رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران پرسپولیس (شیاطین سرخ آسیا) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

نه که شما 4 تا از نوف باخور ازبکستان نخوردید:whistles: سال دیگه ما هم آسیایی هستیم:w02: جام حذفی متعلق به ماست:w02:

چه حرفا!

بیچاره ذوب آهن...الکی تو وقتای اضافی بردینش....خداییش ذوب آهن سر بودا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چه حرفا!

بیچاره ذوب آهن...الکی تو وقتای اضافی بردینش....خداییش ذوب آهن سر بودا:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4: اگه جای ما بودین همه بازی ها مهمان بودین (با داماشم بازی افتاد رشت) که فدراسیونو ترکونده بودین....منتهی ما فوتبالمون پاکه:w02:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: اگه جای ما بودین همه بازی ها مهمان بودین (با داماشم بازی افتاد رشت) که فدراسیونو ترکونده بودین....منتهی ما فوتبالمون پاکه:w02:

وا! خب قرعه کشیه:w58:

اصلا فوتبال شما جوهرنمک:banel_smiley_4:

ما بلد نیستیم با مستر کفاشیان جلسه بذاریم سرمربی اخراجیمونو بازی بعد بزارن رو نیمکت:whistle:

لینک به دیدگاه
وا! خب قرعه کشیه:w58:

اصلا فوتبال شما جوهرنمک:banel_smiley_4:

ما بلد نیستیم با مستر کفاشیان جلسه بذاریم سرمربی اخراجیمونو بازی بعد بزارن رو نیمکت:whistle:

وااااا.......ما جلسه نذاشتیم که....کفاشیان و محمدنبی خودشون منت کشی کردن گفتن میخوایم یحیی رو ببخشیم:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28: نه بابا

داریم منطقی با هم میحرفیم....:w02:

فکر کن رهبر دو کشور دختر باشند

هر روز جنگ و دعوا

یا حداقلش این بود که میرفتند لب مرز و رو هم دیگه داد میکشیدند و فحش میدادند :ws28:

چه روزگاری میشدااااا

لینک به دیدگاه
فکر کن رهبر دو کشور دختر باشند

هر روز جنگ و دعوا

یا حداقلش این بود که میرفتند لب مرز و رو هم دیگه داد میکشیدند و فحش میدادند :ws28:

چه روزگاری میشدااااا

فحش که نمی دادن (دخترا مودبن) ته تهش دو تا جیغ می کشیدن......:w02:البته من عصبی شم فقط میگم...ساکت...حرف نزن:ws3: تا همین حد

لینک به دیدگاه

فحش که نمی دادن (دخترا مودبن) ته تهش دو تا جیغ می کشیدن......:w02:البته من عصبی شم فقط میگم...ساکت...حرف نزن:ws3: تا همین حد

:ws37:

فکر کن لُنگی هم باشه

لینک به دیدگاه
هر کی به فاطی جون چپ نیگا کنه، ضعیفه و غیر ضعیفه! دوست و آشنا، فرقی نمیکنه!!!!با من طرفه63izs7n.gif

حالا یه شکلک پیدا کردی اخلاقت رو مثل اون کردی؟

بی جنبه :w02:

لینک به دیدگاه
بی جنبه چرا؟ درک مطلبم بالاست!! زودم آپدیت میشم:ws3:

برو از خدا بترس

بروووووووووو

راستی میگم این مدیر روابط عمومی کیه؟

نام کاربریش جدیده یا من نمیشناسمش؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
برو از خدا بترس

بروووووووووو

راستی میگم این مدیر روابط عمومی کیه؟

نام کاربریش جدیده یا من نمیشناسمش؟ :ws38:

قبلا mission-imposible بود، دوست منه دی

خوش میگذره بی ما؟؟:w02:

:banel_smiley_4:

حالا پرسپولیس بالاخره چندم میخواد بشه؟

هنوز تصمیم نگرفتیم:w02:

نیست تا حالا غیر قهرمانی نداشتیم، الان غریبی میکنیم تو جدول:w58::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...