 بهنجار یا نرمال ( normal ) این افراد 66 درصد اجتماع را تشکیل می دهند ومی توانند تا کارشناسی یا بالاتر پیشرفت تحصیلی داشته باشند .

8- ضریب هوش 111 تا 130 جزء افراد باهوش ( smart ) این افراد می توانند تا مدارج بالای دانشگاهی و علمی پیشرفت نمایند و جزء موفقین اجتماع هستند.

9- ضریب هوش 131 تا 150 جزء افراد تیزهوش ( sharp-clever ) این افراد درصد بسیار کمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند مثلا هر چند هزار نفر یک نفر .

10- ضریب هوش 150 به بالا جزء افراد نابغه ( genius ) بندرت در جامعه یافت می شوند.البته تصوری که عامه از افراد نابغه دارند و افراد با حافظه قوی را جزء افراد نابغه به حساب می آورند از دید علمی صحیح نیست .

موفق باشيد.

پاکزاديان

روانشناس باليني

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...