رفتن به مطلب

بهترین بازیگر سینمای ایران کیست؟

ارسال های توصیه شده

بازی قوی یکی دوتا اونم تو قدیما....مثل بوتیک. فکرم نمیکنم هنر خودش بوده، هر کی با اون کارگردان کار کنه به اجبار هم که شده بازی خوبی ارائه میده....شما از بین اینهمه بازیگر ، رفتی چسبیدی به 2 تا بازی خوب این آقا!!!:banel_smiley_4:

البته نظرت محترمه:whistle:

به نظر من

گلزار ثابت كرده كه كارگردان هايي موفق هستن كه كارشونو بلدن و كارگردانهايي كه كارشونو بلدن ، ميتونن از بازيگرشون يه بازي ِ قشنگ و قوي بگيرن. ايشون تو يه كار با موضوع كل انداختن و طنز و مهيج ، ميشه ستاره و پر فروش ولي تو يه كار ديگه شبيه همون اولي با همون زوج هنري نزول ميكنه فيلمش از نظر كيفي و فروش و...

همه ي بازيگرها تو كارنامه ي خودشون يه بازي بهتر و يه بازي بدتر دارن كه به كارگردان ربط داره چون بازي بهتر و يا بدترشون ممكنه تو آخرين كار يا اولين تجربه شون باشه

بعضي ها با اولين بازي تبديل به ستاره ميشن و بعضي ها با آخرين بازي ، افت محبوبيت پيدا ميكنن

البته استيل يه بازيگر هم در محبوبيتش تاثير مستقيم داره . چرا نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 58
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با تشکر از همه دوستان که نظر های خودشون رو اعلام کردند.

ولی به نظر من آقای گلزار فقط به خاطر ظاهرشون طرفدار زیادی دارند و هنر ایشون به پای هنرمندانی مثل پرویز پرستویی،حامد بهداد،شهاب حسینی،باران کوثری و... که توی نقش خودشون غرق میشن نمی رسه. با این نظر که کارگردان نقش مهمی در ایفای نقش بازیگر داره کاملا موافقم. (نمونه: رضا عطاران)

لینک به دیدگاه
یه کم اسپم کن دلت خوش باشه، بعد پاکت میکنم:mornincoffee:

هییییی.هیچ کس جنبه قدرت نداره.:w74:

کلا سینمای ایران چیزی به اسم بازیگر نداره

الان قصدت توهین به بازیگرای ایران بود؟

با تشکر از همه دوستان که نظر های خودشون رو اعلام کردند.

ولی به نظر من آقای گلزار فقط به خاطر ظاهرشون طرفدار زیادی دارند و هنر ایشون به پای هنرمندانی مثل پرویز پرستویی،حامد بهداد،شهاب حسینی،باران کوثری و... که توی نقش خودشون غرق میشن نمی رسه. با این نظر که کارگردان نقش مهمی در ایفای نقش بازیگر داره کاملا موافقم. (نمونه: رضا عطاران)

خب حالا بریم سراغ جواب دادن به سوال تاپیک.

ببینید نمیشه گفت بهترین کی هست.یعنی فقط یه نفر رو اسم برد

و اما نظر من

مرد(سن بالا) : استاد انتظامی-خسرو شکیبایی( که واقعا عاشقشم)-پرستویی-نصیریان-کیانیان.الان کامل حضور ذهن ندارم.البته ایران بازیگر خوب خیلی داره

جوانان:حامد بهداد-علی مصفا-بابک حمیدیان-پیمان معدی-پارسا پیروزفر-اشکان خطیبی هم استعداد خوبی داره که امیدوارم خرابش نکنه-بهرام رادان هم بعضی وقتا خوب بازی میکنه

بانوان:ژاله علو-خانم بایگان-خانم فرهی و ...

خانم معتمداریا-خانم گلشیفته فراهانی-خانم علیدوستی-پانته آ بهرام-مهتاب کرامتی-هدیه تهرانی-باران کوثری هم بد نیست

بهترین بازیگر زن ایران هم که من خیلی دوست دارم ببینمش خانم حاتمی هست

نمیشه یک نفر رو تنها اعلام کرد.اما اگه بخوایم یکم سختگیرانه کار کنیم

مرد : استاد انتظامی

زن:لیلا حاتمی

لینک به دیدگاه

بازیگرای ایرانی هیچ وقت به پای بازیگران خارجی نمی رسند ؛

بازیگرای مردشون که فقط قیافه دارند و از نظر بدنی خیلی عقبن در حالی که بازیگرای خارجی از کوچیک تا بزرگشون بدنهای خیلی خوبی دارند ،

بازیگرای زن هم که فکر میکنن چون بازیگرن و چند نفر می بیننشون دیگه خدا رو بنده نیستند ، تو هر مهمونی شرکت میکنن و هر کاری که بخوان می کنن و عکسشون هم همه جا پخش شده .

با این حال بازیگرایی مثل پرویز پرستویی ، مرحوم خسرو شکیبایی هستند و بودند که بهشون میشد گفت بازیگر و البته مهران مدیری .

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا با هم دوس باشید(دعوا نکنید!)

لطفا هرکس نظر خودش رو محترمانه بگه و به کسی توهین نکنه

در ضمن من درباره هنر هنرمندان سوال کردم نه هیکلشون!

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

پرویز پرستویی حامد بهداد شهاب حسینی رضا کیانیان از پولاد کیمیاییم خوشم میاد :icon_redface:

فاطمه معتمد آریا گلشیفته فراهانی هدیه تهرانی لیلا حاتمی مریلا زارعی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...