رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

ساعت كلاس نقشه برداري :ws3:

خعلي خوش ميگذره سر سايت :hapydancsmil:

قيافه مون آخر كار با يه كارگر ساختمون مو نميزنه :ws28:

واییییییییی اگه بدونید چقدر کیف میده وقتی داغون از سر عملیات نقشه برداری برمیگردی .برای من لذت بخش ترین کلاس بود یادش بخیر..........

لینک به دیدگاه

وقتی یکی از دوستای قدیمی که خیلی وقته ندیدش بهت زنگ میزنه...:ws37:

وقتی بعد از یک هفته پر کار میخوابی با این شوق که صبح با صدای ساعتت بیدار نمیشی....:w02:

وقتی میری بیرون و لاک میخری....:hapydancsmil:

وقتی پروژه کلاسیت رو با موفقیت تحویل میدی....:ws3:

لینک به دیدگاه

اينكه پسر خاله كوچولوم تمام سعيشو ميكنه كه اسم منو درست تلفظ كنه ولي آخرشم يه هچل هفتي از آب درمياد كه ميفمم داره منو صدا ميكنه!:banel_smiley_4::ws28:

اين موضوع يه چيز اثبات شده است كه بچه هاي كوچيك، حروفي مثل ي و ه،ح رو به سختي تلفظ ميكنن! و از قضا اسم من هم ي داره، هم ح :w02: البته خودم كشف كردم:ws3:

لینک به دیدگاه

اينكه همه بچه هاي قديمي انجمن دوباره برگردن...

بابا با انصاف! لااقل حتي اگه براي هميشه ام ميري، نگو خداحافظ! بذار يه ذره اميد تو دلمون باقي بمونه كه شايد يه وقتي برگردي...

...براي همه اونايي كه رفتن...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه پستونک امروز دیدم خیلی قشنگ بود اگر اونو بخرم خیلی ذوق میکنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws3:

اینکه همه ازم میپرسن اسم عطرت چیه:w02: البته خودم هم هی یادم میره اسمش:w02:

لینک به دیدگاه

مسواک بزنم بعدش که زیر پتوام حوس لواشک کنم!:ws3:بعد لواشکم از کشوی کنارم در بیارم بخورم...اولش سخته چون تلخه اما بعدش خوب میشه....:whistle:

فقط مینای دندون نداری دیگه:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...