رفتن به مطلب

بهترین بازیگر سینمای ایران کیست؟

ارسال های توصیه شده

هر کی بازیش بهتر باشه خب دستمزدش هم میره بالاتر.همه ی بازیهاش خوبه.بازی ضعیف من ازش ندیدم.واقعا هیچ کس در حد اون نیشت الان.پرستویی و انتظامی و ... بازیگران خیلی معمولی هستن.فکر نمیکنم قابل مقایسه باشن

تنها ضعیف بازی کردن که حساب نیس...نقشی که میگیره هم مهمه

اقای گلزار متخصص بازی کردن در یک سری نقش هستند (جز بوتیک تا حالا همینطوری بوده) تونایی یک بازیگر اینه که بتونه نقشای متفاوتو خوب بازی کنه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 58
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انتخاب یه نفر خیلی سخته امااگر بخوام بین سینمای قبل و بعد از انقلاب تفاوت نذارم و همه را یه جریان هنری بدانم و کسی را که هنوز زنده نیز است بازیگر بنامم به علل متعدد ان کسی نیست جز مرد توانای سینمای ایران بهروز وثوقی.امیدوارم حداقل یه باردیگه در داخل کشور فیلمش اکران بشه .

لینک به دیدگاه
تنها ضعیف بازی کردن که حساب نیس...نقشی که میگیره هم مهمه

اقای گلزار متخصص بازی کردن در یک سری نقش هستند (جز بوتیک تا حالا همینطوری بوده) تونایی یک بازیگر اینه که بتونه نقشای متفاوتو خوب بازی کنه

هر نقشی رو میتونه بازی کنه

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی.

محمدرضا گلزار تو فیلماش فقط دکوره.

اشتباه نکن.اقای سینمای ایران گلزار هست

لینک به دیدگاه
خوشحال میشویم اگر این کار را کند.

هنوز مانده اقا شود.

شما چه بدی دارین نسبت به گلزار؟چون خوش قیافه هست یعنی بازیش خوب نیست؟نمیشه هم خوش قیافه بود هم بازیگر خوب؟

زهرعسل اگه ندیدید حتما ببینید تا شما هم مثل من چندشتون بشه ازش.

اتفاقا دیدم و خیلی هم خوب بودش.من نمیدونم چرا با این بیچاره لج دارین

لینک به دیدگاه
شما چه بدی دارین نسبت به گلزار؟:banel_smiley_4:چون خوش قیافه هست یعنی بازیش خوب نیست؟نمیشه هم خوش قیافه بود هم بازیگر خوب؟

اتفاقا دیدم و خیلی هم خوب بودش.من نمیدونم چرا با این بیچاره لج دارین:banel_smiley_4:

به عنوان بهترین بازیگر قبولش ندارم دلیلم گفتم.نظر شما هم محترمه اینم نظر من بود.

لینک به دیدگاه
شما چه بدی دارین نسبت به گلزار؟چون خوش قیافه هست یعنی بازیش خوب نیست؟نمیشه هم خوش قیافه بود هم بازیگر خوب؟

اتفاقا دیدم و خیلی هم خوب بودش.من نمیدونم چرا با این بیچاره لج دارین

من اصلا به عنوان بازیگر قبولش ندارم. شهاب حسینی رو مقایسه کنید با گلزار که بازی تو سربازهای جمعه رو به خاطر اینکه نمیخواسته موهاشو کوتاه کنه (به خاطر تبلیغات) رد کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...