رفتن به مطلب

اگه می خوای بدونی چقدر باهوشی بیا اینجا(تست هوش ریون)

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای من 135 شد

ضریب هوش 131 تا 150 جزء افراد تیزهوش ( sharp-clever ) این افراد درصد بسیار کمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند مثلا هر چند هزار نفر یک نفر .

روی 4 تا سوال اخر واقعا مخم نکشید :ws44:

و همین طور شانسی بدون این که نگاه کنم زدم

ساعت 4:03 بامداد :ws3:

فکر کننم صبح سر فرصت بزنم

تیز هوش میشم :ws37:

اما بعضی از سوال هاش خیلی نامردی و نکته ای بود :ws37:

مخصوصا 4 تا اخری :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
جواب تست من هم 118 شد.

یه سئوال سرعت عمل در جواب دهی موثر هست؟

جواب تست ها رو می تونیم خودمون هم ببینیم؟

راستش این خیلی تقریبه

ممکنه خیلی بالاتر از این بشه

تو آزمونی که به شکل بالینی گرفته میشه زمان هم تاثیر داره بله

ولی اینجا حساب نکرده نتونستم اونیو که حساب می کنه بذارم

ایشالا خودم وکسلر اجرا کنم اون خیلی دقیق تره:w16:

آزمودنی عزیز ضریب هوش شما بطور تخمینی خیلی خیلی پایین است . میتونید برید بمیرید :ws3:

توکه راست می گی:banel_smiley_4::persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

آزمودنی عزیز ضریب هوش شما بطور تخمینی 128 است.طبقه بندی و تحلیل وضعیت هوشی افراد

1- ضریب هوش 0 تا 20 عقب ماندگی عمیق هوشی ( profound mental retardation ) این افراد آموزش پذیر یا تربیت پذیر نیستند و فقط زندگی نباتی دارند .

2- ضریب هوش 21 تا 35 عقب ماندگی شدید هوشی ( sever mental retardation ) این افراد در حد ابتدایی تربیت پذیرند مثلا غذا خوردن یا لباس پوشیدن ، ولی آموزش پذیر نیستند .

3- ضریب هوش 36 تا 50 عقب ماندگی متوسط هوشی(moderate mental retardation ) این افراد تربیت پذیرند وآموزش پذیربسیارضعیف.در حد خواندن و نوشتن خیلی ابتدایی .

4- ضریب هوش 51 تا 70 عقب ماندگی خفیف هوشی ( mild mental retardation ) این افراد آموزش پذیرند می توانند با حمایت اطرافیان تا 5-4 کلاس درس بخوانند .

5- ضریب هوش 71 تا 80 در حد مرزی ( borderline mental retardation ) این افراد میتوانند 7-6 کلاس درس بخوانند .

6- ضریب هوش 81 تا 90 بهنجار ضعیف ( weak normal ) این افراد می توانند حد اقل تا سیکل تحصیلات داشته باشند و اگر تلاش کنند می توانند دیپلم بگیرند .

7- ضریب هوش 91 تا 110 بهنجار یا نرمال ( normal ) این افراد 66 درصد اجتماع را تشکیل می دهند ومی توانند تا کارشناسی یا بالاتر پیشرفت تحصیلی داشته باشند .

8- ضریب هوش 111 تا 130 جزء افراد باهوش ( smart ) این افراد می توانند تا مدارج بالای دانشگاهی و علمی پیشرفت نمایند و جزء موفقین اجتماع هستند.

9- ضریب هوش 131 تا 150 جزء افراد تیزهوش ( sharp-clever ) این افراد درصد بسیار کمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند مثلا هر چند هزار نفر یک نفر .

10- ضریب هوش 150 به بالا جزء افراد نابغه ( genius ) بندرت در جامعه یافت می شوند.البته تصوری که عامه از افراد نابغه دارند و افراد با حافظه قوی را جزء افراد نابغه به حساب می آورند از دید علمی صحیح نیست .

موفق باشيد.

پاکزاديان

روانشناس باليني

لینک به دیدگاه

آزمودنی عزیز ضریب هوش شما بطور تخمینی 144 است.

طبقه بندی و تحلیل وضعیت هوشی افراد

1- ضریب هوش 0 تا 20 عقب ماندگی عمیق هوشی ( profound mental retardation ) این افراد آموزش پذیر یا تربیت پذیر نیستند و فقط زندگی نباتی دارند .

2- ضریب هوش 21 تا 35 عقب ماندگی شدید هوشی ( sever mental retardation ) این افراد در حد ابتدایی تربیت پذیرند مثلا غذا خوردن یا لباس پوشیدن ، ولی آموزش پذیر نیستند .

3- ضریب هوش 36 تا 50 عقب ماندگی متوسط هوشی(moderate mental retardation ) این افراد تربیت پذیرند وآموزش پذیربسیارضعیف.در حد خواندن و نوشتن خیلی ابتدایی .

4- ضریب هوش 51 تا 70 عقب ماندگی خفیف هوشی ( mild mental retardation ) این افراد آموزش پذیرند می توانند با حمایت اطرافیان تا 5-4 کلاس درس بخوانند .

5- ضریب هوش 71 تا 80 در حد مرزی ( borderline mental retardation ) این افراد میتوانند 7-6 کلاس درس بخوانند .

6- ضریب هوش 81 تا 90 بهنجار ضعیف ( weak normal ) این افراد می توانند حد اقل تا سیکل تحصیلات داشته باشند و اگر تلاش کنند می توانند دیپلم بگیرند .

7- ضریب هوش 91 تا 110 بهنجار یا نرمال ( normal ) این افراد 66 درصد اجتماع را تشکیل می دهند ومی توانند تا کارشناسی یا بالاتر پیشرفت تحصیلی داشته باشند .

8- ضریب هوش 111 تا 130 جزء افراد باهوش ( smart ) این افراد می توانند تا مدارج بالای دانشگاهی و علمی پیشرفت نمایند و جزء موفقین اجتماع هستند.

9- ضریب هوش 131 تا 150 جزء افراد تیزهوش ( sharp-clever ) این افراد درصد بسیار کمی از افراد جامعه را تشکیل می دهند مثلا هر چند هزار نفر یک نفر .

10- ضریب هوش 150 به بالا جزء افراد نابغه ( genius ) بندرت در جامعه یافت می شوند.البته تصوری که عامه از افراد نابغه دارند و افراد با حافظه قوی را جزء افراد نابغه به حساب می آورند از دید علمی صحیح نیست .

موفق باشيد.

پاکزاديان

روانشناس باليني

لینک به دیدگاه

ببین اینجا چی نوشته :icon_pf (34):

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من 139 شدم دنبال جواباش گشتم ببینم کجا اشتباه کردم دیدم مخصوص سن 9 تا 18 ساله :banel_smiley_4:

کاملا درسته.همه بچه ها درست زدن.اما سن تاثیر داره تو نمره.من دقیقا چند بار امتحان کردم.همه گزینه ها رو هم مثل هم زدم.وقتی سن رو کمتر میزدم امتیاز بیشتر میشه.با تفاوت فاحش

لینک به دیدگاه
ببین اینجا چی نوشته :icon_pf (34):

:icon_pf (34):

چه جالب :ws3:

ما عادت کردیم تو همه جداول و نظر سنجی ه اخر باشیم :ws3:

اینم روش :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کاملا درسته.همه بچه ها درست زدن.اما سن تاثیر داره تو نمره.من دقیقا چند بار امتحان کردم.همه گزینه ها رو هم مثل هم زدم.وقتی سن رو کمتر میزدم امتیاز بیشتر میشه.با تفاوت فاحش

نه :jawdrop:

من دیشب یه بار 60 تا رو زدم اشکم در اومد :jawdrop:

دم سحری بود :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه :jawdrop:

من دیشب یه بار 60 تا رو زدم اشکم در اومد :jawdrop:

دم سحری بود :icon_pf (34):

بار اول که باید فکر میکردم شاید 4 یا 5 دقیقه طول کشید 60 سوا.بار دوم و سوم 1 تا 2 دقیقه.یعنی هر سوال 1 تا 2 ثانیه

لینک به دیدگاه
من 139 شدم دنبال جواباش گشتم ببینم کجا اشتباه کردم دیدم مخصوص سن 9 تا 18 ساله :banel_smiley_4:

شکل ها برای بزرگسال هم همینه مخصوصا چندتای آخر سن رو درست وارد کنید

سن تقویمی و عقلی رو در نظر می گیره تا حدودی:ws3:

لینک به دیدگاه
برا من حدود 45 دقیقه طول کشید :banel_smiley_4:

من خیلی جدی گرفته بودمش

با دقت تحلیل می کردم :banel_smiley_4:

اخه به جز چند تاش دقت نمیخواست بقیشون

شکل ها برای بزرگسال هم همینه مخصوصا چندتای آخر سن رو درست وارد کنید

سن تقویمی و عقلی رو در نظر می گیره تا حدودی:ws3:

تست خوبی نیست به نظر من.

لینک به دیدگاه

پس چرا همه انقد با اعتماد به نفس میگن ایرانی ها باهوشن؟

این بر چه مبنایی تعیین شده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...